Машина моего дедушки, он к ней относится максимально бережно. Автомобиль на полном ходу, вложений никаких не требует. Сел-поехал. Пишите, Звоните, отвечаю быстро
Интересует обмен на хюндай акцент или елантра.с моей доплатой.
.Авто.на українській реєстрації. в авто все мінялось вчасна багато чого стоїть з нових запчастин , ремонт двигуна .нови стартер,генератор ,гідронасос,ступични подшипніки міняні всі також тормозні колодки нові .Передні діски нові . Кузов просить прикласти руки.
Улюблена машина в родині. Нещодавно встановили гбо. У машини мотор откапіталіл вже 2 роки і обкатаний. Жвава. Вкладено дуже багато сил і часу і звичайно грошей. Безвідмовна, довезе вас куди завгодно. Переоформлення будь !!! Продаж через від'їзд . Телефон Ілля Телефонуйте. Дуже хороша машина.
Дуже доглянута, стан ідеальний, 100% її пробіг.
Автомобіль у чудовому стані, в ДТП не був, інжекторна, литі диски, 5-ступінчаста коробка передач. Гаражне зберігання. Можливий торг. З усіх питань - дзвоніть
Перший власник!оригінальний пробіг,газу нема і не було!два комплекти резини ,літня на титанах.машина реально без вкладень.по то.два місяці тому замінена сигналізація,акумулятор,перебрана коропка,масла фільтра.торг мінімальний (хорошу машину ніхто за дешево не відає!)
Замінено всі витратні матеріали, масло, фільтр, комплект ГРМ. Кухонна. Хід виконано.
авто в хорошому стані.
продам оригінальний пасажир соболь категорія В.авто 2007р.випуску ПЕРША РЕЄСТРАЦІЯ 10.11.2011р. мотор 406 Газове встановлення 4 покоління. Машинка у відмінному стані.В машині є столик.люк.електро дзеркала з повторювачами та підігрівом. АВС.Гідропідсилювач руля.замінений радіатор пічки салону.в машині працюють всі прилади та кнопки.Машинка свій продаж не термінова. На фото є розібраний салон просто замінив лінолеум на новий під лінолеумом ще рідний паласс.під паласом вологостійка фанера. Кузов оброблений на фото видно. на фото у салоні видно кузов в ідеальному стані як новий. З зовні вимагає косметики. Бажано дзвонити на сайт заходжу рідко. Розгляну обмін з доплатою в обидві сторони. і без. БЕЗ ТОРГУ.
бензин 1.6 ледовські не на ходу сідушки бмв потребує поварки....давно не заводив але думаю що заведеться немає АКБ та бензини колеса треба накачати...салон потребує догляду ....немає задніх сідушок
Машина поварина, на повному ходу, не достатки по мелочі.
Audi А8L 4.0 TFSI в практично максимальній комплектації (проекція на лобове скло, панорамний дах, комфортні сидіння з підгрівом, вентиляцією та масажем для передніх та задніх пасажирів, електрорегулювання всіх сидінь з пам'яттю, задні крісла розкладаються до напівлежачого положення, аудіосистема Bose, електронні шторки для задніх пасажирів, відсутні лише холодильник та Bang& Olufsen). Авто в чудовому технічному та косметичному стані. Ремонт виключно оригінальними запчастинами, тому незважаючи на незначні пошкодження коштував 12+тис. доларів. Вся передня частина + стійки + краї всіх дверей та ділянки під дверними ручками + ділянка багажнику обклеєні бронеплівкою. По запиту надішлю фото до та після ремонту, а також в деталях розповім все про авто. Продається в зв'язку з переходом на SUV. Прохання перекупів та автоплощадки не турбувати і не витрачати свій та мій час. Можливий аргументований торг. Можлива перевірка на будь-якому Вами обраному СТО. Можливий обмін на повнопривідний електрокар.
Автомобіль в гарному стані, пригнаний з Німеччини 2019. Всі вікна рідні. Кузов перевірено товщиноміром. Двигун працює гарно, простий надійний атмосфернік, економічний і достатньо потужний 102 к.с. по місту вистачає з головою. по трасі також, якщо не літати. Має гідрокомпенсаторами, гарно підходить під газ. Коробка, щеплення, ходова, без жодних проблем. Поміняні амортизатори, усі, по кругу. Замінені задні пружини. 10 тис тому поставив нову помпу. Є сервісна книжка з усією історією, два ключі. Хороша комплектація, круїз, датчик світла, датчик дощу, есп, абс, електоручнік,система допомоги руху під гору, фаркоп, парктроніки, мультируль. Із нюансів: Невеличкий підкрас правого переднього крила, притертості на бамперах, невеличка вмятинка на крилі і капоті, на фото не помітно, треба дивитись в живу.
Авто в хорошому стані все працює.більше інформаціі по телефону
Продам Сенс з невеликим пробігом 2006 року. 1-ий власник, мотор масла не бере, всі розхідники замінялися завчасно, навіть заздалегідь. Салон чистий і доглянутий, встановлена хороша акустична система, електросклопідйомники, тоновані вікна, новий радіатор і акумулятор. Ходова і агрегати в нормальному стані, готові до експлуатації (сів і поїхав). Центральні, замки, сигналізація, іммобілайзер. Все працює. Гаражне зберігання. Потрібен невеликий косметичний ремонт накладок порогів (видно на фото). Дно кузова ціле, не варене, оброблене. Розгляну будь-які ваші пропозиції. Телефонуйте, цікавтеся - Лук'ян (Львів). Тільки по переоформленню
Е250D
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?