В Україні з 2021р, я перший власник, машина в чудовому технічному стані, в таксі не працювала, заміна масла кожні 7500 км
машина в гарному стані по 5 бальній шкалі кузов 4 + салон 4+ ризина зима 4+ дніще оброблине тихнічно вся обслужена сів і поїхав
966549492
Авто в рідній фарбі не бите та доглянуте. Центральний замок. Два ключі новий АКБ свіжа страховка . На титанах. Зимова гума нова на металевих дисках
Своевременно обслуженная машина. Была ранее в собственности у знакомых. Все поломки по мере необходимости устранялись. Из основного - на пробеге ~180т был заменён электроусилитель руля (ожидаемая поломка +/- на 200т для этих машин). Также ремень ГРМ и приводной ремень. На ~205т заменены свечи, наконечники рулевых тяг, тормозные диски/колодки. Заменены пружины, опоры, амортизаторы на АТЛ на Бориспольской. Аккумулятор в норме. Есть незначительные косметические следы эксплуатации по кузову. ГБО вписано в тех паспорт, но было снято ~ на 170т из-за поломки и больше не использовалось. Езжу на этой машине в Европу и обратно в Украину на расстояние 2500км - не подвела ни разу. Резина зима/лето с 2021 года. Продажа в Киеве. Предложение о продаже действительно только до тех пор, пока есть в продаже интересующий меня вариант для покупки. Порекомендую хорошего мастера в районе Ленинградки, у которого машинка обслуживалась последние 40т. ОСАГО и грин карта действительны ещё полгода. Два ключа.
авто на ходу каждый день.для своих лет отличная машина.переоформление подробности по телефону.к машине есть немного запчастей.
Продам авто в доброму стані по всім питанням звертайтесь за телефоном!Є незначні моменти по кузову,можливий обмін на седан!
Новий акумулятор.Всі рідини масло фільтра замінені.Тормозні диски колодкі в круг нові.Всі стьокла рідні. .Рідна фарба без дтп.Кожна кнопка працює.Запаска ні разу не витягалась..На даний час ніяких вкладжень не потребує.Два ключі.Місяць назад пройдене Т.О.для виїзду закордон на два рокі.Машина виїздна.7ми місна.
Авто на ходу,є газ вписаний,нові шини,акумулятор.двигун недимить.Любі запитання по телефону.
рульова рейка нова ричагі нові,колодки поміняні,новий акумулятор,масло міняв 1 тис назад ельф 5w40,єва килими резина на зиму є 4 одинакові колеса тел
Надійний та невибагливий автомобіль
Без двигуна. З двигуна тільки блок (потребує гільзовки). Газ 4 покоління (вписаний). Повністю нова ходова. Фаркоп. Сигналізація. Є рижики. Днище в ідеалі. В дтп не був.
Продам власний автомобіль в гарному стані, з кондиціонером, склопідйомниками, тонованими вікнами, гідропідсилювачем керма. Авто після повної хімчистки , в комплекті додаю чохли на всі сидіння, літня/зимова гума. Тех обслуговування приводилось вчасно.
Авто в хорошому,робочому,доглянутому стані!Все мінялось вчасно та якісно!Пробіг рідний!Приганяв її для себе з пробігом 200тис.Кожна кнопочка робоча!Чудова комплектація на такий рік - як то кажуть є все крім шкіри))-(Круіз-Ліміт контроль,датчики світла та дощу,блютуз,мр3,авто складання дзеркал,парктронік,безключовий доступ,кнопка старт-стоп,двох зонний клімат контроль...все працює!Детальніше по тел.Звоніть,по ціні домовимось.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?