Працює тільки на газу. Потребує зварювальних робіт. Переоформлюється.
В салоні стан не поганий, с двигуном проблем немає, по кузову усі дефекти є на фото
Авто в нормальному стані, ще добре вам послужить. В ДТП не був. Двигун, коробка і ходова в порядку. Акумулятору 1 рік. Плюс віддам 2 колеса зимової резини. На всі питання відповім по телефону.Торг.
терміново продаю
Встановлено підсилювач керма, має кондиціонер, все працює, реальному покупцю торг, електросклопідьйомники, додатковий комплекс шин
Продам власне авто після ДТП. Дуже багато деталей замінено на нові. За 80000 грн . Продам.
Продам БМВ е30 м50б20 машина в хорошем состоянии делалась под проект покрашена поварена по салону есть нюансы ходовая отличная переоформление
Golf 2 gti гбо 2 январь 5.1 выхлоп 60 банка сабтурбо 2000 тихий прямоток 1.8 abf
на ходу, мають дирочки аркт задні і низ водійських дверей дно ціле без дирок, карнізи теж цілі звоніть
Авто в хорошому стані на ходу. Дзвоніть кого цікавить
Продам ВАЗ 2107, 2002 рік, карбюратор. Рідний пробіг 100% Авто дісталося у спадок, їздили мало, більше стояла у гаражі. Машина не бита, у рідній фарбі, виглядає дуже гідно для своїх років, можна сказати той самий "рідкісний екземпляр". Пороги оброблені. Ходова мінялася рік тому. Двигун сухий. Запалювання безконтакт Старий Оскол. Клапани, карбюратор відрегульовані. Хто шукає цю модель саме "живу" – це воно! Торг доречний.
Автомобіль на ходу, в гарному стані Проблеми 1) Немає задньої передачі а так все працює по коробці Продаю бо купив новий автомобіль
авто на ходу в нормальному стані, торг біля капота
Продам сенса в прекрасному стані, в машині зроблено більше чим хотілося. В краці двигун після капіталки ( з двигуна лише залишився блок і коленвал все остальне нове) коробка замінена разом з щепленням і маховиком, куліса нова, ходовка перебрана, пороги поварені. Машина проїхала п'ять тисяч після капіталки і мастило замінене ( мастило хадо) салон ухожений як і сама машина. На машині стоїть газ нажаль другого покоління, але на газу машина не їздила так як на машині їздить жінка (просто не хоче переключатися постійно) по електриці все працює, окрім заднього підігріву скла.Більше інформації по телефону торг мінімальний. Прошу дзвонити за цім номером телефону +**********
Машина в нормальному стані. На ходу. Вкладень не потребує. Сів і поїхав. Усі деталі за телефоном ********** Леся ********** Славік
На ходу, 16кл. газ 4 покоління, бак 50л. Новий АКБ Компресія у всіх циліндрах 12 Газ вписаний Страховка на рік свіжа Кого цікавить дзвоніть. Реальному покупцю хороший торг. Вдалих покупок.
Продам автомобіль Варбург 1989р.1.3 газ,бензин. Автомобіль на ходу сів і поїхав .Ціна 20000 гривень.Знаходиться у м. Самбір .Львівська обл.Усі деталі по телефону.
Всі питання по номеру телефона
машина переоформляється в мрео не через дію...з мінусів тре підварити поріг дуже багато чого нового все по тел машина варта уваги .арки рижики кинулись машина не роблена на продаж. просто сільське авто і фаркоп є вона прицепа не тягла ніколи. гаражне зберігання ..задні амортизатори нові пружини....торг на каву обов'язково...затунована вся в круг.класно дивиться панель опеля сідушки іномарки ...стартер новий задні амультизатри нові прожини сцепленя нове валєо редуктор перебраний головка зроблена дороге масло ззаляте свіже фільтра поміняні ремінь ГРМ.помпа ролик все нове ...страховка до кінця року .акумулятор добрий .рульова рейка нова СССР все інше по тел+ маю 4 колеса на дисках хенкук зимові збалансовані на дисках протектор бомба рівні без проколів...
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?