Продам авто в хорошому технічному стані. Встановлено ГБО (2 покоління). 1-н комплект коліс на титанах: зима-R14. Повне переоформлення на нового власника. Встановлено ксенонові фари, магнітола. 2000 км тому було замінено мастило в двигуна та фільтра. Деталі за телефоном або пишіть на viber.
Потребує ремонту кузова
Машина за кордоном цікавитися за номером вайбер
Я є власником цього авто, дуже хороший автомобіль повністю пройшов ТО 10.03.2023 року зокрема ремені ГРМ, ролики, помпа, сальники форсунів, ушильник клапанної кришки і масла і фільтра. За лако-барвистим покнинням є маленькі подряпини але в цілому без жита на дверях, хто мав даннокласса авто той знає що у них це болячка. У 2021 році замінені на нові пневмобалони із задніми амортизаторами, які досі на гарантії. Все робилося професійно на СТО КОВШ. Причина продажу переїзду. Хто придбає, буде добре здивований.
Автомобіль в гарному стані, газ встановлювався на 128 тис км , другий власник, гідропідсилювач керма, ксенон, ходова і двигун в ідеалі, весь в рідній фарбі , є ржавчина на крилу ( на фото все чітко видно) Всі питання по телефону.
Сімейне авто, сів і поїхав, економний газ_бензин, дешевий в обслуговуванні, є незначні царапини видно на фото, можливий торг. Поміняні газові фільтри. За більш детальною інформацією телефонуйте.
стан нового авто. Все рідне , жодного підкрасу. ні разу авто неполірувалось. всі питання по телефону.
Машина зроблена як для себе. Замінено щеплення на нове,нові стойки з пружинами,замінено цеп (комплект),нові тормозні диски колодки всі тросіки на ручнік, нові диски на 16, резина с. мотор не димить масло не бере працює гарно!!!
Продам автомобіль ВАЗ 2107 Автомобіль з дуже цікавою історією,куплялась 10 лютого 2022 року Автомобіль простояв в гаражі з 1999 року,перед його концервацією автомобіль був повністю задутий,перебраний. Автомобіль 1983 року,13 машина яка йшла на експорт двірники працюють на фарах,підлокітник заводський,чорний салон(карти та потолок),сідушку у хорошому стані не просижені. Підлокітник рідний її жигулівський При мені вже було замінено масло,фільтра,тормозна жидкость,антіфріз,вся тормозна система в круг,патрубки,помпа,стартер,проводка в справному стані,ходова відпрацьовує своє на відмінно,при швидкості 100 сидячі в машині можна спокійно розмовляти а не кричати друг до друга,дирки(вирізав)або динаміки в дверних картах ставив не я Центральний замок,багажник відкривається як з пульта так і з ключа Під капотом стоїть гідроупора заводська Динаміки Pioneer made in Japan Стоїть економетр,тому що в основному він знаходить на панелі приборів але там на цьому авто знаходить датчик давленія масла Газ ніколи не стояв,розход бензину По місту в залежності від їзди можна вложитись і в 8 За містом 6-8 в залежності теж як їхати Заміряв недавно проїжав я 100км розход був 7літрів це з тим що я ще їздив трошки по місту Мотор працює добре,авто кожен день на ходу,завів поїхав,надійний друг не підводить.Жалко продавати але хочу щоб авто попало в надійні руки і хороші Якщо не продам авто буде робитись під проект Автомобіль переоформляється власник знаходиться в Києві зв’язок є
в состояние
Автомобіль пригнаний із Польщі. Розмитнений. Технічний стан відмінний.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?