Продам власний автомобіль. Audi 2.0 Європа. Дуже гарна машина для молоді економна прийомиста. Було замінено маховик і щеплення і коробці машинка без вкладень сів поїхав 100%. Кого цікавить дзв. Майданчики не турбуйте…
газ/бензин, газ вписаний, балон 30 літрів, інжектор 1,5 8клав., переоформлення. По техніці на 5, по кузову видно на фото, днище живе. Машина щодня на ходу, витрата газу 8-9 літрів по місту. Магнітола з блютуз. Страховка до марта наступного року. Гарні LED лампы.
Авто в гарному стані всі деталі по телефону
Продам власний автомобіль яким володію 2 роки ні разу не підводив. Двигун працює добре, коробка без нарікань. Машина доглянута та зберігалась у гаражі. Було замінено салон з тканинного на шкіряний, потолок перешитий у чорний колір, що додає авто стильного вигляду. Також замінено ГРМ, моторну оливу та повністю всі розхідники. Авто не потребує вкладень, готове до експлуатації.
До вашої уваги автомобіль пригнаний на початку 2024 року з США. Я є першим та єдиним власником. Автомобіль з теплого штату Аризона , тому має особливу комплектацію з люком, сонячною панеллю та функцією охолодження салону (вмикається автоматично, живиться від сонячної панелі та не впливає на заряд АКБ/ВВБ. Можливо відключити кнопкою). Також в комплектації присутня штатна камера заднього виду. Салон - тканина. По прибуттю в Україну було виявлено несправність блоку АБС (замінено на нову оригінальну деталь), а також неприємність у вигляді вм'ятини на капоті та сколу на лобовому склі, які неможливо було виявити на фото з аукціону. Високовольтна батарея у відмінному стані - в кінці 2024 було проведено діагностику ВВБ, очистку та заміну слабких елементів (фото/відео/графік напруги надам). Також в кінці 2025 проведено повне обслуговування двигуна з заміною прокладки ГБЦ. Відповідно всі основні проблемні моменти пріусів з пробігом мною усунуто і Вам вони вже не страшні. ТО проводится вчасно з заміною всіх тех. рідин, масло та фільтри були завжди оригінальні від Toyota. Реальний розхід по місту влітку 48 миль на галон (фото додав), або близько 5л/100км, якщо людською мовою. Замір зроблено за 500 км по місту. Взимку розхід палива збільшиться до 6 - 6,5 л. Світло - дорогий LED. Докатка та інструменти - в наявності та не використовувалися. Гума - літня, Uniroyal. Стан - від'їздила 1 сезон. На кузові та в салоні присутні сліди нормальної експлуатації (незначні подряпини/потертості). Авто помите та після хімчистки, щоб Вам було приємніше від покупки. Додаткових грошових вкладень не потребує. Готовий до перевірок на СТО. Можливий аргументований торг біля капоту.
Продам Троечку!!! максимальна батарея, повний привід, приїхала ціла! Був дисбаланс батареї Все відремонтовано! машина в хорошому стані! Телефонуйте !И без дебильных предложений!!!
Машина в доброму стані Є сервісна книга від першого власника Прозора Стоїть чудове світло Машина повністю обез шумлена Всі запчастини (масла фільтра і тд ) тільки оригінальні В авто не подребуе не яких вкладень СІВ І ПОЇХАВ !!!! Доглянете авто Гаражне зберігання !!!
Автомобіль дуже комфортний та економний. Трохи пошкоджена задня права сторона- виізджала з підземного гаражу і не вписалася при повороті, на фото видно. Можу це пошкодження виправити, але хотіла щоб ви побачили, тому можливий торг. 4.5 роки назад виїхала до Польщі і автомобіль експлуатується на території Польщі, У комплекті віддаю два набори гуми (літня та зимова) і два комплекти дисків. На фото диски металеві, бо інші гарні у Львові. Прошу звонити на вайбер. Приїду на машинці в Україну на показ.
Авто на ходу , в робочому стані , сів , поїхав, газ 4 покоління, дно ціле , детальніше по телефону!
Продам омегу , пару років тому підварювалась і фарбувалась повністю , гбо 4 , бі-лед лінзи , новий грм і помпа , новий радіатор, акамулятор , нові шарові , нові колодки , рульова трапеція перебрана , давно стоїть то треба трішки глянути до проводки , по мотору питань немає, масла не бере , стоїть електронний дмрв , в додачу віддам гору запчастин
Автомобіль в гарному стані нове щеплення LUK 38 тис нові диски R17 BMW X3 новий стартер 7 тис.новий моторчик пічки 5 тис повністю перебрана ходова частина 25 тис фільтра мастило поміняні нова турбіна не Китай не реставрація 20 тис В авто грошей не шкодував гарно затонований комфортний та зручний як на дальні поїздки так в по місту. Додатково встановлено підігрів тасолу дуже зручно в холодну пору року. Два ключа страховка,продаж з переоформленням на нового власника.Торг при огляді авто.
По авто замінено комплект ГРМ на 170 тис км, замінено комплект зчеплення та маховик на 190 тис км, заміна мастила кожні 7-8 тис км, востаннє на 205 тис км. Фарбовані 2 елементи - частина лівого переднього крила і частина кришки багажника, без шпаклівки. На свої роки машина технічно в досить хорошому стані.
Всім доброго дня, продаю свй Mercedes Sprinter 903 , 2.7 cdi.Самий надійний двигун.Капремонт двигуна зроблений 3000 км назад, турбіна замінена 2 місяця назад, форсунки зробоені 2000 км назад, кпп замінена 2 місяця назад. По документам під категорію D , 18 +1 .Дополнітєльно встановлюєтья 2 місця при необхідності, получається 20 +1 місць.Встанрвлений кондиціонер на салон, він же дує існа водія.Також встановлена доп.автономна пічка в кабіну і салон. Також є підігрів зеркал автоматичний і електросклопідіймачі.Резина в доброму стані,.Дно не гниле, проварене і оброблене.Варити і фарбувати на перший час нічого не потрібно.Продається в звязку з тим, що я служу, автобус стоїть без роботи.Хто візьме, не пожаліє.Бокова дверка в салон-автоматична. Сидіння водія Пілот Можливій обмін з моєю доплатою на мікроавтобус Myltivan або Vito 447 автомат .білого або чорного кольору. Страховка на рік і тех огляд на пів року пройдені з початку червня
Продам ЗАЗ Sens 2014 року 1.3 бензин. Авто в доброму технічному стані. В комплектації є кондиціонер, гідропідсилювач керма, передні склопідіймачі, встановлена сигналізація з викидним ключем. Аккумялтор новий. Володію 1 рік. По кузову є пару подряпин (дивіться останні фото). Переоформлення. Торг на недоліки присутній.
Автомобіль в гарному стані,коробка працює без пінків.Технічний стан справний, обслуговувався вчасно. Нещодавно замінено мастило та фільтри. Двигун працює рівно, ходова частина в нормі, без сторонніх звуків.Салон доглянутий, чистий, у салоні не палили. Клімат-контроль.Електросклопідіймачі (передні та задні).Підігрів передніх сидінь.Електрорегулювання та підігрів дзеркал.
Авто приганяв для себе в 23 році з пробігом 94тис. За період експлуатації замінив лінзи на бі-лед, Замінив клапан ВКГ та ущільнення клапанних кришок, мастило мотюль 8-9 тис заміна. В комплекті літня гума на 21 дисках, та зимова гума на 19 дисках. Причина продажу перехід на наступне покоління даного авто.
Продається стильний та комфортний автомобіль як для міста так і для траси. Двигун 1,4 TSI (турбо). З надійною коробкою передач , дуже економний по паливу (5-6л). Технічно все справне. Повністю обслужене, у відмінному технічному стані, робити нічого не треба. Чистий акуратний салон, великий багажник. Готовий до будь яких перевірок.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?