Термінова продажа. Власне авто. Другий хозяїн. Авто пілся ДТП 29.10.25, без жертв. До ДТП ідеальне авто, доглянуте та безпроблемне. Пробіг 120 т. км. Повна ВШІ, ГБО-4, якісна акустика, задній диван 2/3, релінги, підігрів сидінь, дзеркал, камера, диски.. короче все що можна.. Наразі, техничний стан оцінити важко, авто ще на штрафмайданчику.
Все за номером тел.
Продам Опель Омега б 1998 року є косяки по кузову, але машина не гнила без дирок, машина з 2019 року в сім?ї, 2 комплекта гуми, новий акумулятор, повністю нове гбо, газ не вписаний, повністю перебрана ходова нарікань ніяких немає, пишіть в особисті розповім детальніше, торг присутній
Продаю власне сімейне авто. Машина в хорошому технічному стані, всі розхідники замінювалися вчасно. Оригінальний пробіг 310 тис. км. Пригнане з Німеччини особисто, з пробігом 161 тис.км Машина в рідній фарбі, без ДТП. Гаражне зберігання, доглянута. В машині не палили. Детальніше- по телефону.
Продам автомобіль у хорошому стані, хороша комплектація: підігрів лобового, парктроніки, адаптивна лінзована оптика(адаптується по висоті та під час повороту керма), кондиціонер працює обслужений, розхідники замінено, детально по телефону, розумний торг при огляді авто.
автомобіль в доброму технічному стані,сів і поїхав
На 217тис.км. проведено ТО та замінено комплект ГРМ з помпою, автомобіль в гарному стані та не потребує вкладень. - З Німеччини - розмитненний та на обліку! - Пробіг оригінал - ГАРАНТУЮ ! - Всі сервіси є в базі у офіціала ! - Збережений та гарний стан ! - Адаптивний круїз-контроль - Дистронік - Оптика FULL LED - Шкіряне мультикермо - Сидіння ergoComfort з підігрівом передніх та задніх сидінь - AUTO HOLD - Система старт-стоп - З-зонний клімат-контроль - Бардачок з охолодженням - Apple CarPlay - Навігація - Електроскладання дзеркал з підігрівом - Парктроніки - Асистент дощу та світла - Асистент динамічного освітлення - Асистент гальмування під час паркування - Асистент контролю дистанції попереду - Асистент розпізнавання дорожніх знаків - Асистент розпізнавання втоми водія - Асистент тримання полоси - Асистент розпізнавання причепа - Привентивна система безпеки - Контроль тиску в шинах - Фаркоп, який відкривається з кнопки в багажнику
Продам golf 4 у гарному стані , стоїть сабік, тонірування сква дверей та багажника , не потребує ремонту , сів та поїхав
продам авто. деталі по телефону.
Продаю власний автомобіль. Вкладено дуже багато сил та часу.Автомобіль використовується як авто вихідного дня,готувався до Карпат. Багато чого зроблено по тюнінгу а саме: - Ліфт 2.5 дюйма Teraflex (амортизатори,пружини,обмежуючи з регулюванням,і самі проставки) -Активний стабілізатор Fox -Все авто переприсоване на полеуретан -35 колеса(проїхали 3-4тис км) -Посилений бампер перед -Встановлена лебідка на 8 тонн з кевларом -Металевий багажник -В авто встановленна пневмо підвіска(на даний час балони зняті ) Все виведене під встановлення,пульт управління,датчики контурів і тд.(балони в наявності) -Багато зроблено по доп світлу,лед балки перед,зад,та бока. -Виведений шноркель. По техніці на даний час вкладень не потребує,масла фільтра в двигуні,коробці,редукторах,замінено. Цеп в двигуні поміняний 10 тис назад. На останньому ТО було поміняно шарові,колодки зад,ступичний пішипник. Коробка механіка,що має дуже велику перевагу,і в тей же час рідкість) На будь які питання відповім по телефону.
Авто в дуже хорошому стані. Надійне , практичне та економне. кузов без іржі в оригінальному окрасі. Мотор , коробка - супер. Нове щеплення , комплект ГРМ з помпою та обслуговуванні форсунки . Салон у дуже хорошому стані. Всі додаткові функції працюють. Присутні vebasto та клімат. Колеса літні на 17 дисках , також є комплект зимових на 16 стальних дисках. Тільки переоформлення, машина на дружині, невеликий торг.
Продам ниву 2013р. куплена в автосалоні в 2014 році. нова оптика, сигналізація, зчеплення, гальмівні диски, свічки, кульові, радіатор, стійки, акумулятор рульова (вся трапеція) Мости двигун коробка роздатка в Відмінний стан Перевірка на будь-якому СТО
Авто в хорошому стані. Все працює Мотор масла не бере Нова ходова.
Авто без вкладень, рідини ремені та фільтра всі замінені, авто в хорошому технічному стані
Продам сiмейний автомобiль.пригнаний з Нiдерландiв рiк тому.Автомобиль в чудовому станi с панорамою.Всi питання по телефону.З документами все гаразд!!!
машина на ходу газ 4 покоління вписаний в техпаспорт
Чудовий автомобіль, гарний вигляд, дуже економне авто!Салон як новий!Сигналізація, центральний замок, Доводчик скла, два ключі, придбаний в автосалоні у Києві, є сервісна книга!Вантажопідємність 800 кг (Колір гнила вишня)Максибаза
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?