Продам ВАЗ 21213 Нива Тайга 5ст КПП Авто після повного відновлення. Було вкладено багато сил і грошей. По машині було зроблено: нові гальмівні супорти, нова оптика, перефарбування кузова молотковою міцною фарбою в чорний (типу раптор) шумоізоляція, нові дзеркала F1, новий ковролін, нове кермо, зимова гума в хорошому стані, новий АКБ, всі рідини замінені, нові фільтри. Сидіння з іномарки, на задньому дивані пошитий чохол, чорна стеля. Задній привід. Переднього моста немає Іржі немає. Перед фарбуванням автомобіль був оброблений антикорозійним складом. З двигуном, ходою, підвіскою проблем немає. Машина має дуже привабливий вигляд. Я другий власник. Авто викупили у організації. Перша реєстрація авто 2002 р. Продаю через непотрібність. Розглядаю обмен на автомобіль так само без моєї доплати (іномарку на укр номерах) Торг біля капота.
Синій ВАЗ 2115: - замінено глушник - задні підшипники 2 шт - колодки передні і задні - трос ручника - передні гальмівні диски - циліндри тормозні - Роботи по ДВИНУНУ - замінено помпу - термостат - набір прокладок - проведено профілактичні роботи голови двигуна - поршньові кільця - сальник розпредвалу - кільця форсунок - ремінь ГРМ Синій в чудовому технічному стані.
Продається Фіат уно на запчастини.350?. Торг.
Продаю бо забрали права. Срочно потрібні гроші Новий комплект грм, Нова помпа Перебрана гбц Нова катушка 4 склопідйомника Лед фари(ближній лінза) Лед протитуманки Центральний замок Є підкраси. Дно поварене
Продам авто в хорошому стані.Надійний для використання в повсякденних поїздках.Вкладень не потребує.Деталі за телефоном.
dewoo nubita стан середній
машина хорошому , стані сів поїхав газ стоїть **********
Состояние соответствует возрасту. Не используется. Газ.установка, внесена в доки. Чтобы завести нужен Акум. Обмен на авто не предлагать.
Продам незавершений проект, нажаль, немає часу займатися. Автомобіль комплектний, але розібраний, потрібно прикласти рук. Свіжо покращений та добре оброблений. Ходова робилася. Багато чого по машині уже зроблено, залишилося лише зібрати і буде нормальний апарат. По документах все нормально, переоформлення. За детальною інформацією звертайтесь по телефону, в телеграм, в лс.
Доброго вам здоров'я. Газ 4 покоління. На кузові є взуття по фарбі.
газ бенз газ вписаный варить красить ненада мотор работает хорошо коробка не выбивает машина на полном боевом ходу сел уехал
- 1988 рік випуску - 1.3 об’єм двигуна - Газ/бензин - Газ 2-ге покоління - 170933 пробіг - 4-х ступінчаста коробка передач / механіка - передні колонки музичні 100Вт - задня одна не працююча - магнітола Піонер оригінальна - газ вписан Замінено: - тормозні колодки в круг - задні ступічні підшипники - шрузи зовнішні - клапана всі - шліфовали головку - стойки амортизаторів в круг - компенсатори - фільтр воздушний Масло не бере Їде бодренько, як для 1.3 Тільки переоформлення! **********
Opel vectra a 2.0 бензин 150 коней мотор після капіталки . Є дефекти. Загнений прави передній поріз з дверкою несильно, Вдарена задня ліва дверка, але буде робитися. По салону нічого не скрипить, є бортовий компютер, показує розхід, залишок палива та температуру ззовні
ПРОДАМ Славуту на ходу технічно справна не димить масла не бере на ходу кожен день резина нормальна по ходовій частині питань немає. Потрібно відрегулювати карбюратор Та замінити кулісу Коробка 5 Ступка
Авто на свої роки без зауважень по мотору,масло,фільтра поміняні недавно,трошки звісно є нюанси не працює дворнік десь згорів запобіжник,не їздив на нії тому і не робив,газ налаштований на зиму, бажано на літо перенастроїть,стояла 1.5 року тому акумулятор заморився,поставив другий з джипа він трошки високий тому заднє сидіння не зовсім стає на місце(але це мєлочі) коробка не вибиває не стукає мотор в гарному стані!!! На літо треба заправить фріон.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?