З 2004 року в одних руках у рідній фарбі Газ не стояв рідний пробіг без капіталок Потребує косметики питання по телефону.
Авто цілком технічно справне. Двигун масло не їсть, не коптить. В комплекті зимова резина. Кузов цілий. Є невеликі ушкодження фарби. Продаж тільки із зняттям з обліку, переоформлення. Інші питання по телефону.
Машина на повному ходу. Двигун працює справно. Салон доглянутий, їздила дівчинка. Не дивлячись на маленький розмір, машина містка і комфортна. Бензин витрачає 6 л на 100 км. Був замінений ремінь ГРМ, фільтра, прокладки. На лобовому склі є пошкодження на огляд дороги не впливає. Днище та пороги проржавіли, тому потребує додаткових вкладань.
Перший власник в Україні, авто з Німеччини, німецької збірки, доглянуте та в хорошому стані, газ вписаний, присутній торг.
ТЕРМІНОВО!!! Торг. Ціна знижена. Продам своє Volvo s40 І, в рестайлі, єдина на місто. Рідний пробіг, 4 роки у володінні, перший власник в Україні, третій за увесь час(документально підтверджується) У першої власниці 10 років обслуговувалась на дилері(є сервісна) Стан авто хороший, по кузову ржавчини і рижиків немає(реставрувався), дно ціле, не варене, по кузову лише місцями царапини, за бажанням відполіруєте. Вся електрика працює справно. Усе рідне скло в круг, і фари також, в серйозних дтп не була. По мотору, коробці питань немає. Багато чого зробленого і заміненого, По запчастинам ставив хороші аналоги, bilstein, SKF, febi, пружини в круг lesjofors. Масло в моторі midland 5w30, заміна раз у 8 тис. У коробці kroon oil. 15 тис. тому були замінені усі свічки HKS + бензонасос magneti marelli. Замінена куліса, передачі вмикаються туго, чітко. Нещодавно замінені шарові і шрус в зборі, зроблений розвал. Новий АКБ і 1500 км тому моторне масло. У липні (1.5-2 тис. Тому) замінено помпу і грм, термостат, ролики, натяжитель та одну із подушок мотору, залито повністю новий антифриз. Салон збережений. Хороша штатна музика. Вольвовська Система безпеки SIPS(каркас безпеки заводський) 6 подушок безпеки. Підлокітник, багато ніш в салоні щоб покласти щось, великий бардачок. Оригінальна заводська сумка з інструментами і аптечка. Також заводський оригінальний вогнегасник і докатка. З мінусів: В тому році вночі здавав назад, зачепив задній фонарь(є на фото), наразі тріснувший. З актуального: не працює пічка, потрібно глянути до ходової спереду. Бажано замінити фазорегулятор, на холодну «дизелить» на гарячу тяга і набор швидкості та оборотів у нормі, їде паспортні дані. Реальний розхід в економному режимі 9-10 по місту, 7 по трасі. На свій мотор їде дуже добре. Авто безвідмовне, стан належний, збирає погляди, аналогів з таким пробігом і станом в продажі немає. ПРОДАЖ ТЕРМІНОВИЙ! Ціна значно знижена від тієї, яка була. Якщо не беру слухавку, пишіть телеграм/вайбер.
Власний автомобіль.
Машина на ходу, вкладень не вимагає, масла не бере, все що вказано працює, в комплекті +4 зимових колеса, реально покупцю торг.
Офіційний автомобіль 2014 року виробництва, але придбаний в 28.04.2015 року. Чесний пробіг. Найповніша комплектація. Технічний і естетичний стан - ідеальні. 7 місць. На пробігу 210 т. км замінена вся ходова, ремінь ГРМ і всі дотичні запасні частини з використанням виключно оригінальних запасних частин. Два рідні ключа в комплекті. Комплект зимньої гуми (1 рік) на оригінальних дисках R19. Всі додаткові аксесуари: поперечини на даху, натяжна поличка в багажнику, коврик в багажнику, коврики в салоні - оригінал! Автомобіль фактично був в одних руках. Вся історія обслуговування після виходу з гарантійного періоду.
всі питання за телефоном
Авто на повному ходу. Встановлений новый карбюратор. Нові два передні колеса. Кузов в достойноу вигляді для своїх років. Свіжа страховка. Всі питання по телефону на повідомлення не відповідаю
Продам мазду сів пойхав газ бензин 2.0 моно інжектор
Машина у хорошому стані. Чи не гнила, варити не потрібно. Косметика за бажанням. На ходу щодня. Є ГБО, вписаний у техпаспорт. Переоформлюваний. 2 комплекти коліс. Телефонувати 09******16 Автобізнесменів прошу не турбувати!
Продам авто на кожен день сів поїхав, новий акумулятор, магнітола, колонки, нові стойки передні, комплект гуми зимньої з дисками, мотор масла небере.
Авто в нормальному стані, кожен день на ходу. Є нюанси розкажу при зустрічі. Електроніка справна. З документами все добре авто на мені. Два ключі. Повне переоформлення. Торг.
Кадди 2008 р 1.4бензин двигун новий ще непройшов однієї заміни масла працює ідеально машина вся ціла небита в рідній фарбі є дрібні дефекти по кузову у вигля сколів на капоті, вмятини на крилі і дверці негнилий проги днище ціле без корозії салон незачуханий у хорошому стані будь які перевірки на сто оригінал пасажир Розхід від 6 до 8 л залежно від їзди Робити нічого нетреба сів і поїхав, торг присутній
Приганяв для себе, немає жодної фарбованої деталі, листопад 2022 року Вся М, М гальма, М обважування, ззаду пневмодвеска
Продам машину в нормальному стані всі питання по телефону Богдан
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?