Машина 2013 року, другий власник. Авто проходило всі регламентні ТО. Наявність сервісної книжки. Авто в гарному технічно справному стані. В комплектації: кондиціонер, підігрів передніх сидінь, підігрів дзеркал заднього виду та заднього скла. Є два комплекта гуми. Реальний пробіг.
Перекупам не турбувати.Всі питання по **********
Машинка топ за свої гроші! Мотор 2.5 дарує як позитивні емоції так і адекватний розхід! У машинці багато що зроблено і вкладено більш аніж 1500$ за останні два місяці! !Заміна колодок в круг500км тому !Заміна передніх тормозних дисків500км тому !Повне ТО всі Масла фільтра500км тому !заміна масляного радіатора мотору тепер масло не капає ! Заміна ГРМ 5000км тому !Новий антифриз500км тому !зроблена ходова передня50км тому а це 500$ !Страховка присутня на цілий рік !Кондеціонер заправлений !Нова зимова резина поставлена на початку грудня !Запаска Присутня !Мотор як годинник, турбінка дує як повинна все чистенько все сухенько Одним словом обслужена і готова літати Зразу перечислю мінуси щоб не було лишніх запитань !заїдають два склопідйомника передній пасажира, задній лівий так як зараз зима тому до них поки що не лізу. !Мінімальні де не де вмятини царапини які на їзду не впливають Торг мінімальний і адекватний на повний бак і каву
автомобіль на ходу все справно,тільки тріщина на лобовому стіклі!
Продам машину .6 Ступка кондиціонер мотор замінений .поміняне всі розвідники .щоб забрати машину 4800
Автомобиль в идеальном состоянии, на гарантии, всё есть. За деталями обращайтесь по телефону
Авто привозив сам для себе не бита не крашена ніяких негативів немае дуже чудова і надійна машина Тоета е Тоета вона себе чудово рекомендувала вкладів непотребуе раджу!
Продам своє авто! Торг мінімум на нові крила. Заганяв у вересні 2023 року. Є сертифікат і всі відповідні документи. Брав для себе.По мотору замінив всі розхідники, підвіска теж перебрана. Є список всього що міняв. По Україні накатав тільки 8 тисяч, так як їздив тільки на роботу і з роботи. Є нюанси по кузово, особливо крила. Машину можна подивитися в Луцьку в будь якому час.
Стан: Автомобіль у відмінному технічному стані Обслуговувався вчасно, замінено комплект ГРМ (СONTI) Кузов доглянутий, без корозії Салон чистий, не прокурений. Переваги: Ідеальний вибір для міста та траси Економічна витрата пального Німецька якість Машина доглянута, вкладень не потребує – сів і поїхав! Звертайтеся для огляду чи додаткових запитань. Торг можливий !
Мотоцикл на ходу, катаю майже кожний день,деталі за телефоном.
Авто на ходу замінено мастило в КПП в двигуні фільтра салону двигуна та паливні замінено антифриз питань по двигуну немає є моменти по кузуву але на свої роки це не дивно дно є тріщини на лобовому авто було на ходу кожен день телефонуйте по номеру
Авто у доброму технічному стані, прикріпив фото з блокноту що робилось за всі роки володіння. Вимагає косметичного ремонту. В автомобілі все працює, нещодавно зроблене повне т.о, та перебрана ходова. З авто йде: - 2 ключі (сигналізація); - Запаска; - Зимова гума; - Ляда не ржава ( треба пофарбувати). Авто продається тількі з повним переоформленням. Велике прохання перекупів та майданчики не турбувати.
мотор коробка ходовая в хорошем состоянии кондиционер сиденья трансформер турбинка дует чугунный блок миллионник моторчик живой недымит расход город 6 трасса 4.5
Автомобіль повністю справний, оброблений проти корозії, зроблена ходова, поміняний ГРМ. авто робилося для себе на довгий термін служби, але обставини , за яких треба продати.
Доброго дня всім.Продаю свого гольфа .Володію ним з 2019 року це вже чотири роки,автомобілем повністю задоволений,грошей не жалілось на запчастини.Завжди брали тільки якісні.Були замінені тормозні колодки по кругу,тросік ручника,повністю зроблений кап ремонт головки блока циліндрів в цьому році,причина заклинив гідрокомпенсатор і прогорів клапан.Встановлені противотуманки передні,замінені по кругу всі динаміки з пищазками на якісні на професійній студії автозвуку.Замінені в фарах лампи на лед ,як в ближнім так ів дальнім світлі.Стоїть відеореєстратор з камерою заднього виду і джіпеєс.Два комплекта резини що рітня що зимова на легкосплавних дисках.Літня резина мішлен,а зимова хенкук зпереді куплена минулого року,відїздила один сезон.В даний момент автомобіль без капіталовкладень,весь в рідній фарбі,крім капота,перефарбовувався через те що мав великий скол від камня і поліз лак .А так все добре ,продажа не спішна.Газ вписаний в тех паспорт ,автомобіль переоформляється без проблем.Хто купить не пошкодує.Продаж не спішний.Всім мирного неба ,і вдалих покупок і продажів.СЛАВА УКРАЇНІ !!!
Мерседес в дуже хорошому стані. Без підкрасів, без корозії. Мотор, коробка, ходова, електрика все працює. Перший власник в Україні. Авто вкладень не потребує, сів і поїхав! Деталі за телефоном.
мотор бадьорий потрібно під варити пороги .Пороги є наявність немає коли робити.Все інше по телефону.Тільке переоформлення.
Авто хорошому стані Перший власник в Україні Деталі по телефону Присутній торг
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?