Хороший, доглянутий автомобіль. Оригінальний пробіг 201 тис. масла, фільтра замінені. ГБО 2 вписано в тп. Замок КПП. По автомобілю робити нічого не потрібно. Сів і поїхав. По запчастинам Ланос, але по комфорту зовсім інше. Кондиціонер, ГУР, все працює. Власник по ТП. Торг
На сьогодні машина в ремонті, всі питання телефонуйте. Все що змінено є у фото ! Авто пригнано з Німеччини до Польші. Універсал ' І одразу куплене нами! 2005 рік Потребує хімчистки! В Україні перший власник. В експлуатації біля 5 років Машина крута, легка, коробка робот. Універсал , сидіння легко розкладаються як диван! Їздим щодня, нарікань нема ! Бюджетний варіант. Змінено буквально все! Дивіться фото Радіатор новий, стійки, сальник, прокладки, фільтри, помпа, гальмівна система, олива, антифриз, подушка двигуна ,,заміна ГРМ , заміна ДВЗ, заміна свіч, заміна голівки блоку циліндра 4 року тому, вдарили на парковці, фото прикріпляю. Нічого глобального, заднє ліве крило. Машина на ходу, використовується постійно. тис, Бензин 1.4 Купували як для себе. Комфортна, їздили на велику відстань! Обмін не цікавить, лише продажа За додатковими питання дзвоніть 5 ступенів. Парктронік, склопідйомники, сигналізація. Кондиціонер зробили Купували 105 тис пробігу. Одразу змінили масла.
Авто «сів і поїхав». Другий власник. Після пригону робив: - перетяжка салону в шкіру/алькантару - аквапринт пластику в red candy carbon - оптягнутий в плівку чорний сатин - проставки всіх колес - перефарбовані диски у red candy - декаль на капоті За два роки експлуатації побував у горах, у лісах, у пустелях. Показав себе як ідеальне авто для daily driving. Писати
Продаю надійного коня. В технічно справному стані без пневми. Торг можливий тільки біля авто , яке можна оглянути в Києві і тільки в Києві !!! Автобізнесменам та площадкам не турбувати !!!
Авто в робочому стані двигун 500.км.після капіталу стоять мідні радіатори потребує малярних робіт не гнила
Машина в гарному стані,ремонту не потребує
МАШИНА В ДУЖЕ ГАРНОМУ СТАНІ.СЕРЕДНЯ КОМПЛЕКТАЦІЯ.РІК ВИПУСКА 04\2019.БУЛА БИТА В ПРАВЕ ПЕРЕДНЕ КРИЛО.ВСЕ МОЖНО ПЕРЕВІРИТИ ПО КАРФАКСУ.
wolswagen golf 5 2009 рік стан хороший бензин масло фільтра поміняні на 180 тис.км пробіг не змотаний будь яка переаірка
Машина в нормальному робочому стані, пасажир. Важких вантажів не возила, пасажир, сидіння при потребі демонтуються. Ніколи не підводила, усі розхідники мінялися вчасно, замінені олива двигуна, коробки передач, фільтра, форсунки. Мається зафіксований перелік відремонтованого.
Приїхали, побачили, придбали!
Продам автомобіль Geely GC 2, стан автомобіля нормальний, термінових фінансових вкладень не вимагає.
Доп: Тонування llumar 5% по колу + лоб 35% Диски r15 Borbet Магнітола nakamichi nq711b Якісні провода під сабвуфер
редкая в своем классе купе дизельное . Pegugeot Peninfarino Двигатель 2.2 Довольно Резвая и максимально экономичная на сколько это возможно.(4.5-9) Кожаный эргономичный салон , не затасканный,огромный багажник как для спорт класса. Бортовой компьютер , климат контроль, сенсор дождя, датчик света, круиз контроль,подушки безопасности.Магнитофон оригинальный пионер, аудио система Фокал. Без рамковые двери со стеклами. Только поменяли масло фильра , охлождайку ,ремень грм. Колеса Р17 диски OZ Racing оригинал. тормоза дисковые спортивные. Резина новая низкопрофильная. Выхлоп новый. Очень Яркая машина не смотря на свой возраст. Запчасти на разборках по ценам ниже жигулевских. Есть оригинальные противотуманки. не успел поставить. Зимняя резина с дисками. есть немного по запчастям. Брал машину для себя, как машину выходного дня. В связи с ситуацией в стране решил продать. Не избавляюсь от нее , просто такая ситуация. Машина очень нравится приносит радость от пользования. Машину к продаже не готовил. Связи нет. Звоните и пишите на вайбер
Власниця та експортувалась тільки дружиною...!!!! Мотор, коробка, салон -знаходиться у дуже хорошому стані....!!!! По ходовій-замінити правий наконечник... По кузову- фото виклав.... Повністю обслужена- масло, фільтр, ремені, тормозні колодки.... По технічному стані Супер....!!!!! Розумний Торг біля авто ...!!!
Таврія у відмінному стані з люком. РІК 2003. (Бо в настроках сайту неможливо його вибрати) По ходовій все добре, всі масла поміняні, газ вписаний в техпаспорт, на ГАЗу заводиться навіть взимку з пів оберта при морозі. Газ 3є покоління. Є лижа.У комплекті також крім основної запаски, є ще 4 штуки, дві літніх і дві зимових. Нові чохли, магнітола з bluetooth та USB. Колонки Panasonic. Новий акумулятор Bosch, Новий резонатор у зборі. Центральний замок з 3 пультами. Пороги цілі, є кілька рудиків на дверях. Працює абсолютно все. По мотору питань немає, сів і поїхав. Машина одна і сімейна, використовувалася виключно для подорожей з дитиною. тому в такому хорошому стані, бо в неї вкладалося все. Тяжкого нічого не возили, весь час їздили дбайливо і рівними дорогами. Усі документи є.
Свіжопригнаний автомобіль в ідеальному стані +зимова резина на литих дисках
Вітаю, авто після ДТП, поставлений на хід. Відремонтовано технічні наслідки ДТП, поміняно ходову, двері ліві передні, крило ліве, бампер. Можливий торг. Прошу писати в телеграмі, WhatsApp, signal.
Перший власник Офіційний автомобіль В ідеальному технічному стані Капітальний ремонт двигуна на 230 тисяч кілометрів,масло бере як з салону, щеплення нове,ходова 100 відсотків порядок Кілька дрібних сколів і царапин по кузову, Можна обмін на мінівен 5-7місний,продаю з потребами у більшому авто
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?