Власний автомобіль, Двигун AEB 1.8Т масла не бере, ТО зроблене (робиться кожні 8тис. км) ГРМ замінений 20тис. км, генератор відреставрований. Коробка, зчеплення - без нарікань. Ходова - не гримить. Салон не затертий, не прокурений. Клімат-контроль працює. АBS- без помилок. Всі скла рідні. Документи в порядку. Переоформлення. Віддаю добру зимню резину на штампованих дисках.
Хороша машина за невеликі гроші,замінено грм,ролики масло і всі фільтри,новий акумулятор,новий газ 4 покоління є питання по косметиці та поварці,пічка гріє,кондиціонер холодить абс працює
2.0 газ/бензин,мотор працює ідеально,не димить,коробка 5 Ступка без зауважень,машина не бита не крашена,не гнила, оцинкована,в комплекті зимня нова резина+літня теж нова,торг присутній,деталі за телефоном
Офіційне, я 2-й власник(зараз оформлена на дружину), гаражне зберігання, все обслужено, все справно,люба перевірка Два комлекта гуми на дисках,авто в гарному стані.Свіжа страховка.Переоформлення любе.якщо невідповідаю зв'язок поганий дзвоніть viber,ватсап
Ваз21213 ходова впорядку, резина китай sunfull двигун 4 тис після кап ,рем, роздатка та міст- не гудить ргенератор стартер з кап ремонту по техніці все супер стан кузова середній,дно ціле нюанси видно,ще більш детально по тел. Можливий обмін ціна без торгу!
Автобус в Доброму стані після Кап ремонту сів і поїхав 2 вебасти нова резіна люк Кондиціонер все працює новий компресор пневмо заді дополнітельно вся інформація за телефоном
Продаю власне авто,в гарному технічному стані. Авто надійне та економне. Сервісна книжка. 2 комплекти ключів. Двигун працює без зауважень. Всі Деталі по телефону або біля авто. Можливий торг.
До вашої уваги Opel Zafira 2012 року. Весь автомобіль в рідній фарбі , особисто перевіряли. Пробіг рідний перевіряли через сайт Carvertical можу скинути результат перевірки. Новий акумулятор. Машина в дуже збереженому стані. Кондиціонер,круїз контроль , підігрів сидінь .
Продаю kawasaki ninja 400r (2014 рік випуску). Стан відмінний,мотоцикл доглянутий Потужність:45 к.с Об'єм двигуна 399 см?, 4-тактний,рядний,південне охолодження Пробіг:50000 Витрата пального:в середньому 4-5 л/100км (економний) Бак:15 л,запас ходу до 350 км максимальна швидкість:близько 185 км/год Дуже комфортний як для міста,так і для траси Зручна посадка Надійний японський двигун,легкий у керуванні Стильний спортивний дизайн Вчасно обслуговувався вкладень не потребує.Сів і поїхав.Торг присутній!!! у подарунок вихлоп!!!
продам Мерседес бензиновий двигун 2 3 на ходу немає акумулятора дзвоніть домовимося
Авто на повному ходу, не гнила, не іржава, вся електрика працює, хороша літня гума, заводиться з кнопки, електроключ, люк не протікає, мотор без зауважень, працює рівно, є фаркоп, газ-бензин. По машині незначні нюанси, які не впливають на роботу авто, ще від'їздить багато років.
2013 року авто. 1.2 tdi, коробка механіка. Стан: сів та поїхав, ні разу нас не підводила. Доглядали за нею постійно. Економна що по місту, що за містом.
Продам е46 2.0 бенз n42 після ДТП, затягнуло лівий стакан. по комплектації: -датчик дощу -автосвітло -парктроніки зад -підігрів передніх сидінь -люк -мультикермо -дзеркала автоскладання. Стакан на якому ВІН не пошкоджено,машина з переофомленням. Більш детально по телефону.
Продаю свій власний автомобіль! Автомобіль купувався у офіційного дилера та регулярно обслуговується на офіційних СТО. Є повна інформація про обсягах проведених робіт та ремонтів. Рідний пробіг. Я другий власник. Авто в гарному технічному стані. В ДТП не був, не пошкоджений, не фарбований. Готовий до буть яких перевірок. Гарна комплектація: - Android мультимедіа - камера задньго виду - кондиціонер - сигналізація - газове обладнання - оригінальні рейлінги для встановлення зовнішнього багажника - комплект зимової гуми
Продам мазду 323 1.7дізель в отлічному стані що по кузову що по техніці. Коротко про авто: Авто було в одні сії більше 25років до авто відносились дбайливо, по кузові все ок без дтп без корозії , по двигуну кап ремонт двигуна заводиться з пів тичка не димить що на холодну що на гарячу, кпп переключає плавно і чітко, двигун і кпп сухі без потьоків. Електрика вся справна кожна кнопка працює, передні склопіднімачі, електро люк, центральний замок, кондиціонер заправлений ПРАЮЄ, обігрів заднього скла, противотуманки. По ходовкі все тихо в ходу.Заводська блокіровка кпп мультілок з ключом. Передня резина нова. По салону все охайно, стікла цілі. Це авто варте уваги я власник тільки переоблік. Більш детально за номером телефону. Всім мирного неба.
Пародам автобус повністю справний після капітального ремонту двигуна,кузова,ходової і салону, всі деталі по телефону.
Продам рамний джип після ДТП. Під час аварії фізично ніхто не постраждав. Авто куплено в салоні Niko. Обслуговувалось на фірмовому сто. Авто все життя в одній родині. Пробіг реальний. Салон, двигун та електрика не пошкоджені. За додатковою інформацію пишіть, дзвоніть, як буде зручно, відповім на всі питання. Розгляну обмін на авто не старше 2012 року рівноцінне, або з невеликою доплатою. Ціна на обмін 8500
Авто після ДТП,але повністю на ходу,була повністю заміна масла,встановлено газ, постраждав лише кузов.Можливий торг.
Продам своє авто Машина в ідеальному технічному стані Замінена вся паливна система, є декілька зауважень по пластику. На всі питання відповім по телефону В подарок комплект літніх коліс з дисками і додаткові коврики
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?