Продам авто в доброму стані.Машина вся пофарбована тільки криша не фарбована,машина вся оброблена.По мотору були роботи,немає нарікань,коробка в доброму стані.По ходовій були роботи,також немає нарікань.В машині є газ (4го покоління).Для кожного дня чудове авто.
Продам автомобіль після ДТП, двигун новий робочий, віддам двигун старий під капітальний ремонт, їздила за кермом дівчина, салон чистий.
Після покупки авто було багато зроблено, є записи і фото всіх робіт, основні: Оглянута і в круг було поварена, і оброблена. Модуль запалення Ми лектор Акпп Решітка радіатора дорога стоїть 16 диски нові/цілі всі. Акустика Карти дверні Грм, прокладки гбц, мастило Акпп. Всі мастила і прокладки були замінені Стійки передні, задні, підвіска вся замінена і ціла. Клімат тепло/холод працює. Фари нові перед і зад в плівці, коректора працюють Гбо обслужене Диски перед нові Є подряпини крило/двері, можна усунути при наявності часу
ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ. ЦІНУ ЗНИЖЕНО ходова без запитань. двигун - не димить, коробка - пушка. кондиціонер - крутиться шків на компрессор ,а вал ні. Рижикі на арках. авто дуже маневрений, динамічний. 7ми ступіньчатий автомат. розхід 4,7 по трасі при швидкості 110. в ціні враховані недоліки. торг біля авто.
Продам свій автомобіль Skoda Octavia, 2011 р.в. з автоматичною коробкою передач. Об'єм двигуна 1,2 (з турбіною). Авто в рідній фарбі, без підкрасів, шкіряний салон. Не потребує капіталовкладень. Детальна інформація по телефону.
Продам власне авто в гарному стані. Власником являюся 3 роки. Авто вчасно обслуговувалося, всі рідини замінялися вчасно (в тому числі у варіаторі), вся підвіска замінена на оригінальні запчастини, видалені та відшиті каталізатори (вварені резонатор та полумʼягасники), відрегульовані клапани. Більшу частину історії можна перевірити на сто, де найчастіше обслуговувалася. Встановлене італійське гбо (вже було при купівлі), але не використовується, можливо потребує регулювання. Вдарена з правого боку ще в США, в ліву сторону в?їхав мотоцикл влітку 2025, все професійно реально якісно відновлене. Є тріщини фарби на передньому бампері справа (пластиковий), є на фото. Гаражне зберігання Мультимедіа не штатна, встановлювалася окремо разом із камерою заднього виду, має великий сенсорний екран, працює без нарікань. До неї підключається окрема сімкарта (я брала парну до своєї) і вона працює незалежно від телефону через інтернет. Салон не затертий, є килимки Eva. Є 2 комплекти шин (літо Toyo, зима Nokian). Авто дуже комфортне, салон вільний, просторий, водійське сидіння зручне, регулюються і спинки заднього ряду, що класно для пасажирів в дальній дорозі. Дуже легко їде, не зважаючи на габарити, розгін жвавий, дорогу тримає добре, на трасі взагалі це відчувається кайфово і впевнено. Авто улюблене, просто прийшов час змінити на новіше
Продам Офіційний з салону Peugeot 508 ,2012 рік ,1.6 бенз два ключа , сервісна книжка + додаткові фари оригінал ..
Продам власний автомобіль VW Golf 6 з надійним економічним двигуном 1.4MPI. Авто в гарному стані, класна комплектація (кондиціонер, авто світло, датчик дощу), крутий колір, знаходиться авто в м.Житомир. Реальному покупцю торг.
Продам мазду стан як на фото,вдаряна була права сторона дно не гниле порогів також з права чуть порог диреа оброблена антііржапо мотору питань 0,стукає стойка права і гуде лівий підшипник.можливий обмін,на мотоцикл.
Продам авто гольф 5 універсал 1.4 тсі саха , автомобіль пригнано з Німеччини в 10.11.22 році , авто на даний час вкладень не потребує , 2009 року Автомобіль у відмінному технічному та візуальному стані, без корозії та пошкоджень. Повністю готовий до експлуатації. Простий у обслуговуванні - запчастини доступні та недорогі. Дуже економічний: 7 л у місті, 5-6 л на трасі. Кузов універсал - це ідеальне поєднання практичності та комфорту. На відміну від хетчбека, універсал має значно більший багажний простір, що робить його ідеальним вибором для сім?ї, подорожей, роботи чи активного відпочинку. В авто салон не прокуренний, стан сидінь ідеальний чохли на сидіннях присутні , авто тоноване по колу окрім лобового якісною плівкою, всі вікна рідні . Кондиціонер заправлений. Клапана почищені .Всі чеки що робилося по авто присутні.За час експлуатації авто ні разу не підводило Можливий перегляд авто в Києві авто кожен день на ходу Деталі все що вас цікавить відповім Дзвоніть в будь-який час
Продам свою машинку, яка служила вірою і правдою з 2021р. Комплектація BOSSE Стан по фоту. Ніде не підфарбована, 40 тис тому замінена цепка, всі розхідники мінялись вчасно. Звичайно за роки експлуатації є нюанси. є вмятина на задньому крилі, (на фото видно) і замінений передній бампер, трошки відрізняється по відтінку, також видно на фото є декілька царапин по кузову. Замінене переднє скло, тому що коли купував то була тріщина, і вирішив замінити. Не працює кондиціонер. Нічого не фарбувалось, нічого не шпаклювалось, коли купував то повністю перевіряв на предмет підкрасів. На питання відповідаю оперативно. Зв'язок через месенджери.
Skoda Octavia 2007 За детальною інформацію звертайтесь за номером телефону +**********
Авто на ходу, їздила бережно, обслуговувала вчасно, масло замінено 3000 км. назад, також було замінено ланцюг ГРМ, двигун працює тихо та рівномірно, вкладень не потребує, в комплекті є повністю нова зимня резина, та літня на якій від?їхали один сезон, причина продажу, виїзд за кордон… Телефонуйте пишіть на WhatsApp; Viber
Батарея 88KWt (CATL) повний привід. 350 к.с рест 23го року з усіма оновленнями. Ціна на готове авто! (перебуває в процесі відновлення) з одним фарбованим елементом.
Гарне та надійне авто, на надійному М113 двигуні. Стоїть новий SBC. Готове до перевірки на сто. Можемо підтвердити пробіг. Але по стану салону все сказано. Салон не фарбував і не шив. Все в оригіналі. Без газу і газу ніколи не було. Обслуговування повне. Залишились багато чеків. Авто на пневмі. Як повністю пройшла інспекцію. Та замінені всі необхідні запчастини. Повний привід. Світло зроблено на якісних лед модулях. Не галоген! Додатково встановлено блютуз ка камеру заднього вигляду, в оригінальний comand. Авто максимально по оригіналу без колгоспу. Диски встановлені одноширокі аполони R19. Резина куплена в цьому році. Стан як на фото. Для 20 років стан ідеальний. Зберігається в гаражІ. Автомобіль мав три власника. Не був у поганих руках. Дзвоніть.
Двигун та коробка працюють чудово Повний привід, редуктор не шумить По ЛКП є нюанси але в цілому нічого критичного 2 комплекти резини
Продам АУДИ А6 АЛРОУД в гарному стані,сідай і їдь всі питання по телефону е таке саме авто,після ДТП недорого в робочому стані
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?