Вольво контейнеровіз власна вага авто 11,2тн причіп 4,85тн кузова Шмітц на авто і на причепі оцинкований ромір кузова авто в середині д8,5 ш2,48 в2,8 три осі задня підйомна резина ведуча 315/70/22,5 =50% перед бомби 385/65/22,5=70% лінивец 385/55/22,5 =90% пробіг 1175 км орігінал повний капремонт ходовой пневмоподушкі всі нові лучевая нова рульові тягі нові тягі стабілізатора нові підвісний підшипник новий нове двох дискове счіплення з новим вижимним підшипником і ПГУ заміна РМК вала вижимного підшипника нові шкворня з бронзовими втулками компресор новий WABCO компресор кондиционера новий , насос охолоджуваної рідини новий холодильник Waeco 53 літри дві спальні полки всі ящіки і ручки цілі два баки 700 та 550 літрів причип Когель три осі САФ интракс супорт Вабко резина 385/55/22,5= 80% кузов Шмітц д8,65 ш2,48 в2,8 після капремонту ходовой .Фаркоп з пневмопіджимом ,машина и причіп 120 кубів,всі ремонти робились на протязі останньго року документи с S-Trans. Можливий обмін на тягач VOLVO FH 13 EEV від 2010 року
Продам авто в гарному стані. Салон чистий і охайний, в авто не палили. Все працює без нарікань. Авто без ДТП вся безпека ціла. Місяць тому поміняв саленблоки передніх важелів, втулки стабілізатора, задні гальмівні колодки з дисками. Акумулятор купував новий менш ніж рік тому. Нові лед лампи дуже гарне світло. Більше інформації по телефону або в месенджерах .
Авто повністю в робочому стані, обслуговується вчасно, якісними комплектуючими. В 2025 замінені пороги, проведений артикор мовилем. Докатка присутня. Салон (крісла, обшивка) в гарному стані, хоча є потертості на срібному пластику і скол на лобовому склі (не є проблемою для пересування по Україні). Авто дуже економне і, незважаючи на невеликий розмір, з досить високим кліренсом. Обладнане рейлінгами. Авто продається через бажання заміни на більш нове. Буду рада віддати в турботливі руки нового власника. Посередникам прохання не турбувати.
Продаю власне авто В дуже хорошому робочому стані Кап ремонт двигуна Зроблені гальма по кругу Турбіни чешки Сидіння пілот Коробка ZF Кузов 20 м3 Є запасний колінвал Резина 70% залишку Робити нічого не треба Сів і поїхав на роботу
Продам авто в доброму стані, після ТО(рідини, фільтра, ГРМ), на хорошій гумі, з документами порядок, всі питання по телефону
авто експлуатується постійно є незначні сліди експлуатації повністю обслужена масла грм колодки тільки замінені передні підшипники авто в бойовому стані сів поїхав .попередній власник помилився з пробігом прошу вибачення пробіг 234800
Продам власне авто ford fiesta 2003 року 1,3 бензин. Замінено масла фільтри. Зроблена ходова частина. Замінені стійки та амортизатори. Чисте та охайне авто. Торг...
Авто в хорошому стані, без підкрасів Ходова зроблена
? Nissan Qashqai, 2009 рік — надійний, економний та стильний кросовер! Продаю свій Nissan Qashqai у білому кольорі — виглядає сучасно та доглянуто. Автомобіль у відмінному технічному стані, завжди проходив вчасне обслуговування. ? Характеристики: • Рік випуску: 2009 • Пробіг: 202 000 км • Двигун: 1.5 (економний та надійний) • Коробка: механіка (чіткі передачі, динамічне керування) • Колір: білий — завжди актуальний і легко підтримувати чистим ? Переваги: • охайний та комфортний салон, • витрата пального дуже економна, • кузов у гарному стані, • ходова доглянута — авто не потребує вкладень. Цей автомобіль — чудовий варіант для щоденних поїздок містом і комфортних подорожей трасою. Надійність японської марки та приємна вартість роблять його відмінним вибором!
Продаж або Обмін Автомобіль в гарному стані повністю обслужений Мотор працює відмінно сажевий фільтр після чистки Поміняно щеплення, повний комплект Зроблена ходова Нові фільтра і масло Хороша комплектація: Сторт-стоп Адаптивний круїз Екстрене гальмування Утримування в полосі Датчик дощу і світла Андроїд авто і кар плей Двухзонний клімате
Надійний автомобіль на кожен день! Corsa D, 08.09.2011 р.в. (Рест) Практично максимальна комплектація, кондиціонер, старт-стоп, мультируль, парктроніки, нові EVA-килимки, приємна музика(4 динаміки + 2 пищалки) Двигун перевірений часом та великою кількістю автомобілів на які він встановлювався) 1.3 CDTI! Пробіг оригінальний (перевірено професіоналами), є сервісна книжка з історією обслуговування. Протягом 2+ років експлуатації масло мінялось кожні 7-8 тис. км! Лив тільки оригінал GM 5w30 Dexos 2, зараз від заміни до заміни мотор масла не бере! КПП механіка 5 ступка, працює чудово, обслужена! Салон чистенький, доглянутий, працює кожна кнопочка! В авто не курили! В 2017 р. пригнана з 🇩🇪! З документами все ок, переоформлення без проблем 👌 Торг звісно можливий, але в межах розумного))З пропозиціями "за 4 - 4,4 заберу" не втрачайте час) Машинка чудово а головне економічно їде, тому довезе куди завгодно в будь яку пору року) Для отримання детальної інформації, будь ласка пишіть в особисті. Також зв'язок через вайбер або телеграм!
Продаю власне авто, тільки переоформлення, максимальна комплектація. Авто в дуже гарному стані на свої роки, двигун 2.0 бензин який газу навіть не нюхав, працює рівненько, масло не їсть. 10тис км тому було замінено щеплення (демпферне), масла в коробці та двигуні, всі фільтра. За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном
Продаємо чудовий автомобіль з малою витратою палива, компактний в паркуванні та зручний для щоденного користування. Їздить дружина. По техніці все в робочому стані, всі розхідники змінювалися по потребі, кондиціонер відремонтований - новий радіатор, компресор перебраний, замінені сальники, заправлений. Щеплення замінено 17000 тому, масло фільтри 4000, по ходовій питания немає, нові задні амортизатори. Супорт обслужені, нові колодки. на 212 тис замінений гри та сальники двигуна. Є видимі сліди використання. До продажу не готувалась. Повна комплектність. Два комплекти резини на металевих дисках. На обмін 5800
Вітаю! Продаю своє улюблене авто - Mini Cooper S (R56S), спортивна версія легендарного купера. Авто в гарному стані. Купував рік назад. Другий власник в Україні. Я наїздив - 16 тис кілометрів. Причина продажу - перше авто в сімї розбите в ДТП і тепер треба гроші на практичну машину для сімї. Рік випуску 2010, модельний 2011. Дуже крута комплектація. Багато хлопців на СТО просто захоплюються данним проектом. - Встановлена набагато потужніша турбіна з блоу оффом (утютютютю коли відпускаєш педаль газу). - Фільтр нульовик. - Система прямого вприску палива. - Система охолодження. - Встановлена дорога вихлопна система з дуже приємним звуком, а в спортивному режимі- з попкорном. - Прокачана гальмівна система- перфоровані диски з колодками брембо. - Ексклюзивні диски Enkei і шини Michlen з датчиками тиску. - Класичний колір металік з хромованими вставками, в салоні з вставками з карбону. - Покращена система забору повітря. - Біксенонові фари (з додатковою опцією "чорні фари" всередині) - Шкіряні спортивні сидіння з боковою підтримкою і підігрівом. - Підсвітка дверей внизу. - Панорама на весь дах + чорний дах ззовні. - 2 люки, зі шторками від сонця або комах - Найкраща акустика Harman Kardon + оригінальний мультимедійний екран. - Блютуз з оригінальним фірмовим тримачем для телефону Mini Bulik. - Електричне складання зеркал заднього виду і підігрів. - Підігрів заднього скла від снігу. - Система запуску двигуна Start\Stop. - Додаткова підсвідка в салоні, на картах дверей та на стійках, 8 кольорів і налаштуванням яскравості. - Ручна коробка передач, режим спорт і ESPN off для поціновувачів бути завжди першим. - Мультируль з кнопками керування і Круїз контролем. - Автоматичний клімат контроль. Після покупки машини довів її до ідеального стану по всім параметрам. Було вкладено порядка 2000 доларів. Техобслуговування проводилось кожні 3 тис. км. Всі чеки є. !!!! ПРОБІГ ОРИГІНАЛЬНИЙ !!!!! Авто яке привертає чимало уваги оточуючих. Пишіть в Tg або Signal якщо не на звязку моб.
Авто на свій вік у гарному стані.Їде дуже бодро.
Продам шкоду фабію в хорошому стані двигун після капітальки було заміна зчеплення працює м'яко і приємно комплектація автомобіля максимальна кондиціонер електро склопідйомники гідропідсилювач керма подушки безпеки два комплекти ключів всі сервісні книжки авто повний порядок будь-яке оформлення можливий обмін на авто дешевше
Дуже якісний і надійний автомобіль, Має всі функції для комфортного та безпечного водіння. Датчики дощу та світла, круіз контроль, електричний форкоп, передній задній парктронік. Салон беживий, шкіра. Заводиться просто ідеально. Всі деталі за телефоном.
Машина в хорошем состоянии , на полном ходу ! Только переоформление ! Хозяин с 2008 года !!!!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?