Авто щодня на ходу,газу немає. Кузов живий,є ржавчина по днищу.Коробка передач замінена 168т. пробігу донор,двигун замінений 168т. пробігу донор.Є прямоток,для встановлення потрібно приварити флянець. Передній бампер не оригінальний.Кондиціонер працює.Потрібно замінити стойки стабілізатора. Є гума літо- зима. Відео в оголошенні до заміни кобки передач та двигуна.Доручень не даю,тільки переоформлення.Машина продається тільки після особистого огляду,насліпу не продаю. ЗА 1500 НЕ ВІДДАМ. МАШИНА БЕЗ ТОРГУ.
Хороший стан, по кузову рівна, без іржі та дірок. Мотор, коробка в порядку, салон чистий, цілий. 17 диски. Свіжий акум. Обмін є?
Автомобіль ВАЗ 2104 на ходу. Місцями потребує зварювальних робіт. Мотор бажано подивитись (схоже, що потрібно замінити прокладку клапанної кришки й сальники клапанів. Глушник трохи гирчить . Встановлений вентилятор охолодження двигуна на приводі ременя. Заводиться їде. Замінений новий акумулятор. Є до авто запчастини: коробка 5 ступка й інші комплектуючі й розхідники. Подивитись можна біля Сінного ринку в Житомирі (вул. Небесної сотні 49). Продаж в зв'язку з неможливого подальшого утримання й ремонту (перенесені операції й отримання івалідністі 2групи). Дзвонити бажано хазяїну авто, телефон вказаний на останньому фото.
Авто в збереженому стані Все працює справно Кузов оброблений від корозії Двигун в ідеальному стані Регулярно обслуговувався, також є сервісна книжка
На ходу невеличкі нюанси по кузову з переоформленням
Машина в гарному стані, сів поїхав, є маленькі нюанси, які обговоримо чат/телефон
повністю справне авто . з документами все добре все як на фото . заводиться їде робить свою роботу . двигун від 24 волги . підвіска кузов все зроблене без нюавнів . машина весь час в одного власника . збережене доглянуте все працює продає дідусь. є торг приїзджайте оглядайте в будь який час гаражне зберігання . у такому стані мало залишилось одиниць такої техніки майже колекційна модель.
Продам економний автомобіль для щоденного користування, в автомобілі замінений мотор, ремінь ГРМ, мастила. Працює як на бензині так і на газу, залишилося замінити газовий редуктор та зробити розвал. По ходовій частині все працює. Телефонуйте відповім на всі запитання. Торг присутній.
Вітаю! Продаю свій мотоцикл. Купляв в квітні минулого року новий. Накатав 1400км з яких 50% по місту. Мотоцикл в хорошому стані, звісно якісь дрібні подряпини присутні. Обкатував мотоцикл 500км. Масло було зразу замінене на Motul 5100 ще в магазині. До мотика чохол в подарунок. Мотик на реєстраціі. Geon Gnx топчик за свої бабки👍🏻
Свіжопригнаний автомобіль ,в хорошому стані .Автомобіль виїхав з автосалону у 2014 році,в техпаспорті вказано.Деталі по телефону.
Продам яскравий та практичний Fiat Qubo у хорошому технічному стані. Автомобіль повністю справний, вкладень не потребує. Сів і поїхав. Надійний та економний двигун, ідеально підходить як для міста, так і для подорожей. Основна інформація: Рік випуску: 2009 Двигун: 1.3 КПП: механічна Пробіг: 221 тис. км Привід: передній Кузов: пасажирський мінівен Колір: яскравий помаранчевий Стан автомобіля: ? Двигун працює рівно, без сторонніх звуків ? Коробка передач перемикається чітко ? Електрика справна ? Салон охайний та доглянутий ?Автомобіль має сліди експлуатації по кузову, які потребують уваги. Зокрема, на нижній частині порогу є механічне пошкодження у вигляді вм’ятини. Також на окремих ділянках кузова, а саме на стійках та верхній частині, спостерігається відшарування лаку/фарби, що добре видно на фото.. Комплектація: Кондиціонер Електросклопідйомники Електрорегулювання дзеркал Центральний замок Підсилювач керма ABS Подушки безпеки Протитуманні фари Рейлінги на даху Тоновані вікна Переваги: Дуже економна витрата пального Просторий салон та великий багажник Висока посадка та чудова оглядовість Недороге обслуговування Надійний бензиновий мотор. Автомобіль доглянутий та використовувався бережно. Продаж у зв'язку з потребою в іншому авто за кордоном. Торг біля автомобіля. Перевірка на будь-якому СТО. ? Телефонуйте, відповім на всі запитання. Авто варте уваги! ??
Гольф 6 2011 рік, пригнаний на початку року з Нідерландів, перший власник в Україні. Купив як першу машину, покатався, хочу автомат) В квітні поміняв масло, фільтри з паливним також, зробив ходову, поміняв свічки та катушку в моторі, диски 17, нова резина. Детальніше по телефону, торг біля капоту
Справжня RS в кузові універсал, не WTS. Мотор 1.8 Turbo (AUQ). Авто в дуже хорошому та доглянутому стані для свого віку. На обслуговуванні не економив, завжди підтримував у нормальному технічному стані. У моїх руках понад 5 років. Я перший власник в Україні, до мене був один власник у Швейцарії. За базою два власники, спочатку авто було оформлене на знайомого, потім перереєстрував на батька, а також була заміна іменних номерів. По техніці ТО кожні 5-6 тис. км. Двигун і підвіска у відмінному стані, без сторонніх стуків. Масло не їсть. Замінений інтеркулер у штатному місці. На 216 тис. км замінено комплект ГРМ. На 235 тис. повністю перебрано гальмівну систему із супортами. Встановлено комплект нових вентильованих гальмівних дисків Zimmermann з перфорацією та нові колодки. На 234 тис. встановлено новий комплект зчеплення з переходом на одномасовий маховик. На 223 тис. виконано повний ребілд турбіни (фактично все нове). По кузову. Жодного ДТП. Фарбувалась лише кришка багажника (ще у Швейцарії). Локальні підфарбування бамперів, порогів та місць під ущільнювачами. Кузов без іржі. Є невелика вм’ятина на задньому крилі, дрібні сколи та подряпини. Нічого фарбувати не потрібно. У 2011 році автомобіль проходив заводську інспекцію кузова (рідкісна опція). Додатково Stage 1+ (прошивка та вихлоп) 220 к.с. Виготовлений прямоточний вихлоп, тихий у роботі: даунпайп, резонатор, кінцева банка. Встановлено якісне ГБО на 227 тис. км. Витрата газу: місто 12 траса 10-11л Перебрані фари: нові бі-ксенонові лінзи та нові скла. Оригінальні диски BBS R17. Шумоізоляція дверей. Оригінальна сервісна книжка + мої записи. Пружини від версії ППД Додатково ставив: захист двигуна, класна аудіосистема з сабвуфером, антикорозійка, Зелена карта ще на 2 місяці. До кінця року діє техогляд. Веду журнал на eDrive (аналог Drive2) Комплектація максимально можлива для RS, але без люка Усе, що робив без колхозу. Будь-які перевірки. Авто на Софіївська Борщагівці. Телефонувати бажано на Telegram чи Viber.
Продам власне авто В користуванні 2 роки Продаж у зв'язку з купівлею іншого авто По всім питанням телефонуйте Площадки і перекупи дуже прошу не турбувати (Дякую)
Авто не фарбоване , жодна деталь , пробіг рідний Стан сів поїхав Двигун працює рівно , по коробці питань немає , працює як на газу так і на бензині Всі інші питання по телефону Торг мінімальний на переоформлення , не більше
Ідеальний стан. БЕЗ ЖОДНОГО підкрасу- вся в ОРИГІНАЛІ. ... ОФІЦІЙНА, ОБСЛУГОВУВАННЯ тільки там. НА ГАРАНТІЇ. Додатково вкладено багато: тонування, фірм коврики, сучасна магнітола, "корито" в багажник, кришка баг. відсіка + дуга, фірмовий фаркоп, фірмові підножки, диски 18. Приїхали, переоформили і поїхали, питань по авто взагалі не має. Можливо по перерахунку, та головне Вам без податку.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?