Авто після покраски, потрібно зібрати. Все є в наявності Салон повністю перешитий Детальна інформація по телефону Можливий обмін на опел Комбо з моєю доплатою
Автомобіль в задовільному стані, надійний без прихованих нюансів, все видно на фото. Дуже економічний тому як встановлена газова устанвка нового покоління(таблетка) вартістю 600 євро. Новий акомулятор.Охоронна система також підключена в 2020 р./ її вартість 250$.Також регулярно ТО кожні 3-4 місяці, своєчасна амортизація.Продаю на 1000$ меньше ніж купувала, не враховуючи вкладень вище описаних. В моїй власності автомобіль 1,9 міс. раніше був придбаний та в єксплуатації в Німеччині.Продаю в звязку з придбанням нового авто. Купуючи його майже два роки тому, як авто з бюджетного рівня , навіть не надіялась на такого вірного друга. Прохання телефонувати також на вайбер, телеграм, ватсап06344738
Реальному покупцю торг!!! Їздить кожного дня. Поварена. Вписане ГБО. Дзвонити на другий номер!!!
Машина в хорошем состоянии, не битая. Все работает сел поехал! По двигателю все хорошо ходовая в норме не стучит не гремит! Стоит новый стартер заменён ремень ГРМ-помпа и ремень генератора! По салону все ухожено! Стоят новые задние барабаны и колодки! Все остальные вопросы по телефону звоните в любое время!
Автомобіль в доброму стані, багата комплектація, повністю обслужена масла фільтра ремені ролики помпа антифриз замінено, володію авто 6 рік, авто своє обслужене до дрібниць, я власник, є зауваження по кузові так як машина не з салону, на даний момент пробіг авто 301тис, пригнана в 2018р і по цей час в одних руках!!!! Хто шукає авто для себе обслужене приїжайте оглядайте, розумний торг, кому дорого не тратим свій і мій час, машин багато вибрати є з чого, всім вдалих продаж і покупок, і мирного неба!!!!. можливий обмін з моєю доплатою на більш новіше авто на автоматі.
Автомобіль киа соренто з комплектацію LX, 2018 модельного ряду, колір білий трех слойний перламутр, під заміну був лише бампер, який став з европейского авто(оригінал), удар був не значним тобто вїхали в стояче авто, безпека жодна не стріляла, удар був не значним, обов'язково покажу фото з аукціону США, фари та капот лишились рідні. Підвіска дуже м' яка, на дорозі просто насолоджуєшся, шикарний кофейний салон з дерев'яними вставками, стан як новий авто, всі навороти присутні, клімат двох ззоний, кондиціонер, круїз кон, великий мультимедійний екран, три режима їзди (еко, спорт, класік), юесбі вхоли по всьому аавто навіть у багажнику, також можна установити гбо, дуже великий багажник, на авто нова гума бренду бридж стоун, авто на вигляд як нове, на світлі перламутр міняе відтінок, торпеда, обшивка зі шкіри, дерев'яні вставки підкреслюють красоту салону, і багато іншого цікавого. Сервісна книга в наявності. Авто продаю без навару, обов'язково розкажу і покажу всі платежі. Авто купляв собі, а продаю в зв'язку з необхідністю. Відповім на телефон всім.
Хорошая машина на полном ходу, очень экономная 100грн 120км, мотор тянет, добре.газ вписаний.можливий обмен с моей доплатой.
поваренная, перебранный двигатель, заменено сцепление, по паспорту 1,8, по факту голова с 1,8 а блок 2,0, торг присутствует, на все вопросы дам ответы, покупателю торг у капота. Газ вписан в т/п
LEXUS в гарному стані . було проведено дуже багато роботи:заміна ремня грм . генератора . усіх ролікив. сальнік колінвала передній . прокладки клапаних кришок . повний ремонт рейки з заміною рашпілю . нова резина мішлен . новий акумулятор . масла 5w30 towota .фільтра нові свічки . чотири катушки запалювання . заміна масла та фільтра АКПП.нові пер ліва та задн права ступиця коліс .Машина дуже комфорна . м.яка . економна.дві сигналізації . підігріви . вентиляції . круіз контроль ... Бажано обмін на авто на автоматі для дружини . на авто дорожче та новіше, розгляну усі варіанти.
Продам Fiat Tipo 1989року в дуже непоганому стані,(не гнилий 100%)плюс машина кінець1989 перехідний на 1990г.Машина обслуговувалась вчасно і без нарікань,кузов оцинкованний освіжувалась по кузову (фарбувалась) •новий радіатор•радіатор пічки новый•новый аккумулятор•новий карбюратор•всі рідини замінено •топливной насос•датчик розпредвала•гальмівна система•вихлапна система•палевні магістралі•нава дренажна система люка•машина повністю оброблена антикорозійною мастикою.На багато комфортніше ніж Ваз.Ціна реальна для такого авто1350$ Одним словом машина другі руки и до сих пір!!! Дзвонити тільки реальним покупцям,перекупи не витрачайте мій і свій час!
Сервісна книжка два ключа сигналізація центральний замок
Авто в дуже хорошому станi,все прцюэ ,куплена в Германии я перший власник на украiнi купував та розмитнював для себе,кузов без ржавчин,двигун,коробка,та ходова частина в iдеальному станi
Вiдмiнний стан.
На ходу каждый день, по технической части все отлично, титановые диски, музыка, сигнализация, тонировка вкруг, леды в фарах и в противотуманках, новые тормоза вкругайбер
авто на уверенном ходу.полность замена ходовой в 2020 году.двигатель не вскрывался и масла не жрет.двигатель Z18.днище целое.все работает.коробка не пинается.владею авто 17 лет.остальные вопросы по телефону.снятие с учёта.есть ньюансы по кузову,кондиционер
Хороша економна машина ніякого ремонту не потребує кузов лужоний Нова зимна різна,
Стильний та практичний мінівен білого кольору з економним двигуном 1.5 л та роботизованою коробкою передач.Автомобіль пригнаний зі Швейцарії для себе — доглянутий та збережений у хорошому стані.Перший власник в Україні. Комфорт для всієї родини: встановлені додаткові підголовники з моніторами для пасажирів. Ідеальний варіант для щоденних поїздок і подорожей.
Продам десятку, все робив для себе, чіпування двигун, немає відсікача, їде дуже бадьоро, прямоток, передні сидіння з іномарки, тисячу км. назад зробив повністю то, замінив масло в двигуні і коробці, все фільтра, встановлена ??потужна музика, стробоскопи, ходові вогні, ремінь ГРМ. хто купить непожалеете
Кузов не гнилий, без іржі. На обмін дорожче. Є питання по мотору (замітує свічки)... За доп. інформацією звертайтеся по телефону, вайбер, ватсап
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?