Продам авто в хорошому стані, 2й власник, усі питання по тетефону
Продам Кадду 2006року,машина куплена в 2010року з пробiгом 93тис км.,в 2020 переоформив так як закинчилась доручення на 10рокiв.На данный час пробiг 213тис км. мотор 2.0sdi.решта питань по телефону.
2011р. 1.5. Ходова повністю перебрана ( на запчастинах не економили, авто доглядалось постійно), газ/бензин, на зимовій гумі ( літо додається), центральний замок, спереді електро скло підйомники.
Автомобіль у хорошому стані. У комплекті додаю літню гуму на титанових дисках.
треба поміняти праву фару,та радіатор охолодження.машинка на ходу. дзвінки та повідомлення тільки на вайбер
Не зважаючи на роки,авто в дуже гарному стані!!! Замінено всі стойки,тормозні колодки,ремінь ГРМ,мастило та антифриз.Встановленна нова зимня гума,та акамулятор.По авто працює все та капіталовкладення не потребує.Детальніше за телефоном,в будь який час!!!
Продам Нісан на ходу,технічно справний
Продаю авто, так як його не використовую, стоїть в гаражі. Всі питання Viber.
313 спринтер Оригінальний пробіг готовий до будь яких перевірок машина в гарному технічному стані не гнилий, швидкісний міст 4;11.сидіння пілот є блокування диференціалу, повна масса 3500, форкоп, обмін не цікавить,
Автомобіль у Ідеальному стані!! Авто все ціле 100%! Сама максимальна комплектація для даної моделі авто! Авто все обслужене без капітало вкладень нова зимова гума два ключа!
Не подводила все на ходу
Авто на повному ходу,має нюанси по косметиці,бажано обмін ключ на ключ,в даний момент виправляю проблеми по кузову ззовні.мої контакти:. Не зважаючи на зовнішній вигляд в цілому автомобіль не поганий,ні одного разу не підвела.
Авто в хорошому стані перший власник в Україні всі дедалі за тел
машина на ходу в кладань не потребує сів і поїхав
Всі розхідники замінено...Задетальною інформаці звертайтесь...
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?