Volkswagen Passat (1988 р.) Рік випуску: 1988 Двигун: 1.8 інжектор Стан: доглянутий, повністю на ходу Ціна: 3500$ Автомобіль у гарному технічному стані, двигун працює рівно, не димить, витрати пального економні. Кузов акуратний, оптика та електрика справні. Салон чистий та охайний. Машина без вкладень – сів і поїхав! Ідеальний варіант для тих, хто цінує надійність та німецьку якість. Ціна: 3500$ (можливий адекватний торг). Телефонуйтелександр – домовимось про перегляд!
Продам власне надійне авто. Машина в хорошій комплектації. Вчасно обслуговувалася. Замінялось масло раз в 6-7 тис. Машин кожен день ходу. Перевірка на любому СТО. Продаж не спішний, прошу перекупів не турбувати ) Можливий обмін.
Машина в хорошому стані сів поїхав видалено сажу та егр і прошита на 200 лс
Продаж із за покупки другого автомобіля. Продам Форд в зовсім не поганому стані для своїх років. Є зимова Гума. В мене в одних руках 10 років . .Газ вписаний. Салон чистий. Шкіряний салон. Люк електро. В тому році мінялася рульова рейка , головний тормозний , задні циліндри. Нове дороге зчеплення . Поставився електро бензонасос. помпа. Редукторний стартер , Є маленькі нюанси видно на фото. Їздить кожного дня. Не димить не пихтить масло не їсть . Документи в порядку, Переоформлення. Більше інформації по телефону. Дзвоніть питайте
Продам фабію 2006 року 1.2 бензин, стан доста не поганий. Ходова повністю зроблена місяць тому , питань по ній немає. Зимова резина на дисках. По машині нічого робити не треба, сів і поїхав.
Автомобіль в нормальному технічному стані.Використовується кожен день.Комплектація CD.Заводські електро: підйомники, дзеркала с підігрівом,люк.Багато чого поміняно,втому числі розхідники.З документами повний порядок.Перший власник.Присутній торг при осмотрі.тел.
Продаю авто у прекрасному стані, по мотору проблем не має, повна комплектація, резина Зима + Літо. Дзвоніть договоримся.
Автомобіль офіціал, вкладень не вимагає, оригінальний 100% пробіг, зроблене повне Т. О ходової частини, новий АК, замінений термостат. Двухзонний клімат, повний електропакет з підігрівом передніх сидінь, 2 ключа, сервісна книжка.
Автомобіль справний, на даний момент буде проводитись заміна задніх амортизаторів, шарових, стійок стабілізатора, задніх сайленблоків передніх ричагів та рульових наконечників також буде заміна хрестовин кардана. Є комплект зимової резини на титанах та кенгурятник і задні дуги але не встановлені, можливо ще встановлю. Присутні царапини переднього бампера та заднього все є на фото. Газу в авто ніколи не було.
Авто в хорошому стані.перший власник..7 місна.
авто в дуже хорошому стані свіжо зроблені голови міняв масло поміняв грм, в вкладень не потребує дуже добре йде як на газу так і на бензині газ по тех паспорту кожна кнопка працює по електриці також вбудована сенсорна магнітола є камера заднього ходу колеса r17 на хороших дисках багажник відкривається як з кнопки з салону так і ключем Eva килимки всі питання по телефону розповім детально все це авто з яким проблем немає але мені потрібен Бусик телефонуйте пишіть радий буду кожному дзвінку.
Продам авто в чудовому стані по технеці все добре , хароший торг
Автомобіль у рідній красці без підкрасів. Рідний пробіг газ 4 покоління. Авто повністю обслужено. Новий акумулятор. Все працює. Вкладень не потрібно. Хто для себе хоче авто буде дуже задоволений. Масла фільтра повністю поміняні. Перекупам не турбувати.
Авто в шикарному стані.оцинкований повністю!!!Працює ідеально. Обмін З МОЄЮ ДОПЛАТОЮ.ТОРГ НЕ ВЕЛИКИЙ.Адаптивне світло,досвіт,туманки,кожа(мультиконтур +вентиляція,підкачка,пам'ять,підігрів сидінь, ел рег,підігрів дзеркал,автозатемнення,світло,дощь,круіз,клімат,кольоровий дисплей сд70 наві,ченджер,ел замок багажника,замикається на швид 25км/г,можна регулювати,поширений БК,БАГАТО ДОВІДОК ,ЗНАЧЕНЬ,ДАТЧИКИ ТИСКУ В ШИНАХ,ДРАГЕР ЗАВОД ВСЕ,ТЕЛ+БТ ел дзеркала зі складанням,ел ст під с дотяжкою(верх/вниз з пульта),2 ключі,атерм скло лобове,решта люмар,ірмшер шабля,оригінал,парктроніки вколо,омивач фар,круізо можна на кермі керувати газ/гальма,антібук,анті занос,блок деф,абс,датчик положення кузову,купа,мултимедія для задніх пассажирів-упоавління,навушники,вмк звука,3 підголовники позаду,задні фари орс -дим+карбон(плівка),є блєнда ірмшер тільки зняв на покрас оригінал,теж біля 200$,як і шабля,ні однієї помилки,обслужений егур-система,глушники нові,масла Арал/кпп лікві молі, мульти кермо з регулюванням,блютуз,купа налаштувань,6ст,прямий вприск 155лс,кат на місці,весь в рідній,на даху біля антени лак трохи пішов,подвійний выхлоп все це завод,всі книжки,диск,код, пригоняв з Німеччини у 19 році.резина й диски літо р18 нова(ОРС),зима р16 нова шип гуд єр ходовка нова,оріга перед зад,з важелями.гальма брембо перф-вент вколо,сцепа оріга люк,маховик двомассовий оріга люк,тільки сцепа з мах 60тис,диски 45,мотор бомба,тнвд з альфаромео ,проблем немає зовсім,можна забути.масла,свічки все нове денсо ірідій.грм ок,роліки реміні нові,помпа нова,пройшла величайше ТО.пробіг рідний,готовий до будь яких перевірок,тільки не гаражі майстри.сальники клап замінені.підвіска більштеін б4,пружины каяба 2666-15,лед в фарах,6 подушок,та ще купа функцій. Також цікавить обмін З МОЄЮ доплатою.БМВ ф10 від 11р,аналогічного стану,х5 е70,аналогічного,тільки бенз без газу.за нал невеликий торг.Авто надійне,не прихотливе,дуже комфортне,також розгляну варіанти, пропонувати,тільки не хлам и 20 власників.Всім Миру
Авто на ходу та повністю справне. Стан сів і поїхав. Салон чистий, не прокурений, є хороші чохли на всіх сидіннях. Запаска присутня. Недавно зроблена підвіска, замінені амортизатори з опорними подушками та підшибниками, замінені сайленблоки, задній правий супорт, нові тормозні колодки, замінено маслорозприділювач, замінено всі болти на колесах, новий акумулятор, є підсвітка салону (зверху по кругу та знизу на ноги взаді та спереді). В комплекті віддаю: зимову резину разом з дисками, вогнегасник, аптечку, домкрат, страхівка оплачена до 24.02.27р
Продаю свою красуню, є першим та єдиним власником в Україні. У машині ніколи не палили. Модельний ряд 2016 року. 2 ключі. До 2021 року обслуговувалась у Європі в офіціалів. Стан - сів, поїхав! Віддаю з двома комплектами дисків та гуми. Літні - оригінальні литі диски з версії "GT". Зимові – "залізяки" з ковпаками. Оцинкований кузов, "рижикiв" не має, и бути не може ! Жодна деталь не фарбувалась, все заводське. Працює все, що має працювати. Дуже экономне, i в той же час шустре авто. Реальні витрати видно на фото: За 10 тис км середня витрата 5,6 при середній швидкості 31 км/год (швидкість міського циклу с заторами). Мінімальна витрата у Києві від заправки до заправки у мене була 4.3л. Заводські парктроніки спереду та ззаду. Чiтка камера заднього виду. Датчики дощу та світла. Сенсорний экран. Величезна панорама. Start/Stop. Дуже просторий багажник. Кондицiонер заправлен, та працює. Ходова перебрана. Двигун/коробка/турбина - все працює без нарiкань. Найвдаліший двигун у лінійці – BlueHDI на 120 к.с., турбований. На останньому фото подряпина правого крила. Дружина "притерла" припарковану автiвку... В цiнi за це добре поступлюсь. Можливий обмін із вашою доплатою на щось просте на зразок Geely Emgrand/MK-cross, Chevrolet Aveo/Lacetti і т.д. вартістю +-4000 $ (перше авто для дружини). На обмін ціна як і продаж. Відповім на будь-які запитання. Машина у Києві, р-н Виноградар
Перший власник в Україні.Хороший стан.
Машина приїхала з Німеччини, стан доглянутий. Сервісна книжка, комплект зимової резини на дисках метал, круїз, клімат-контроль. Використовувалась сім’єю для недалеких поїздок. Зараз сім’я потребує більшої , троє дітей. В машині працює все. Вкладень не потребує. Коврики ЕВО. Дві ключ-карти. Виготовлена 2007, куплена 2008. Масла, фільтра, грм поміняні, обслужена повністю. Перереєстрація була з чоловіка на жінку в звʼязку з війною.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?