Продам свій автомобіль,в гарному збереженому стані, не фарбована. Все працює, газ-бензин., розхід 7.5/100 детальніше звертайтесь за телефоном
Машина куплена в салоні Їздила мама за кермом тому авто в ідеальному стані, В ДТП не була , Пробіг не скручений, їздили по невеликому місту Вчасно обслуговувалась, Усі деталі оригінал, нічого не мінялось
Один власник.
продаю власне авто,віто 115, 7+1,є фаркоп, два ключа, кондиционер, технічно справний автомобиль,можливий обмін із невеликою моєю доплатою
- Авто на ходу, повністю виконує усі свої функції - 3-х дверна - 4х4 повний привід - блокування диференціала - проходить скрізь де тільки можна - нова зимова гума - замінений радіатор - замінені наконечники, сайлентблоки - оброблене дно - реставрація головного гальмівного циліндра - замінений заспокійник ланцюга - масло не їсть - замінено масло в задньому мості - замінений стартер - акумулятор 1.5 року "Bosh" - по проводці все працює - не відкриваються двері через ключ, треба лагодити. - EVO килимки з 2023 року
Авто не потребує додаткових вкладень. Пригнане з Швейцарії. Не ржаве. Заміна масла. Перебрана ходова. Авто гарне і охайне, потужне. Більш детальніша інформація по телефону.
Економний сімейний автомобіль. Гарний стан, салон ідеальний, все працює
Автомобіль ВАЗ 2101 в оригінальному робочому стані гаражне зберігання виготовлявся автомобіль для ДАІ обласних структур .
Авто в доброму технічному стані.Свіжа страхівка куплена на початку березня.Постійно обслуговується.Нове зчеплення( не шрот).Ходова повністю зроблена.По кузову незначні пошкодження.Поміняний ГРМ всі рідини і фільтра.Турбіна 40тис тому капремонт.Поміняний тандемний насос.Форсунки- капремонт на Bosch.Є роздруковки.Поміняна голова двигуна( в відмінному стані).Не димить.Заводиться добре.Сажевий видалений.Програмно відшитий.Є дві пари ключів.Салон чистенький.Машина в даному стані вкладень не потребує!
авто в гарному та доглянутому стані
Звоните любое время
Пропоную свій автомобіль вихідного дня! Приганяв у 2018 році, відтоді і володію. На ньому їздили здебільшого за кордон у подорожі, в середньому 10000км на рік. Зимою не експлуатувався, гуми немає. Гаражне зберігання. Потужності вистачає з головою, в парі з механікою дуже приємні відчуття. На дальню дистанцію реальний розхід 5 - 6 літрів дизеля при спокійній їзді. Екологія на місці, сажевик працює. Без дтп! Невелика притертість зліва, на останніх фото. Капот і бампер трохи запісочені, від траси, не критично. По кузову все ідеально, дно як нове. По мотору проводився весь комплекс робіт: реставрація форсунок, турбіни, голови і клапанів, цепки грм, ремінь, ролики, всі прокладки, чистка впуска, заслонки впускного колектора змінні! Також замінений маховик і щеплення. (це все близько 3000$) По салону питань нема. Абсолютно все працює як треба. Без колхозу, максимально збережений стан. Пробіг підтверджений у офіціала, згоден на будь-яку перевірку. Допомоги в продажі не потребую. По низу ринка не віддам, бо знаю які зусилля треба докласти щоб підтримувати авто у відмінному стані!
Машина пригнана з європи та зразу була куплена у 2014 році в грузовому стані перероблювалася самостійно. Машина з 2014 року в одних руках,по машині все добре сів завів та поїхав питань ніяких немає, є невеличкі вм‘ятини. Деталі за телефоном!
Продам BMW e46. або обміняю на мотоцикл з вашою доплатою або рівноцінний обмін. Усім мирного неба.
Продам авто в гарному стані, на ходу, газ/бензин. Є незначні дефекти, ржавчіна,та в цілому нічого креативного, економна, на повному ходу, потрібно тільки замінити стійки. Кому цікаво пишіть, домовимось.
Машина в хорошому стані,вкладень не потребує,все поміняно: масла,фільтра,ролики,новий акумулятор.На якісній зимовій резині.Дзвоніть за номером
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?