Продам автомобіль, технічно все справне. Не потребує жодних вкладень.
4Control.-це задні поворотні колеса. в дуже хорошій комлектації. обслужена від а до я. ланцюг,демпфер,ходова,масла в моторі і в коробці,все що потрібно. продаж не спішний.авто для того хто шукає для себе. ідеал.звоніть. на обмін ціна 20
Продам дуже гарне економне авто. Комплект легкосплавних дисків на літній резині. Деталі за номером телефона
Продам Рено Кенго 1.5 дизель 2005 року. Авто в гарному стані вкладень не потребує по кузову є незначні царапини. Хороший робочий автомобіль. Всі питання по тел Можливий торг.
Авто в хорошому стані
Автомобіль в хорошому стані, в подарунок комплект зимньої резини на фото, не був в ДТП
Другий власник з 2014 р Є 2 комплекти нової резини зима та літо Машина обслугована, сів та поїхав. Машина максимальної комплектації, розхід дизелю 8 літрів середній Нічого не красилося, жодного ДТП, є коцки від камінців на капоті, але метал оброблений то не ржавіє. Дуже Дешеве та не примхливе авто в обслуговуванні.
Володію авто з 2013 року. Максимальна комплектація. Нова передня підвіска: амортизатори, опори, ричаги, втулки і тд. Нові гальмівні диски та колодки перед та зад, замінено ремкомплект супортів. Є питання по порогах, присутні не значні рижики на дверях та арках, на капоті обліз лак. За час володіння в дтп не була.
Продаю власний автомобіль, обслуговувався вчасно машина в ідеальному стані. Машина приганялася для себе з Бельгії з оригінальним пробігом в 108т, за 3 роки на автомобілі їздили мало. Автомобіль не фарбований, є невеличка вм'ятина на порозі, яка була і при покупці. Рідна фарба, технічних недоліків немає, додаю комплект зимової резини.
Після кап ремонту,стан ідеальний
Продам ВАЗ 2106 на ходу Масла не бере, двигун працює добре, сів та поїхав Потрібно підварити та підкрасити, детально пишіть/дзвоніть
Продам авто недорого, всі питання за телефоном
Авто в задовільному стані! Є рижики але не критично! Кузов в задовільному стані! Латунний радіатор! Новий стартер на гарантії більше року! Також комплект літньої резини! Підвіска задовільна ! Даю новий фільтр і масло або заміна мною фільтра і масла! Новий циліндр тормозний задній новий, без пробігу, масла не бере зовсім! Є музика. Проблема в музиці, трішки глючить, але працює добре! Газ вписаний, двігатель 2103, добрий монстр, знатаки знають! Вписаний! Кап, ремонт був 11000 тому ! Резвий і шустрий. Коробка в ідеалі, 5 Ступка, без нарікань! Все вписано! Балон 50 литрів газу! Тітани і резина літня в подаруноконите по етому номеру
Всі питання по телефону
продам ниву,в хорошому стані .Детальна інформація за тел
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?