Свіжопригнаний, гарний, чистий, технічно нова машина Розмитнений сертифікований - перший облік орієнтовно 4000 грн Звичайний атмосферний 1,4 МПІ - можна встановити газ Їде просто супер як нова. Потужності вистачає з головою!!! Економніше меган 1,5dci - а їде навіть краще. Обслужений весь Колодки масла фільтра ремінь грм помпа. Машина в супер стані Працює абсолютно все Сів і поїхав Можлива доставка у ваш регіон або місто Можлива продажа через кредитні організації Огляд на будь якому сто Є додатковий комплект зимових коліс на дисках Торги присутні але при огляді
Щойно з Нідерландів, розмитнений та сертифікований, супер стан, рідний пробіг, 35 місць, багажники, 4250 двигун, можливий продаж по перерахунку з пдв
Ціла повністю. Жодного підкрасу. Корозія відсутня Рідний пробіг 198 тис. Він код для перевірки відкритий. Є всі техогляди Авто дуже в хорошому стані. В Україні замінена цеп та маслонасос. Клімат все працює. Максимальна комплектація BOSE Подробиці за телефоном
За більш детальною інформацією телефонувати за номером **********дцять один. Володимир
Авто в хорошому стані. Потужний двигун 2,5 турбований дизель. Більше фото/відео та деталей по телефону/вайбер.
Машина обслужена в хорошому технічному стані. Недавно було замінено по регламенту цеп. Фільтра масла. Клімат заправлений працює справно. Надійний дизель мотор працює рівненько підтікання рідин не має. Кузов цілий рівний без деформацій та подряпин. Ходова частина замінено важелі. Салон доглянутий, не прокурений чистий без подряпин. По автомобілі електрика справна. Кому цікаво дзвоніть пишіть. Якщо не відповідаю на телефон, пишіть у вайбер або телеграм.
Авто в користуванні останні 40000 км. Не вибагливе і в обслуговуванні дешеве (масла-фільтра по кругу 1600-2000 з роботою). Ремонтувалася підвіска ( розхідники) і на пробігу в 100к замінено зчеплення в зборі по оригіналу. Авто дооснащено хорошим світлом і сенсорною андроїд- магнітолою з GPS і карплеєм. Стан збережений, є косметичні дефекти після зими, повинні забратися поліруванням. Салон чистий не затертий. Технічно авто в ідеалі, двигун, кпп, підвіска без наріканнь. В користуванні як самокат, і по витратах (розхід 3,5-4 літри по місту), і в комфорті ( шумоізоляція так собі, для дальніх круізів не підійде), за свої гроші варіант хороший. Два комплекти резини хенкук. Продаж не терміновий, допомоги в продажі не потребую.
Продам автомобіль Ford Transit connect. Автомобіль в чудову стані, обслужений, вкладень не потребує. Сів та поїхав. Оцінка автомобіля оформлена в 2025 році. Наявний оригінальні сидіння в буді.
Мотоцикл в гарному стані, катаюсь майже кожного дня, дуже стильний і привертає багато уваги. Пишіть дзвоніть(**********), перегляд за домовленістю. Я б його не продавав, але є але, потрібне авто.
Вантажопасажирський фургон • 3 дверей. 5.5 расход топлива Ціна договірна!!!
Chevrolet Camaro SS - це сучасний маслкар, характер якого проявляється і в зовнішності, і в його технічних можливостях! Приголомшлива зовнішність, рев великого V8, механічна коробка передач, яка дарує задоволення і повністю занурює в керування автомобілем! За кермом цього авто забуваєш про всі проблеми і отримуєш задоволення від життя і багато уваги від оточуючих! Двигун V8 атмосферний об'ємом 6.2 літра - це неймовірно надійний двигун, який чудово звучить і круто їде! У парі з механічною кпп, у якої є автоматичний режим підгазовки при скиданні передач, і заднім диференціалом з блокуванням цей авто закохає в себе з першої хвилини водіння! У плані підвіски та керованості цей авто має відмінний баланс між комфортом і керованістю. Вона не жорстка, але керується ідеально точно! Комплектація - обвіс ZL1 - led оптика - безключовий доступ - чорна стеля та карбонові елементи салону - камера заднього виду - CarPlay, Wi-Fi, Bluetooth - підігрів сидінь - клімат-контроль - безліч спортивних налаштувань - і багато іншого Автомобіль в ідеальному стані! Готовий до будь-яких перевірок! Телефонуйте!
Сів та поїхав, торг біля капота
Авто на ходу,газ в техпаспорт вписан ,але не працює.По кузову є нюанси.Треба прикласти руки,фаркоп
Два роки тому пригнав з Голандії Замінив щеплення гідропривід(вижимний і робочий циліндри),тормоза,магнітолу Два місяці як зробив то По ходовій питань не було тільки поперечні ричаги були проржавіли то замінив.По мотору питань не було.Низ не гнилий.Розхід не великий 5-6.5л В се що стосується механіки питань нема ,дрібницями,які не стосуються керування не займався все по телефону можу пояснити Є диски на зимову і літню резину зимова на сезон ще потяне ,якщо не газувать а літня поїздив місяця 2-3 того року і ще в цьому році не міняв Може щось забув то поясню при спілкуванні
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?