Хороше надійне авто. Замінено радіатор і антифриз, передні півосі, масла в моторі, мостах, підвіска в гарному стані. На зимовій резині. Сажового видалили, каталізатор на місці, програмно від шили сажовий і ЕГР
Куплявся в салоні, перший власник, не бита не крашена, обслуговувалась в офіціала, нічого робити не потрібно, сів поїхав, хто придбає, той не пожалкує, стан майже як новий.
Продам власне авто. Автомобіілем користуюсь кожен день. Реальному покупцю торг. Страхування на рік. Замінив ремінь ГРМ, помпу, масло, фільтра, колодки передні, колодки задні, сайленблоки передні
Авто готове до використання в екстремальних умовах. Колеса всесезонні. Покрите плівкою кольору графіт.
Продам власний автомобіль,заміна розхідників була вчасною.Машина жвава,ціла,не тарахкотить та не лякає Вас чеками з помилками на панелі.Торг присутній біля авто.Покупцям з фішкою за 3500 віддасте-прохання навіть не турбувати.
Авто в збереженому стані на свої роки Виключно гаражне зберігання з моменту покупки Без гнилі і тд. Всі розхідники мінялися вчасно і якісно 2 комплекти оригінальних дисків + докатка Машина на зимовій резині 80% протектора Якісне тонування всіх вікон окрім лобового Магнітола з флешкою і AUX, також є FM модулятор для підключення по Bluetooth Стоїть ГБО 4 покоління Мотор сухий Багато чого по машині було зроблено, можу перелічити по телефону По техніці машина робоча на 100% Мотор працює рівно, як на газу так і на бензині Передачі втикаються ідеально, нічого не вибиває По салону: -електро склопідйомники -пічка/кондиціонер -електро регулювання зеркал + підігрів зеркал -підігрів заднього скла -підігрів передніх сидінь -лампочки і тд. ----Все робоче! Стан - сів поїхав, нічого робити не потрібно Машина - кувалда, таких вже не роблять На всі питання відповім по телефону / Telegram / WhatsApp / Viber Можливий обмін, пропонуйте варіанти
Щоденно у використані, завжди вчасно обслуговується, продається в зв'язку з виїздом за кордон.
Продам авто в хорошому стані. В авто все що має працювати працює.Кузов не гнилий.Двигун масла не бере.Авто сів і поїхав.Інші питання по телефону.Торг присутній.
В доглянутому стані, без нарікань. всі питання по телефону. + віддаю двп комплекти зима/ літо нова.
Автомобіль повністю оброблений антикором, зроблена вібро/шумо ізоляцію, у повністю справному технічному стані. Використовувався в домашніх цілях, зимою не використовувався. За детальною інформацією телефонуйте.
На впевненому ходу! На гарній гумі, кондиціонер працює. Дуже економна
Пригнаний з Франції. Мало що їздила в Україні. Мала незначні пошкодження переднього бампера і лівої фари Центральний замок . Додаю зимові колеса на оригінальних титанових дисках. До автомобіля немає претензій. Продається в зв'язку бо немає кому їздити. Будь які механіки приїжджають дивитися на автомобіль. А автомобіль не бачив дешевого палива ні моторної оливи. Бажаю гарної покупки.
Авто на ходу 5 тис після ремонту двигуна ходова частина перебрана нові амортизатори,+ комплект зимньої резини,салон на свої роки дуже гарному стані,кузов не гнилий.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?