Причина продажу друге авто в сім’ї я на війні пів року тому повне ТО дзвоніть розповім все до гвинтика!!!
Прекрасний і супернадійний сімейний універсал. В ідеальному стані. Перший власник в Україні. З 22го року наїздив на ньому трохи менше 100 тис км. Якби не потрібен був більш місткий автомобіль, цей не продавав би. Обслуговував завжди як для себе і на довго. Провів капітальне техобслуговування двигуна на 3,5 тис. дол. півтора роки тому. Зробив планову антикор обробку дніща, арок, порогів в 24му році. Планові ТО завжди кожні 10тис км. Жодних вкладень не потребує. Всі вузли і агрегати працюють на відмінно. Наступне ТО (заміна мастила і фільтрів) через 6 тис. км. По споживанню палива автомобіль дуже економний, по трасі на швидкості 90км/год бере від 3 до 4,5 л на 100 км. По місту, з моїм стилем їзди - 5-6 літрів на 100км. Два ключі. Безключовий доступ. Диски 18 радіусу з датчиками тиску в колесах. Можливий торг але безпосередньо біля авто.
Автомобіль з салону, один власник. Комплектація з люком і екошкірою, з фаркопом. Під час експлуатації підфарбовувалась. Два комплекти резини зима- літо. Стан авто сів і поїхав.
Всі болячки виправлені генератор новий. гур новий. радіатор кондиціонера новий. кап ремонт двигуна. турбіна дує. салон ідеал. зимова гума на дисках. пружини нові.
Авто в нормальному їздовому стані . Обслуговувалось вчасно. Є моменти по кузову так як авто 2007 року Ходова частина в нормі Двигун не димить АКПП перемикає плавно без ривків Клімат працює на тепло і холод Стікла всі рідні лобове також Встановлена Андроїд магнітола з камерою заднього виду Салон не розірваний Гбо працює справно та вписано в тех паспорт Помилок на приборці не має Можливий обмін на легковий автомобіль На обмін дорожче Якщо пропонуєте обмін то будьте готові приїхати в місто Бориспіль або Київ на обмін 7500
Mitsubishi Lancer | 1 власник | Газ/бензин | Без ДТП Продаю Mitsubishi Lancer 2008 року, 1.6 Автомат. 1 власник, авто без ДТП, все життя в руках однієї родини, обслуговувалась на одному СТО, реальний пробіг, купувалась з салону. Що зроблено: • Нова літня резина. • Замінено: підрамник, подушку двигуна, деякі елементи підвіски. • Ремінь ГРМ + натяжний ролик — заміна 10 тис. км тому • Помпа, генератор, ДПКВ. • Сальник колінвала, гофра, масляний піддон. • Новий акумулятор. • Передні гальмівні колодки + колодки ручника. Газ/бензин: • Повне ТО газ/бензин кожних 10 000 км. • Газ сертифікований у ТП — без проблем з переоформленням. Комфорт і інше: • Парктроніки • Замінений шлейф SRS (болячка Lancer усунута). • 2 комплекти ключів Недоліки присутні: потребує кузовного ремонту (арки, багажник, стакани), горить помилка по каталізатору, потрібно вирізати та поставити обманку. Також є декілька дрібних нюансів - по телефону. Телефонуйте.
Продаю власний автомобіль, повністю зроблений, все відреставровано, двигун працює рівно без нарікань, як на бензинові так і на газу. Салон президент пакет з підсвічуваним столиком, шкіра рідна. Диски Шніцер оригінал. Вкладень не потребує. Деталі за телефоном.
Продам авто в хорошому стані . Авто на всі випадки життя і на рибалку з'їздити і на відпочинок . Повний привід працює ( є понижуючі передачі ) . Двигун , коробка без нарікань . Салон в збереженому стані . Власник . Повноцінний семимісний внедорожник . Резина гарна . Стан сів і поїхав . Ціна 4800 доларів .
продам авто в гарному стані всі питання по телефону
Продам автомобіль Славуту на ходу, двигун працює добре, заводиться без проблем. Коробка передач та ходова в робочому стані. Є нюанси по технічній частині, потребує невеликих ремонтних робіт і догляду відповідно до свого віку. Чудовий варіант для початківця або господарських потреб. На авто встановлено фаркоп. Документи в порядку любий вид переоформлення. Торг біля автомобіля. За детальною інформацією телефонуйте.
Продаю своє авто, придбав його у 2020 році. Машина доглянута, технічно — без зауважень. Є нюанси, але вони не критичні й за бажанням легко усуваються. Головне — двигун та ходова частина в ідеальному стані, обслуговується регулярно. Звісно, кузов має сліди експлуатації, адже авто не з салону. Передпродажного полірування не робив, як це часто буває (так би мовити, «губи не підмальовував»). Салон охайний. Автомобіль використовується щодня, повністю на ходу, вкладень не потребує. По всіх нюансах розповім по телефону. Реальному покупцю зроблю знижку.
до уваги покупців в продажі Додж "Авенджер" по він коду 2008 р. 2.0 двигун фолькса розхід по місту 7змішаний 6.5 траса 5.5 при швидкості120км\год. ходова ідентична Міцубіші "аутлендер"зроблена для європейського ринку в наявності люк, також кондіціонер метал та салон в хорошому стані є мілки недоліки які суттево не впливають на сам стан авто які можна обсудити біля авто сам двигун в суперовому стані (фольксваген 2.0 дизель ECD) масло від заміни до заміни поставив нові свічки накалу по ходовій та двигуну нічого робити не треба тільки заливати в бак дизель та Їхати диски 17 резина всесезон замінено всі 15 сайлент блоки нові шарові опори рідні стьокла тоновані задні три та окремо а- термальной плівкой бокові передні два ключа прекрасна ауді система в салоні багато вільного місця-простору великий багажник задні спинки пасажирських сидінь відкидаються великий кліренс з запчастинами проблем нема ціни помірні авто шука свого власника.стосовно пропозицій обміну.газ та бензин не цікавить. ціна на обмін дорожча
Форд сієра на ходу, газ/бензин, єсть фаркоп, з документами порядок. звоніть домовимося. м.Бориспіль
Автомобіль в гарному стані .Доглянутий по мотору, коробці все добре . Салон чистий .. Телефонуйте за номером
Hyundai Palisade 2020 року, сама максимальна комплектація. Автомобіль був підібраний та імпортований для себе з мінімальними пошкодженнями (повністю ціла геометрія та безпека) та професійно відновлений (є усі фото підтвердження ремонтних робіт на кожному етапі (заміна заднього бампера та ляди)). Гарний технічний та естетичний стан, всі системи працюють належним чином. Регулярне обслуговування, вкладень не потребує. Зроблена гарна шумом віброізоляція з повним разбором салону (на фото) В комплектації шкіра наппа, алькантара, різнокольорова амбієнтна підсвітка салону, бездротова зарядка, карплей/андроїдавто, всі асистенти водія, камери 360, сліпі зони, адаптивний круїз контроль, утримання у полосі, екстрене гальмування, контроль безпеки пасажирів, підігрів та вентиляція обох рядів сидінь, шторки на вікнах, люк і панорама, подвійне скло з захистом від уф та дорогим тонуванням, капітанські крісла другого ряду, акустика харман кордон із сабом, адаптивна фулл лед сістем оптика, відкривання багажника без рук, і багато іншого. Вписане ГБО у техпаспорт, але не встановлювалося. Одне з кращих авто для родини і подорожей. Все працює ідеально. Деталі по телефону. Розумний торг біля капоту.
В гарному стані. Сів та поїхав
Продам власне авто.Пригнане з Норвегії з оригінальним пробігом,та прозорею історією.Авто без дтп,вся в рідній фарбі.Салон авто під замовлення шкіра з алькантарою,також єва коврики
Audi A8D4 Офіційна, два власника. Автомобіль в доглянутому стані. Обслужений. Рідний пробіг. Історія обслуговування, два комплекти дисків, зимові на 20, літні 16. Два ключі. Косметичне фарбування одного елементу.
машина в чудовому стані обслуговування не потребує
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?