До уваги чудовий, міський, економічний автомобіль. Витрати палива: траса-6л(газу) місто 8л(газу), що саме на часі!!! Зроблено велике ТО з заміною всіх рідин, фільтрів, мастила та ременю ГРМ. Також був замінений комплект зчеплення (зчеплення фірми Luk). По ходовій частині теж питань не має замінені тормозні диски +колодки в круг, передні амортизатор + підшипники + опори, передні ричагі, тяги стабілізатора і т.д. Встановлені алюмінієві проставки, що дають нам підвищений кліренс як у аіркрос. Встановлено дороге газове обладнання на 170 тис.км, раніше газ не стояв. ГБО вписане в тех. паспорт. Авто має гарну комплектацію з утриманням смуги, помічником спуску-підьйому, парктроніками, камери заднього огляду, підігріву сидінь і т.д... Авто планували залишати собі, причина продажу - механічна коробка передач!!!, так як авто куплялося жінці. Можливий обмін на такеж авто тільки з автоматичною коробкою, чи на будь яке інше авто...Офіційне авто!!! За більш детальною інформацією телефонуйте!!!
Авто в хорошому, робочому стані нічого зараз робити не треба Грузопідйом 3т, розмір будки 5 м.*2м,*2м.
2.5 Турбо дизель На ходу Можливий обмін на менше авто
Авто в дуже гарному стані!!! Технічно повністю обслужена, без жодних зауважень!!! Нещодавно зроблено повне ТО!! Двигун та коробка працюють ідеально!!! Двигун працює як годинник, рівно, чітко !!! АКПП перемикає плавно, чітко, без ривків !! Жодних помилок по електроніці, працює кожна кнопочка !! Салон чистенький, охайний !! Можливий обмін вашого авто Можливий продаж авто у кредит, лізинг та оплата частинами Телефонуйте!!!
Авто Більше 4х років експлуатувалося в Європі. Проводилось регулярне обслуговування. В стані сів поїхав. Нічого не потрібно робити! З останнього що робили: 245т.км - заміна ГРМ з помпою 265т.км - заміна радіатора пічки 288т.км - Колодки замінені в круг, перед брембо, зад бош 285т.км - заміна масляного теплообмінника Масло мінялось кожні 8-9 тис тільки Motul зі всіма фільтрами Фаркоп був встановлений рік тому Акумулятор замінений пів року тому. Готовий до перевірок на будь-якому сто. Всі питання по телефону. Торг присутній
Надійний автомобіль Zaz,в оригінальній фарбі, рідний бробіг 21 тис км,сервісна книжка 12 замін мастила за за весь час е сервісна книжка, один власник
Авто в ідеальному технічному стані не виє не гуде їде як має бути заводиться з пів оберту 50 тис назад була заміна мотору з пробігом 180 000 Є нюанси по кузову дрібні подряпини та сліди використання авто Машинка кожного дня на ходу і варта своїх грошей та вашої уваги
Продам Lanos Поляк 2008 рік. Двигун 1,5 газ євро 4 зареєстрований, диски легкосплавні на 14, центральний замок, сигналізація передні електро склопідйомники, бортовий комп'ютер. Працює добре на бензині та на газу, ходова в нормі. Господар за тех. паспортом. Подивитися можна в Новодонецькому. Перекупникам прохання не дзвонити не витрачати мій час. Тільки з переоформленням ціна 1800 доларів тел. ********** якщо немає зв'язку пишіть у телеграм
Мотоцикл до мене участвував в змаганнях зараз 39 мотогодин поршень в хорошому стані заводиться супер ?? задня зірка 52 , передня 12 , було замінено цепку на regina profesional enduro 0-ring сальникова міцна , задня покришка нова mitas tera force m-h , передня вилка перебрана сальники пильники нові , задня рем комплект мінявся і також нове масло і в двигуні нове масло є захист рук від фірми cycra crm прогресія повний рем комплект є детальні фото деталей яких міняв ,катав ендуро среднє ненагрівав його є царапини на рамі але незначні звоніть є також торг )) +**********
Причина продажу- перехід на інший клас авто. Я другий володарь, по першому була прописана на DRIVE2, зміна ТП при обладнані ГБО. Капот, крила передні, фари , передній бампер -затягнуті у якісну бронеплівку. Головний світ- два роки тому зроблен ретрофіт. Виконувалися роботи на СТО. Протитуманні фари - дворижимні. Магнітола Teyes СС3 з безлічу функцій , в тому числі підключенна камера заднього огляду 180град.(так званий рибій глаз). Мастило двигун S-Oil РАО 5/30 С3. ГБО свіжі форсунки Hana, блок керування Torelli, з тупіковим МАР сенсором Кузову постійно виконувалися роботи по антикорозійній обробці Rust stop. Літня гума-штатні легкосплавні, зимова- на стальних. Запаска штатний легкосплав , та докатка зменшенного розміру. Сталевий захис картеру. Авто мае технологічне та сучасне наповнювання. Сів та поїхав. На всі питанні відповім у телефонному режимі в адекватний час доби. Усім гарних продажів і покупок.
Вітаю! Хто шукає мінівен то це саме він, має 7 місць, якщо не використовувати третій ряд сидінь то виходить величезний за об'ємом багажник, авто закриває всі сімейні повсякденні потреби без проблем! Авто в чудовому стані із дизельним 1.5 двигуном. Авто було пригнане зі Швейцарії у Червні 2021 року моїм кумом з пробігом 205 тис. дружина другий власник, за авто стежили ТО робилося вчасно 8-9 тис. ніяких помилок по авто не має, пробіг оригінальний можете перевірити, в минулому році була заміна турбо компресора з мийкою всієї системи, патрубки, інтеркуйлер, заміна антфризу, термостата, паливна система в нормі, оскільки ця зима була тяжка авто ні разу не підвело заводилося в любий мороз. По ходовій все гаразд нічого не стукає, не що давно поміняв тільки тормозні колоди, ходова перебиралася в минулому році, зараз авто на хорошій літній гумі, також є комплект хорошої зими. Кузов в чудовому стані, звісно підкраси були, сколи присутні як і у всіх авто з віком але нічого критичного. Салон не затертий, кермо теж, сидіння не порваті, в салоні присутній якісний регистратор в зеркалі перед, зад, і також використовуєть я камера при паркуванні задом. Всю інформацію по авто що робилося надам, все записано. Продаж тільки з переоформленням, телефонуйте розповім детальніше по авто, приїжайте дивіться. Буває що не на зв'язку, пишіть або звоніть вайбер,ватсап.
Продам Volvo 1.6 дизель, авто в гарному доглянутому стані, повністю обслужене та не потребує вкладень, стоїть Stage 1 (приємна динаміка та економія пального), турбіна реставрована, форсунки зроблені, всі документи по обслуговуванню в наявності, розхідники мінялись вчасно, подушки двигуна нові, демпфер і щеплення нові, по техніці все основне оновлено, машина переодіта в R-Design, салон охайний, зроблена підсвітка по кругу, встановлена Android магнітола з CarPlay, авто на двох комплектах дисків (титани) — зимова та літня резина, віддаю разом, чорний потолок, машина робилась для себе, все зроблено якісно, перекупам не турбувати, готовий до перевірки на будь-якому СТО, за більш детальною інформацією пишіть або телефонуйте — все розкажу, машина сів і поїхав, вкладень не потребує.
Audi 100 c4 Quattro 1994р. 2.8 бензин Потребує заміни двигуна. Двигун знят Салон в гарному стані
Телефонуйте за номером в Vieber +**********
Продам авто в доглянутому стані.Всі питання по телефону
авто на повному ходу,технічно без зауважень. По кузові є "рижики" ,правий поріг під заміну, але на експлуатацію не впливає.Вікна і лобове рідні. Без торгу.Продаю через потребу авто на АКПП. Не пригонка.З доками все добре. Бонусом зимові шини на легкосплавних дисках.
Продається домашній помічник. Власник один Батько. Новий АКБ, є запчастини. АКП не вибиває, мости, роздатка працюють добре.
Продам таврію 2006 року, не гнила, вся в рідній красці, з пробігом 63 тис.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?