Продам OPEL KADETT 90 року,не на ходу.
Стан сів і поїхав. Переоформлення. Торг у капота.
Авто знаходиться в м. Черкаси. Якщо є питання - телефонуйте.
Продам мотоцикл ліфан кпт200 інжектор, хороший стан,збережений,новий акумулятор,масло замінювалось вчасно. За більш детальнішою інформацією пишіть дзвоніть,торг присутній
Продам Мото форте стан нормальний сів поїхав все працює їжджу кожен день все добре по мотору нічого не робив
При пробігу 38 тис. капремонт двигуна, мостів,роздатка, КПП,на пробігу 68тис. встановлення новий:диск,корзина пелюсткова,вижимний,вилка щеплення.Масло , фільтр завжди міняється своєчасно. Причина продажу: третій автомобіль.
Свіжопригнане з Німеччини і розмитнене від одного власника. Повністю обслужене, існує сервісна книжка, двигун працює тихо. Авто в рідній фарбі без підкрасів та ржавчини. Салон шкіра. Тел
На продаж не готувалась ! Все працює, детальніше по телефону! Присутній торг ! • Машина пригнана в 2021р., в одних руках . Кому потрібен надійний автомобіль, телефонуйте домовимось !
Авто з салону, повністю обслуговано. пробіг 27 700 км. Гаражне збереження. Один власник .два комплекта гуми. повний бак бензину. повністю обслуговане. сів поїхав. повне переоформлення
Авто повністю в рідній фарбі, відмінний технічний стан, салон перетягнутий. всі функції працюють. в фарах стоять лед лінзи. парктроніки з обох сторін. встановленна сігналізація «свободні руки». кузов цілий але є невеликі сліди використання. на свій вік авто в дуже гарному стані. невеликий торг при огляді авто.
Стан відмінний.Кліренс піднятий з заміною пружин Салон обезшумлений,днище оброблене.Передні крила замінені(пофарбовані). Склопід. ц .замок.автосигналіз.Власник по.тех.паспорту
Продам Ford Mondeo 3 у хорошому стані. Авто доглянуте, повністю на ходу, регулярно обслуговувалось. Просторий і чистий салон, великий багажник. Двигун працює добре, ходова в нормі. Документи в порядку, готові до переоформлення. Торг біля авто.
Авто в гарному стані, 7 місць , їде дуже бодро завдяки турбіні, двигун 1.6, заміна ланцюгу була 18тис км назад, двигун працює як новий, коробка перемикається плавно, була заміна диску та корзини. Все робилось для себе, продавати не планувалось. При бодрій їзді розхід пального 6.5-7 літрів, при спокійній їзді розхід палива 5.5л, по трасі 4.7-5. Дуже економічний авто. Заправлявся тільки на АЗС WOG. Авто зберігається весь час у гаражі Торг можливий.
По авто є 2 підкраси але без шпаклівки, зробили повністю ходову зацікавило телефонуйте **********
весь бортжурнал по авто на українському драйвер топ (id машини на сайті 52997) ( посилання не дозволяє сайт залишити. напишіть мені кому цікаво я скину посилання на сайт ). в ньому вся інформація по авто з моменту покупки. якщо щось не ясно, пишіть в вацап. там близько 100 записів по обслуговуванню і покращенню. з основного. PTC (додатковий ел. обігрівач). Завів взимку і через хвилину починає дути тепле повітря. МКПП 6-ступінчаста + круїз-контроль для 6-ї передачі включно. шумка всього кузова під автозвук (який не закінчили у зв'язку з війною) магнітола pioneer з багатьма фішками та вбудованим цифровим процесором для підлаштування. стоїть підсилювач за картою. * покращено живлення від генератора. новий хороший акумулятор exide зимові хороші покришки на дисках (пройшли окола 1000 км десь) Форсунки працюють ідеально. якщо ви адекватний покупець, то можу подарувати 1 форсунку в подарунок (що за форсунка, є в бортжурналі). завжди лив хорошу оливу і ставив хороші фільтри. можливо щось пропустив, але ви зможете прочитати на сайті. З пропозиціями типу "є 6000 тисяч тільки" не телефонуйте і не пишіть. В інтернеті є повно машин за таку вартість але не таких як ця. Є гроші - є машина і повне переоформлення на вас. Дякую. З приводу фарбування. Мені так здається що авто покривали лаком до мене. Так як маю товщиномір і на ньому це видно. Ну для мене при покупці це не було проблемою. Так автомобіль не новий. За заводським покриттям потрібно йти в автосалон. Двигун PS BST 2.0 SDI
Не бита та й не фарбована, як є. На отличных зимних шинах. Абсолютно обслужена новим власником для безпроблемної експлуатації.., не на продаж і тому-в дуже пристойному стані і в дійсності-краща, ніж думаєте про неї((( Hyundai Santa Fe 2009 р. Пригін з Бельгії з пробігом. 178470 км. Автомобіль у найгіднішому стані як зовні, внутрішньо по салону, по мотору і ходовій немає зауважень. Екологія вся на місці. Додаю літні шини за домовленістю і можна деякі запчастини - нові. Економний та практичний під механікою в користуванні. Автомобіль знаходиться на зберіганні в гаражі в очікуванні свого нового щасливого власника😄👍
Авто доглянуте в технічному стані, все робилося наперед, а не тоді коли вже відвалюється, Пробіг 223 рідний, жодних додаткових витрат не потребує, є рижик на крилі. Дно пороги двері без ржавчини. замінено рідини, гальма, демфер, форсунки, ГРМ, ступичні підшипники, подушки двигуна, та все що було підозріле. Диски на фото вже продані. Зараз за кордоном, пишіть сюди або ватсап
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?