Машинка у відмінному стані як на вигляд так і всередині. Все працює кондиціонер, 4 • склопідйомники, підігрів передніх сидінь, електро дзеркала з підігрівом, новий газ євро 4, тонування навколо. Всі питання по тел **********
Продам авто робити нічого не потрібно все зроблено змінено стан сіл і поїхав без вкладень нове доно задні лонжерони стійки всі 4 опори наконечники кульові підшибники в коло нові півося кпп після кап ремонту перебрано все електрика встановлено 2х контурне запалювання генератор валео 170 ампер стартер після ремонту лінзи 3 дюйми туманки прямоток гальма перезні диски суппорта та колодки задні колодки також нові магістралі рейка після ремонту кермо 10ка опель сидіння новий радіатор нові подушки двигуна нові патрубки частина силіконових Новий термостат нові пороги підсилювачі порогів нове лобове шуміння. У коло вібро. І тепло ізоляцією нове масло в кпп та моторі
Мотоцикл у доброму стані я перший власник по мотоциклу 1 тис. назад настроїли клапана . Мотоцикл оформлений на мені продаж з переоформленням. Дзеркала є , як нові.Все працює . На 3900 замінив оливу в двигуні.
Авто від першого власника. Оригінальна модель 21114-88 (CROSS) зі збільшеним кліренсом та заводськими молдінгами. Легкосплавні оригінальні диски. Передні склопідйомники. Кондиціонер. ГБО 4 покоління встановлене і вписане в техпаспорт. Зимова резина. Сервісна книжка та 2 комплекти ключів. Авто на ходу.
За деталями телефонуйте за номером, перед тим як хочете побачити авто ( потрібно зарядити акумулятор ) крім того на ходу . Реальному покупцю торг протягом лютого знижка
Ланос-Поляк,хорошої комплектції: кондиціонер,ГУР, 2електропідьемники,дуже добре освітлення-Ледлампи-11000L,2-ключа, лiтні та зимові шини,ГБО-4-вписаний в техпаспорт, мотор-недимить, нестучить. Мотор та ходова не потребує ремонту та вложення коштів. Автомобiль повнiстю обслужений, Все ,що робив по ремонту та обслуговування автомобiля записан і в зошиті.Нова двостороння сигналізація. хороший акумулятор. Без ДТП,Яляюся власником автомобiля. Хороший торг реальному покупателю. Звоніть.
Автомобіль гольф 4. 1,6 газ бензин, газ вписаний, машина на мені. Є не значні нюанси по кузову. Ходова вся зроблена. тел
Про автомобіль: Мотор кпп ходова в хорошому стані. В морози заводиться прекрасно. Колеса зима 4шт. літо 4шт. Вся в рідній фарбі. масло від заміни до заміни. Кількість сидячих мість 7. І по тех. паспорту також 7. Сидіння трансформери. Авто вмістиме та економне. Машиною будете задоволені. В даний час вкладень не потребує. Телефонуйте питайте.
Автомобіль на впевненому ходу, економічний двигун, документально повний порядок. Є вікові нюанси по кузову(скол, царапира, вм?ятинка). Телефонуйте.
Перші власники в Україні, куплялася свіжопригнаною у 2020році з пробігом 170тис.км. На 233тис., замінений грм, у 251тис масло і фільтри. Гарний візуальний і технічний стан, так як ставилися до авто бережно. Багато разів їздили з нею закордон, жодного разу не підводила. Багата комплектація, все працює на 100%. Кузов без корозії взагалі і без дтп. Салончик чистий і охайний, нічого не зачухано. Продаж у зв?язку з сімейними обставинами. Більш детально по телефону.
Пропоную вашій увазі авто яке вартує твоїх грошей. Адже економне надійне та комфортне авто. Технічно питань немає, без помилок, по мотору питань немає заводиться з пів оберту масло не підтікає. Все вчасно обслуговувалось всі масла фільтра колодки та тормозні диски. Коробка 6ст. Не плутайте з 5ст. Перемикає чудово не хрустить не вибиває куліса не роздовбана щеплення чудове Ходова м?ягенька дорогу тримає рівно нічого не стукає не грюкає їздити дуже комфортно Кузов як на фото. Є сліди експлуатації але на їзду не впливають гнилі дирок немає дно пороги стакани цілі без критичних м?ятин, царапин та на хорошій все сезонній резині (ще є 80%) Салон охайний клімат заправлений дує дай Боже музика грає, електроніка вся працює, сидіння не порвані не зачухані, дуже комфортна по їзді. По компетенції: лінзована оптика, тоновані вікна в круг лише якісною плівкою, 4 скло підйомника, електро регулювання дзеркал, сигналізація, датчики світла та дощу, круїз контроль, клімат контроль, алькантара, та ще багато чого. Авто повністю комплектне, запаска, донкрат, ключ, знак, усі шторки усе на місці По документам повний порядок Присутній торг Телефонуйте все розповім
Продам Honda CBR250R (2011) — Чесний японець в ідеалі! 1 власник Шукаєте надійний, доглянутий і повністю готовий до сезону мотоцикл? Це саме він. Легендарна японська якість, ідеальний стан і повна відсутність вкладень. Сів і поїхав куди завгодно! Головні факти про байк: Пригнаний з Японії — без пробігу по поганих дорогах, аукціонний апарат. 1 власник — дбайлива експлуатація, дбайливе ставлення, без прихованих проблем. Пробіг 34 000 км — реальний, чесний пробіг для цього невбивного мотора. Стан: 10 з 10. Зовні — повний порядок, пластик блищить. Механічно — працює як швейцарський годинник. Повністю обслужений до сезону (ТО зроблено прямо перед продажем): Залито свіже якісне масло. Встановлено новий масляний фільтр. Встановлено новий повітряний фільтр. Всі заміни завжди проводилися суворо за регламентом і вчасно. Відмінні шини, які повністю готові до будь-яких поїздок прямо зараз. Приємний бонус для безпеки: На мотоцикл встановлені якісні захисні кронштейни (дуги). Захистять пластик при випадковому падінні та додадуть впевненості на дорозі. Мотоцикл дарує чисті емоції, відмінно кермується в місті та економно витрачає бензин. Продаж від власника. Юридично повністю чистий, документи готові до переоформлення. Телефонуйте або пишіть прямо зараз, із задоволенням покажу байк і відповім на питання!
Продам Skoda Octavia A5. Автомобіль у хорошому технічному стані, завжди своєчасно обслуговувався. Двигун працює відмінно, всі розхідники змінювалися вчасно. Видалена екологія, виконана прошивка.Авто їде дуже добре, має гарну динаміку та приємну витрату пального. По автомобілю все працює справно, без зауважень. Готовий до перевірки на будь-якому СТО. Детальніше за телефоном.
Авто привезено з Швейцарії в чудовому стані і комплектації все рідне нічого не крутилося і не скручувалось сервісна книга відмічена до останніх кілометрів Quattro S Line, все працює в ідеалі
Приора на ходу сів та поїхав субару саун 4.2.1 шита на стейдж 1 іде дуже дуже Бордо не гнила взагалі є вмятини на дверках притерлись на парковці на це скину все остальне перебране замінений грм помпа ролики і ремні ходова зроблена 2 місяці тому передня та задня нові колодки та тонування в круг ТІЛЬКИ ПИСАТИ або вайбер або в авто рія
Брав під проект продаю в связі виїзду за кордон. звоніть все розповім по авто.
Авто в ідеальному стані! Нещодавно замінено ГРМ, помпа, новий антифриз, масло, плюс фільтра! Авто без капіталовкладень! По документах пасажир! Податок непотрібно платити! Можливий торг!
авто на впевненому ходу. багато зроблено. за останні три роки в неї вклали близько 30000грн. замінений двигун всі рідини, задні тормозні диски та підшипники та багато інших дрібниць. Машина по низу ринку тому руки ще є куди прикласти. їздить як на газі так і на бензині. газ вписаний. свіжа страхівка на рік. якщо потрібна робоча машина щоб возити всякий хлам або вчитись їздити, це саме той варіант
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?