Продам власне авто, до продажі не готувалося. Деталі за телефоном+**********
Авто заводится і їде але потрібно трохи позайматися великих вкладень не потребує !!!один власник!!! 60,000 пробігу надійний двигун 2.0 кпп 5ст є газ працює як на газу так і на бензі ходовка отлічна авто не ржаве та не диряве на свої роки авто в доброму стані хороша резина э запаска новий стартер є музика центральний замок нові тормоза кому цікавий цей проект пишіть!!!
Авто в гарному стані,повністю обслужений та без жодних помилок,передній привід. Гарна комплектація. Додатково встановлений фаркоп та тонування.
Авто потребує ремонту двигуна.
Продам власний автомобіль в гарному стані косметично не готувалась присутні незначні сліди експлуатації які при бажанні легко усунути двигун працює монотонно,тихо, не димить ,масло від заміни до заміни в рамках норми є гарна зимова резина на штампах .за час володіння проїхав 20 тис.км.зроблено реставрація рейки керма ,задні гальмівні супроти.
Авто в гарному стані, деталі по тел або чат! Газ бензин
Продам власний автомобіль, пригнаний з Європи. В Україні в одних руках з моменту пригону. Автомобіль у відмінному технічному стані та в рідній заводській фарбі. Ходова частина повністю перебрана, жодних вкладень не потребує. Проведено планове обслуговування: олива та фільтри замінені 2 тис. км тому. Для покращення прохідності на стійки встановлені проставки 30 мм. У комплекті з авто віддаю нову літню гуму. Машина доглянута, технічно ідеальна та готова до будь-яких перевірок. Усі деталі та відповіді на питання за телефоном.
Продам власне авто в гарному стані. За додатковою інформацією телефонуйте.
Хороший стан! Повністю в рідній фарбі, без жодного підкрасу!!! Вебасто, випарник, запаска, відкидний спальник, всі сидіння розкладні. Бус економний і легкий, що важливо зараз!
Перший і єдиний власник в Україні. Автомобіль в відмінному стані, пригнаний з Нідерландів, повністю з сервісною історією з усіма записами. Щойно проведено робіт на 800$, замінено двомасовий маховик з сцепленням, мастило в коробці та тормозні колодки. Автомобіль в ідеальному технічному стані.
Продам срочно без торга авто в нормальному технічному стані,двигун не димить підвіска не стукає є дефекти по кузову
Авто в доброму стані, є газ четвертого покоління, вписаний в тех.паспорт.Нові літні шини на титанових дисках, зимові ще добрі на стальних. Дно, пороги цілі, варити не потрібно. Акумулятор ще на гарантії.
Автомобіль в хорошому стані, зручний , багато місця в салоні, для сімейної подорожі ідеально підходить, авто в рідній фарбі без підкрасів. На трасі машина почувається прекрасно, розхід палива змішаний 5.5л, підвіска працює добре. Масло та всі фільтра тільки замінили, є недоліки по кузові ( видно на фото) По всіх питаннях телефонуйте
Сімейне авто , вкладень не потребує . 7 мість , пасажирський , сидіння трансформер знімаються , пригнаний з Німеччини . Оригінальний пробіг, кондиціонер , вебасто.
Продам Volkswagen Golf VI Автомобіль у хорошому технічному та візуальному стані. Надійний, економний та комфортний варіант як для міста, так і для поїздок на дальні відстані. ? Рік випуску: 2009 ? Коробка передач: механічна ? Двигун: 1.6 ? Паливо: бензин / дизель ? Привід: передній ? Двигун працює рівно, без сторонніх шумів ? Коробка передач перемикається плавно ? Салон доглянутий, не затертий ? Кузов без серйозних пошкоджень ? Торг можливий біля авто.
Авто повністю реставріроване поставив коробку 4х ступку щоб бистріше їхала все після капіталки поставив карбюратор від жигуля бо на рідному Погано заводилась а так все в оригіналі Авто вивозив тільки на виставки Маю багато запасних запчастин Можна обміняти авто на автомобіль
Авто технічно справне, на задньому крилі подряпина, на передньому не значна вм'ятина ,на фото все видно. В 2024 році проведені зварювальні роботи та фарбування. Салон не в задовільному стані. Нова АКБ, гума , радіатор. Більш детальна інформація за телефоном, торг присутній. Помічників прохання не турбувати, продаж не терміновий.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?