Продам власне авто. Машина кожного дня на ходу, 5- ступінчаста механічна коробка передач, центральний замок, ABS, ESP, подушки безпеки, електросклопідйомніки, бортовий комп'ютер, двухзонний клімат контроль, круїз контроль, датчик світлу. По кузову в нормальному стані без корозії та гнилі. Замінено ГРМ, всі фільтра, охолоджуюча рідина та мастило в корбці. Новий АКБ. Замінено зчеплення (корзина в хорі). Ходова зроблена (замінено салентблоки, ричаги...). Екологія відсутня. Авто продається з обов'язковим переоформленням. Продаж в зв'язку покупкою новішого авто. Торг біля капоту.
Продам Сузукі Гранд Вітару 2008 року. Бралася з салону. Один власник. Газ-бензин. В ДТП не була. Пробіг 130000 км.
Авто в хорошому доглянутому стані замінено комплект щеплення та демфер(на 360 тисяч пробігу),зроблена вся ходова,нові тормоза, мотор та коробка працює відмінно,замінені всі рідини та фільтра,пробіг рідний, не бита,чотири підігріва сидінь зеркал та заднього скла,двох зонний клімат контроль,круїз контроль,навігація,мультируль,датчик дощу та багато чого іншого.Авто варте уваги Торг присутній біля капоту Телефонуйте на
Детально розповім за номером(вайбер)
Власний автомобіль. Перший власник в Україні. Приганявся в 2020 році з оригінальним пробігом. Автомобіль обслужений, замінені всі технічні рідини та цеп ГРМ. Додаткова інформація по телефону. Авто можна подивитись в Фастові. Площадкам прохання не турбувати. Допомоги в продажі не потребую.
Продам своє авто. Зроблено все. Нещодавно замінено ланцюги ГРМ та перевірені форсунки на стенді. Ходова вся замінена CTR. Купуючи це авто, ви купуєте авто в яке не треба ні чого вкладати. Пробіг рідний, сажовий на місці. Докладніше за телефоном. Якщо телефон поза зоною, то Viber, Telegram, whatsapp
10 років зберігалась у сухому боксі. Кузов у нормальному стані (невеликий рижик на двері водія, на фото видно). Дно ціле, не гнила. Дісталась у спадок. Реальний пробіг 435000! Був зроблений кап. ремонт двигуна (масло не бере), нова помпа, грм, перебирали ходову частину (нові стойки, пружини); новий радіатор; нове зчеплення, стартер, акумулятор; нова зимова гума. Розхід по місту 12. Траса 8. Кондиціонер працює. Всі кнопки працюють Притерли на парковці, видно на фото подряпини. На прогрітий двигун періодично троїть. Без торгу. Продаж не терміновий.
Продам bmw F36 Grand coupe По машинці повністю обслужене авто-без перебільшення тому що я сам механік… І так салон,М-руль(якісний Китай),сидіння чорні шкіряні з боковими і задніми підтримками памʼятаю сидінь електро пак,по салону затягнута плівка в стилі карбон чорний,люк безрамочні вікна… По мотору абсолютно обслужений(заміна мастил 250 мотогодин) в середньому 5700-6500 тис пробігу кожного разу ,оскільки режим їзди місто; По регламенту по мотору на 170 тис пробігу замінена клапанна кришка(ориг)піддон ориг,всі прокладки Салоніки і так далі, Установлений ше в США charge-pipe (алюмінієвий який дає гарний пшик) і фільтр нульового опору K&N … Встановлено Downpipe ,авто прошите на Euro-2 і залитий лайтовий стейдж на 40-45 к.с…встановлено спорт боці офф (пшикалка) Зара на даний момент 1червня 2026 року пробіг 195 тис км і замінено ланцюг масла фільтра і також веладиші(для профілактики,вкладиші були цілі але для регламенту замінив,є фото відео)ізамінено ше декілька сальників По коробці масло замінювалось з фільтром на 186 тис пробігу ,масло в редукторі також замінювалось на 186 тис пробігу По ходовій частині пружини Eibach -25 і-35 мм стойки перед майле зад оригінал…замінювались задні плаваючі сайдентблоки Передня ходова частина взя нова оскільки з США приїхала з пошкодженням рішив передню ходову замінити з обох сторін комплектом … Виконане кастомна покраска пвдкапотки Авто в плівці Червоний-сатин Не красились бампера в м лук виконанні і пороги… R19 диски… Вихлоп на 2000$ Korshun, Двигун N26 Цепочка грм -поміняна ,також поміняно вкладиші по регламенту ,замінено масло насос і датчик масла на 191 тис пробігу Як робилась автівка можна зайти на мій інстаграм mr_ex_wel
Продається Note E11 2 власник! У хорошому стані, ходову зроблено, двигун працює рівно, масла не бере!!! замінено щеплення, масла/фільтра... лобове, свічки, задні пружини. Є сервісна книжка! 2 тисячі назад зроблено ТО ГБО! Із дефектів по кузову красилось: два елементи – праве крило та задня ляда. Є моменти по ЛФК. Усі запчастини встановлювались якісні замінники або оригінал, додатково встановлено: LED-лампи, камера заднього та переднього виду. Поставлена на нову резину та диски CAST WHEELS 500$ Віддам ще зимову на рідних титанах Авто кожного дня на ходу! Два чіп ключі! Перекупи та автоплощадки – не цікавлять! ТОРГ на місці! Без даних титанів кінцева ціна буде – іншою! За детальнішою інформацією, пишіть та телефонуйте Viber/TG
Авто купувалось в авто салоні у Києві в 2008р ,я третій власник .На 300тис відремонтував двигун,та замінив рейку заміна щеплення
Авто не потребує вкладень.Топові адаптивні ксенонові фари. Технічний стан ідеальний.Є декілька нюансів по кузову. Замінено цеп грм (257тис км), ходова обслужена, замінено усі свічки та катушки (260 тис км),замінено масло фільтр та антифриз(269 тис км)скло в круг оригінальне,перешив провисший потолок (270 тис км) пробіг оригінальний, два ключі,встановив bluetooth адаптер, в коплекті зимова гума.Присутній торг біля капоту.Продаю авто у зв?язку з тим, що купив собі електромобіль.
Mercedes-Benz Sprinter 2002 CDI чистий пассажир, Не вимагає вкладень, будь-які питання можна задати за телефоном, розгляну будь-які варіанти обмiну. Вiктор
Продам Touran 1.4 TSI. Автомобіль в хорошому доглянутому стані,є невеликі дефекти по кузову. Пригнаний 5 років тому з Голландії. Мотор в доброму стані,ланцюг замінений кілька тисяч км назад. Не димить, не троїть, їде добре. Перебрана вся ходова та тормозна система. Машина на хорошій 15 зимовій резині,протектор хороший. Салон цілий,не порваний,не затертий. Потребує легкої хімчистки. Більш детально по телефону,прохання перекупів не турбувати. Всім вдалих продажів.
Авто в хорошем состоянии,разходники поменяны, газ в писан ,без ДТП. Резина хорошая,есть зимняя, обмен не интересует, торг возле капота.
Авто Рено19"Європа" , модель 1996р. придбано в автосалоні в Туречині, двигун С2L-794 1,6л, карбюратор Солекс, потребує кузовних робіт, деталі по телефону
(Мотор під заміну/під відновлення). Дірка в блоці розміром сірникової коробки ,з інших питань пишіть чи набирайте! Торг е. Розумний!. На це є причини: газова установка коштуватиме не копійки, нові диски з різ. Бензин/газ писаний в тих талон. Перший власник. Цікавить продаж.
айбер
Автомобіль в хорошому стані, 8+1 пасажир. Обладнаний кондиціонером, аудіо системою, електросклопідіймачі.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?