100000 - Прокладка, прокладки колектора, маслознімні ковпачки, ГРМ, Олія 123196 - Заміна: всі підшипники КПП (Японія), корзина, диск зчеплення, щітки генератора, свічки, сальник диференціала правий, стійки стабілізатора. 124000 – заміна лівого зовнішнього ШРУСа + пильник. 131000 – заміна вакуумник, замок вод. двері. 131500 – заміна раб. циліндр зчеплення 132500 - заміна насос ГУР, заміна антифриз 135500 - заміна олії, заміна лівого підшипника передньої ступиці. 137190 – заміна повітряного фільтра. 05.11.2023 - 139774 Заміна сальників колінвалу та розподільного валу. 142000 - заміна правого підшипника передньої ступиці, доливання 1 л. олії в двигун. 144100 – заміна: сайлентблоки, втулки стабілізатора, гальмівні диски Bosch + колодки. 146280 - заміна підшипник ступиці передньої правої, бронепроводу. 150411 - Заміна олії Toyota 5w30, присадка Full Metal 150700 - заміна кермових наконечників jp group 150789 - заміна головного циліндра зчеплення 150840 - повне промивання системи охолодження, залитий рожевий антифриз G12+ 150940 - заміна кульових Moog 151057 - заміна правого внутрішнього пильовика ШРУСа, сальник приводу на КПП правий 151057 - заміна радіатора грубки, залив антифриз Бардаль G12+ 2008 рік, сигналізація зі зворотним зв'язком alligator, мультимедіа андроїд 2 дин, шкіряні передні сидіння з підігрівом та електроприводом, гучний зв'язок, 6 динаміків + підсилювач + сабвуфер, новий акумулятор 04.2025 + декілька плюшек у подарунок. Більше інформації в ЛП. У ДТП не було. Оформлення через Дію.
Ходовка перебрана, перед піднятий, нові свічки накалу, свіже масло в коробці. У повсякденному використанні, сів і поїхав. Приганяв для себе в 2022му.
Технічно справне, обслужене, хороший загальний стан, по кузову нефарбована, авто варте уваги, до машини два комплекта шин, зимні нові(один сезон), торг по нюансах біля машини, деталі по телефону.
Авто на ходу кожен день Є гбо 4 покоління витрата по трасі 7-8 місто 9-10 Ходова в нормі Кондиціонер треба заправити Масло мінялось кожні 7тис Є доп фото та відео відправлю в тг або вайбер В будні дні з 8 до 18 без зв?язку,тому краще писати в вайбер або телеграм Оглянути авто можно в районі м.осокорки
Мотоцикл куплений у 1972 році. Заводиться, їде. Двигун в порядку. Не використовувався близько десяти років. Гаражне зберігання. Акумулятор відсутній. Цікавий факт, що мотоцикл простояв десяток років, але досить швидко вдалося завести двигун, в якості АКБ були використані батарейки від ліхтарика. Приїжджайте, дивіться, купуйте. Будете задоволені.
Продам інсигнію в нормальному стані, екологія вся на місці, форсунки відреставровані, турбіна олія не кидає, двигун олія не бере, по кузову є моменти вікові, фарбовані бампера і кришка багажника, по ходовій нарікань немає, все мінялося вчасно, гума зима ханку місту, заправляється виключно на upg, реальному покупцеві гарний торг
Продаю свое авто , було замінено зчеплення комплектом(корзина, диск , вижимний, маховик) Заміна ременя ГРМ Повністю обслужені гальма(направляючі , поршні , пальники , колодки) перед зад + трос ручного гальма. Передні важелі нові , стійкі та втулки стабілізатора передні задні. Клімат працюе добре Сожовий видалено , перепрошита. Є моменти по кузову. Не критичні . Бі-лед лінзи , світло дуже гарне. Два комплекти резини .
Продам Opel Zafira 1,8. Бралась для сімейних поїздок,була свіжопригнана,пробіг був 203 т.км використовувалась нечасто. Заміна масла кожні 5 тис. км Замінені: радіатор, гальмівні диски та колодки Замінені ГРМ,ролікі та шестерні розподільчого валу Зимою авто не використовувалось. У гарному стані,підходить для тих, хто шукає надійний великий,сімейний варіант автомобіля.
Авто придбане в салоні в 2017 році. Перший власник. Авто доглянуте вкладень не потребує. Зберігання на стоянці під накриттям. Автомобіль обладнаний ГБО але не вписаний
Один власник в Україні.Машина в в нас проїхала 30.тис.Екологія на місці,труба суха.По кузову один підкрас косметичний.Машина для себе.Перекупи і відеоблогери незвертатись.Є два комплекти резини на дисках(практично нової).Машина вкладень непотребує.Без торгу.Розхід 5л.Можливий обмін на дорожче авто
Продам сімейне авто повністю обслужене,максимальна комплектація,з документами порядок,можна переглянути в Вінниці
Авто в хорошому стані,основні моменти розповім по телефону! мотор 2,0...масла не пє! ходова перебрана....щеплення в порядку....є пару моментів по корозії ...розповім все по тел.... був замінений стартер....салон приближений до ідеалу..... за час експлуатації вартує уваги кліренс....високий...цю зиму не підвів ні в одному снігу! коробка передач в ідеалі! прохання турбувати конкретно бажаючих купити даний автомобіль.....перекупів , тих хто не має ще до повної суми 300 ? нетурбувати.....! в автомобілі впевнений....розповім про що потрібно і некритично!розхід 9л .місто !! доступні запчастини,ціна нууу дуже приємна!! ПРИЧИНА ПРОДАЖІ !! ПОТРІБНО ПИРІЖОК!
Продам ВАЗ 2108 Машина на ходу, Двигун працює рівно Коробка без проблем Ходова норм По кузову: є моменти, дно трохи іржаве і є одна дірка ззаду за пасажирським Техпаспорт в порядку не викрадена без розшуку Хороший варіант як перша машина або їздити по місцях Торг біля капота Нова головка, радіатор, вентилятор на піч, трапеція і двірники, пофарбований салон, зварена вихлопна, трохи патрубків. деталі за номером **********
Авто на ходу Підкидались нові кільця,вкладиші,робився ремонт гбц Повнісю нові гальма перед TRW зад Brembo Карбюратор від ваз,трамблер ваз Динаміки гарні,магнітолка з розряду краще ніж нічого Переоформлення дія
Daewoo Sens 2004 рік, 1.3 бензин. Машина на ходу, сів і поїхав. Двигун працює нормально, коробка без проблем. Рідний пробіг. Кузов в адекватному стані, не гнилий. Але є сліди експлуатації, на фото видно. Ходова обслугована, нічого критичного. Салон чистий. Документи в порядку, переоформлення. Є торг.
Автомобіль надійний, економний. Куплений в салоні, один власник, Оригінальний пробіг Всі деталі по телефону, надам більше фото, відео
Продам Mitsubishi Outlander 2008, 2.0 MT, 226 тис. Один власник з 2008 року, куплена в салоні в Україні. Зроблено: ремінь ГРМ (25 тис. тому), сайлентблоки задніх нижніх важелів, регулярні обслуговування кожні 10-12 тис. Лобове скло рідне. Потребує: відремонтувати електропривід дзеркал, грюкає подушка КПП. Кузов загалом без гнилі, окрім класичного слабкого місця цих машин - арки, особливо задні. З моменту фотосесії було: замінено склопідіймач водійської двері, відреставровані задні арки за допомогою пластикових накладок. В комплекті віддаю: 2 комплекти гуми (комплект дисків - один), рейлінги велокріплення (ті, що на фото). Машина знаходиться в Києві, можна подивитися в районі метро Голосіївська. Київська реєстрація, продаж тільки зі зняттям з обліку. Діагностика на вашому СТО якщо потрібно. Торг по факту перегляду. Автоплощадки і автобізмесменів з пропозиціями "заберу за Х" - велике прохання не турбувати, поважаємо час один одного.
Телефони для більш детальної інформації +**********02 або
Авто в доброму стані.Мотор працює добре не димить,коробка та зчеплення без проблем.Ходова без стуків.Салон в береженому стані.По Документам порядок,любий вид оформлення. Якщо не можете додзвонитись,пишіть в чат.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?