Авто в гарному стані, заміна масла , грм, стоїть на зимовій гумі.На обмін 6800
Автомобіль дійсно заслуговує на повагу, завжди в сім'ї найулюбленіший, всі рідини та запчастини змінюються згідно з регламентом. Гума в ідеальному стані. Ті хто знає що таке РХ350 2013 р.в., мене зрозуміють. Він Канадець, відповідно шумоізоляція та склопакети подвійні, датчики сліпих зон, по колу парктроніки та камера заднього виду, все рідне. Газ у автомобілі ніколи не стояв. Двигун, коробка в ідеальному стані. Перевірки на будь-якому СТО, геометрія кузова не порушена. Телефонувати з 12:00 до 20:00. Будь ласка цінуйте свій та мій час. Прохання авто майданчикам взагалі не турбувати. Торг мінімальний. Пробіг рідний, нічого не крутилося та не моталося, перевірки у будь-яких сервісах. Машина для своих лет в нормальном состоянии! Реальный пробег!
Новий автомобіль, без дтп, рідна фарба. Встановлено якісне ГБО,в сервісі "Час газу", на гарантії. Є також комплект нової зимової гуми, який ще не встановлювався. Прохання до автобізнесменів, помічників і майданчиків, не витрачайте мій та свій час.
Вітаю шановні! Автівка в гарному стані на свої роки. На новій зимній літній гумі та 17 дисках від Astra OPC. Є комплект нової зимньої гуми Kapsen. Хороший та надійний 1.9 дизель, заводиться гарно в любу пору. По двигуну було замінено: турбіна(реставрація 7000км/назад), генератор замінено, форсунки(після ремонту), заміна кілець, вкладишів та кілець. Встановлено: новий АКБ Exide, нові посилені пружини та пневмобалони на зад(возили часто багато всього), компресор кондиціонера, нові троси гальм та гальмівні колодки, диски та нові ступиці(бо були проблеми з ABS(а датчики у ступицях і тепер все працює) Відремонтовано: омивач фар, встановлено магнітолу Канвуд(оригінал), фронтальні динаміки Блаупункт та задні динаміки від Астра OPC. Необхідно замінити: Масла(у двигун та КПП, вони у нас є), фільтра та ролики з ременем ГРМ(необхідно буде придбати. Не купували бо автівка давно стоїть, ніхто на ній не їздить. Тай таке як ремінь, ролики грм та фільтра кожен купує на свій смак) Необхідно також замінити: деталі по ходовій(вони також є у нас), подушку двигуна котрій давно вже погано(але у нас є всі три штуки, тому краще замінити одразу всі!) Необхідна заміна шлангу від кондиціонера до радіатора, він перетерся і стався виток фреону(тому замінити, заправити і кондиціонер буде працювати) компресор був замінений, стружки у системі немає! На машині ще є присутня ЄГР(котра напевно вже забита і через це на холодну скачуть оберти)бажано демонтувати та встановити заглушку(вона у нас також є нова!) Необхідна поліровка фар. Ми планували ще їздити і придбали до неї те що встигли придбати. Але на жаль плани різко змінились, тому автівку продаємо. Салон в хорошому стані, стеля також(є момент тільки на водійському сидінні) Автівка оформлена на мене, я є власниця. Колись підфарбовувалась 2006 рік все ж таки. Є лиш нюанс на крилі та ляді, їх можна виправити. Кузов не варений, експертизу проходить. Без дтп! Автівка комфортна та економна. Не дорога в обслуговуванні. Розумний торг присутній.
Пригоню у Ваше місто! Я є другим власником в Україні. Технічно справна. Обслуговую авто на станції Хонда в Харкові. Проведена заміна комплекту ГРМ, заміна масла в АКПП. Заміна мастила у двигуні кожні 7-8 т.км. Проведено регулювання клапанів.
Не битий & не фарбований! 1-власник в Україні! Пробіг оригінал 100%! Два техпаспорти, другий знайшовся.На авто суперова літня резина Gooyear Eagle R17/235/65, ближне світло ксенон, камера заднього виду, парктронік, тонування американка, шкіряний салон, ел.привід водійського сидіння,. Авто має чудовий технічний стан і готове до подорожей на тисячі кілометрів! Екологію прибрав, зроблена якісна прошивка. Економний розход траса 7-7,5л, місто до 8,5л.. На пробігу 285тис замінив двигун на новий з Європи з пробігом 190тис. (куплений в ідеалі, є на відео з підтвердженням, старий двигун в наявності,віддам в додаток). По двигуну ремкоплекти, сальніки, роліки , ремені все нове! По навісному все в ідеалі. Замінені масло в АКПП, тормозна рідина, рідина ГУР, охлождайка, повний привід обслужений на 298тис, все працює , все в ідеалі. Форсунки та турбіна реставровані, ідеальний стан, і ще на гарантії без обмеження пробігу. Ходова добре. Авто в такому стані не знайдете, вкладено ~5000$, робив для себе! На лобовому склі є тріщина від камінця, обзору не заважає, царапіна по пластіку заднього бампера та по накладці переднього бамперу клацнули фаркопом на парковці (все на фото)..Ціну максимально знизив! Можливий аргументований торг і тільки у капота. Спілкування тільки по whatsApp, пишіть. Всіх гарних угод.
Чистий європеєць, кінець листопада 2017 року. Без ДТП та підфарбувань. Повністю обслужений , 241 кінська сила!!! Сів та поїхав з задоволенням. Відповім на всі запитання по телефону, або у будь якому месенджері. Реальному покупцю - торг біля машини.
Машина повністю на ходу . Як говориться сів да поїхав. Машина знаходиться в Германії. Можу перегнати авто до кордону , або в Луцьк, але ціна буде трошки дорожче . Авто повністю не пошкоджене, без ДТП. Уся безпека ціла та намисті . Всі стекла рідні. Газ/бензин . Нова літня гума. Моторна олія та фільтр замінили у Німеччині.
не Амеріка, не GDI
Авто в Украіні 2,5 рока,ходовка зроблена, двигун працює рівно,коробка без зауважень,.Обмін на BMW 5 F10
В чудовому стані, технічно 5+ всі росхідники замінені, Цепок міняний 4т км назад, перевірки на будь яких СТО! По кузову в рідному окрасі, замінений був тільки капот та бампер, він код надам по проханню, в салоні нічого не затерто працює кожна кнопка, помилок як механічних так і електронних немає! Ходова нова, дорогу тримає на ура. Грошей на авто не шкодували, нічого міняти не потрібно сів та і поїхав, більш детально за телефоном.
В продажу авто Мазда 3 Автомобіль в ідеальному стані на свої роки. Авто взагалі не фарбоване, в рідному окрасі, по автомобілю немає жодного натяку на ржавчину і подібного. Кузов можна сказати в ідеальному стані. Додатково встановлено адаптер на USB i Aux На авто нова зимня гума Тонований весь по кругу, лобове в тому числі. Нові тормозні колодки в круг. Замінено мастило в двигуні нещодавно.
Авто в гарному стані, місяц назад була повна діагностика. Комплектація: Підігрів/обдув передніх сидінь, підігрів задніх сидінь, камера 360, панорама/люк, сліпі зони, парктронік,салон шкіра,електро багажник з функцією автовідкриття, регистратор,додаткова сигналізація Призрак(gps, автозапуск,котроль Акб та ін.) Для реального покупця, торг біля машини.
Замінено багато деталей ходової, цеп ГРМ, ремінь генератора, помпа, насос ТНВД, бензонасос, свічки, масло в МКП, нові чохли з екошкіри на сидіннях. В березні замінені масло в двигуні і всі фільтра.
Дуже гарна і зручна машинка. На ходу кожен день. Багато чого зроблено. Є незначні моменти по кузову. Встановлений але не вписаний газ(Італія) Два комплекти гуми на дисках торг присутній
Продам Tesla Model 3 Long Range 75 кВт., заряджається за 30 хвилин, Максимальна комплектація, преміальна музика з саббуфером и 20 дисками. Запас ходу на 490км. Автомобіль привозився для себе, під час ремонту використовувались лише оригінальні запчастини. , мінялися тільки навісні деталі, якісно зроблено. Безпека та всі вікна цілі та рідні.В наявності два ключі. Два комплекти резини . Оригінальний зарядний пристрій. Жодних питань та зауважень по автомобілю немає, все працює ідеально. Я перший та єдиний власник в Україні. Третья машина в семье.
Авто в хорошому стані, вчасно сервісоване.Гаражний стан. Другий власник. В мене авто вже більше 19 років , пильноване, використовувалось для їзди по маленькому місту...Пробіг орегінальний. Для хороших людей можливий торг.
Шановний покупець! Авто придбане в офіційному салоні "TOYOTA" м.Київ на початку 2014. (Це офіціал!) Я єдиний перший власник та відповідно продавець. Пробіг реальний на 100%. Додатково встановлений Park Tronic та Multi Lock. Встановлено газобалонне обладнання( Італія)- є відмітка в техпаспорті. Перевірена витрата газу- 13.5 л/100 км. Літня та зимова гума- нова. Здійснений дороговартісний ремонт ходової частини автомобіля. Замінені амортизатори (передні та задні) , всі втулки, шарові опори , тощо. В жовтні 2024 року поведений ремонт та заміна ГБО. Потенціал- на 80-90 тис.км. Ремонт авто робив виключно як для себе,не для перепродажу. Тому автомобіль взагалі в гарному стані . Тому якщо авто хочете придбати для себе , то відповідно отримаєме офіціал, з відповідним відношенням до автомобіля.
Машина хорошому стані без рижиків нова ходова все працює сів поїхав. Деталі за телефоном
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?