В серпні місяці планую міняти ГРМ, хто купить до серпня 2026 в подарок набір ГРМ (INA (Schaeffler)) + помпа, антифриз, масло, фільтра ( паливний, повітряний, масляний), масло. Забув написати одразу за зйомний форкоп на авто. Продаю власне авто, в користуванні рік, пригнаний з Німеччини 12.05.22 р. Стан авто 9 -9.5 з 10. За рік проїхав 32 т. км. Заміна масла кожні 7.5 тисяч км. На СТО заїзжав тільки міняти масло і фільтра. Кожна кнопка працює, салон не затертий. ГРМ, помпа, масло в коробці, антифриз поміняні одразу після пригону з Німеччини, крайній раз масло поміняне тисячу км тому. Не перекуп, продаю дійсно власне надійне авто. Сажевий на місці, регенерація літом кожні 700 км, взимку 500 км. Люк, заводське тонування вікон, алькантара, підігрів передніх та задніх сидінь, розетка 220, електропривід кришки багажника, датчик дощу, датчик світла, клімат контроль, круїз контроль, допомога при старті на підйомі, перфоровані тормозні диски, зимова резина Вредештейн Норд Трак 2 215/55r16 з дисками, за рік використання авто на СТО з приводу поломки не заїзжав жодного разу. В авто все працює. Ціна така тому що геморою з авто немає. Хто бажає дешевого б6 будь ласка шукайте інші. Розумний торг біля авто. Люба перевірка авто, звіт по карвертікалу річної давності на флешці є, коли купляв авто сам перевіряв. Можливий обмін на шкоду октавію з Вашою доплатою. різниця не менше 5 тисяч доларів. Більше інформації по телефону.
продам своє авто в гарному стані.повністю на ходу.двигун коробка ходова все працює добре.сів і поїхав.
Авто в хорошем состоянии. Только установлен газ 4 пок.
Продам AUDI 80 в гарному стані, доглянута. Після капітального ремонту проїхала 25 тисяч. Масло не бере. Усі подробиці по телефону
Автобус в ідеальному стані. Можна сказати, як новий.В наявності 3 автобуси. Питання по телефону.
Продаю власне авто. Звертайтесь по телефону за більш детальною інформацією.
Перший власник, машина не була в таксі, 90% пробігу за межами міста. Мотор, коробка, ходова в хорошому стані, 2 тижні назад поміняно зчеплення, ремінь ГРМ, рульові накінечники, передні гальмівні колодки, втулки стабілізатора, масло з фільтрами. Є невеликі недоліки по лакофарбовому покриттю (не критичні, потребує незначного підфарбування). Стоїть ГБО 2-го покоління Tomasetto. Повне переоформлення. Всі інші деталі по телефону.
Машина дуже хорошу стані ..якщо купете непошкодуєте,бампер передній відріхтований Буду чекати від вас повідомлень
З радістю ПРОДАМ «ласточку» ВАЗ 2109 Samara Ремінь не гне клапанів. Акумулятор 2 роки (70%). Резина куплена в Шипшині літом 2019. На річні гарантії. Сидушки від Рено, з підігрівом (треба підключити), трансформери (складаються в столик) з мікроліфтом. Сигнал «компресор» - потужний. Мотор не митий від народження – но масла не їсть, хіба повипацькується. Ходова зроблена як для себе – нічого не стукає, а й якщо стукає то це можна вважати нормою. Салон було б добре підмарафетити – но можна і так їздити, на швидкість не впливає . Поварив, покрасив «по колхозному» літом 2018 – на деякий час вистарчить. Одним словом – скрипить, гримить (тихенько) але їде (не дуже тихенько). На правому порозі є невеличка вм’ятина, що є безспірним доказом того що цей автомобіль з легкістю долає пеньки у лісі і бордюри у місті. Розмальовка дуже допомагає знайти автомобіль на великих парковках і надає звірюці неповторну індивідуальність. По кузову – є деякі ділянки, які можна вважати нормальними. Один з найважливіших плюсів цієї машини, це те, що її категорично не хочуть зупиняти інспектора ДПС. І навіть коли ти проїжджаєш перед ними з не пристебнутими ременями і вимкненим ближнім світлом – вони лише проводять тебе співчуваючим поглядом… У чому загадка, я так і не зрозумів. Так само її дуже бояться підрізати дорогі і не дуже іномарки… Торг тільки біля капота і то на каву з тортиком чи заправку до Львова, ну не віддавати ж свою рідненьку голодну.
Авто в ідеальному стані! Пробіг 1000% оригінальний! Приганяв особисто для себе в 17му році для домашніх потреб, від тоді всі сервісні роботи проводились виключно на офіціалі! Стан кузова і салону в ідеалі, нічого не фарбувалось і неперешивалось. Поміняно- ремні ролики,помпа системи охолодження,масло в двигуні, робити абсолютно нічого не потрібно.Резина зима нова.Літо нова на легкосплавних дисках! Хто шукає для себе не пожаліє! Торг мінімальний при огляді. Власник.
Обслугований автомобіль до дрібниць, коробка та ДВЗ.. по ходовій на ВІДМІННО. У салоні ніколи не курили. Продаю тому що потрібно купувати якесь житло. Телефонуйте, я сподіваюся ми домовимося. Дякую за розуміння, всім добра і миру !!
Проханням перекупників не турбуватися. Двигун: у гарному стані, працює рівно. Проведено реставрацію турбіни та повну ревізію ходової та відновлені форсунок. КПП: перемикається з невеликим зусиллям (жорстко). Загальний стан: решта вузлів та агрегатів без зауважень. Ціна виставлена з урахуванням необхідних вкладень.
двигун після ремонту 2000 км нове зчеплення, гума в хорошому стані, нове ГБО. переоформлення. Синий форд хетчебек 2011г 1,4 бензин механика цена 4999$
Авто не бите не фарбоване без корозії з реальним пробігом. Гаражне зберігання, 2 власник . Більш детально розкажу по тел, або при зустрічі.
Ford C-Max на хорошій комплектації ! Підігрів лобового скла. Підігрів сідушок Датчик дощу Датчик світла Двозонний клімат.. ASR Двигун замінено з пробігом 208тис, при першій реєстрації вписано !!!! Перший власник. Детальніше по телефону
вопросы по тел
Пробіг не скрученний, є сервісна з всіма відмітками. Авто в рідній фарбі. Каталізатор на місці. 2 комплекта резини на дисках. Замінено ланцюги. Деталі по телефону.
Продам або обміняю своє авто. Автомобіль в рідній фарбі , кузов повністю оцинкований. Двигун 1.6 AKL самий простий і надійний , не дорогий в обслуговуванні. Нещодавно було замінено: 1) комплект щеплення,2) всі подушки двигуна, 3) амортизатори з пружинами по колу , 4) перебрана ходова частина, 5) приймальна труба з гофрою, 6) радіатор пічки , 7) замінено масло в КПП, 8) радіатор системи охолодження, 9) новий акумулятор, 10) замінена та обслужена тормозна система , 11) замінено комплект ГРМ з помпою , та ще багато чого. Є декілька незначних нюансів, на їх усунення скину в ціні. Газ не стоїть але вписаний в техпаспорт. Можливий обмін на універсал або бус з невеликою моєю доплатою. На обмін ціна без торгу . За детальною інформацією телефонуйте
Деталі по телефону. Комплект літньої та зимньої резини.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?