Автомобіль в гарному стані .За більш детальною інформацією звертайтесь за тел.********** Якщо пропонуєте обмін треба бути реалістом.
Продам авто в ідеальному стані не бите та не фарбоване все в оригіналі .. робити нічого не потрібно
Капремонт двигуна(80)без пробігу.новий мідний радіатор пічкі та двигуна. Газредуктор новий торелі .витрата газу-14 . балон під низом 50л.газ вписан.генератор потужний. Ходова перебрана. Піднята(кліренс) Кардани шрусові нові. В раздатке з обох сторін посилені підшипники ( мінялися кришки). вібрації -0. Їде 130км/г. Мастила в усіх агрегатах замінено. В задньому мосту встановлено блокування ( блока)та нова пара. Гальмівні колодкі нові.резонатор новий.дніще оброблене.порогі,крила, двері, капот, багажнік також. По кузову зовні маленькі недоліки. Не бита. Тоніровка.Зваренний багажник зверху(навантаження 400кг).фаркоп. Пофарбована зелений металік з лаком. Салон як новий.накладка панелі приладів кожзам.весь кузов шумоізоляція. Жорстка стеля. Сидіння з іномарки відкідні.Чохли пошиті нові. Магнітола піонер з виїзною панелью.антена бош. 4 потужних динаміка. Камера заднього огляду. 2 температурних датчики. Вікна з електроприводом.сігналізація.центральний замок. Багажнік відкривається з пульта , з салону кнопкою та ручкою всередині.3 електророзеткі під різні пристрої .Лобове скло нове тоноване.заднє з підігрівом.дзеркала з підігрівом, регулювання з салону та з повторювачами вогней. До всього додаю робочі передній та задній міст.коробку передач та роздатку. 4 кардана. 2 радиатора мідних.головку блока циліндрів. Комплект нової літньої гуми преміорі. Авто зараз на парі шіпованої R 16 зпереду. диски литі сузукі. лед оптика.
заводиця їде пічка гріє деталі за телефоном
Авто в хорошому стані не зважаючи на рік випуску.
Автомобіль офіційний, в прекрасному стані. Кузов не красився взагалі, весь автомобіль після покупки одразу був поклеєний в прозору броне плівку, відповідно лкп під плівкою як нове. Весь салон включаючи багажне від перешитий в натуральну шкіру та алькантару. Масаж та вентиляція сидінь, дотяжка дверей, панорамний дах, люк, камера заднього огляду, зроблена якісна шумоізоляція, якісна та дорога музика та ще різні плюшки. Фото салону неякісні, насправді в живу салон виглядає набагато краще, коляра шкіри інші, більш солідніші. Автомобіль виглядає як новий, повністю обслужений. Торг символічний. Авто бізнеспенам прохання не турбувати.
Машина знаходиться в ідеальному стані, на фото все чудово видно, в рідному кольорі, два власники. Їздили дуже мало, повністю в робочому стані, сідай і їдь відразу, будь-які перевірки на місці. Торг доречний. З усіх питань дзвонити за номером телефону
Автомобіль купували для себе із Швеції, повна історія сервісного обслуговування, проведена перевірка на carVertical перед покупкою, перший власник в Україні, експлуатація тільки по вихідним, другий автомобіль в сім?ї, кузов авто покритий захисною керамікою, фари в захисній бронеплівці. Два комплекти титанових дисків R18, зимова резина Yokohama шипована. Автомобіль на повній комплектації, шкіряний салон, панорама, третій ряд сидінь, повний привід, два комплекти ключів.
Продам власне авто, все працює рівно без нарікань, обслуговувалось все вчасно та якісними запчастинами (заміна мастила кожні 7-8тис/км) від заміни до заміни мастила не бере. Кожна кнопка працює, встановлена не дешева андроїд магнітола з бездротовим car-play, все світло замінен на якісний лед (помилок не б?є), тонування Llumar в круг (Лобове 35%, передні бокові 15%, задні всі 5%). Фари адаптивні VALEO в фотохромній плівці. Всі арки живі видно на фото. Два комплекта дисків на гумі.Додаткова інформація по телефону. Можливий розумний торг. Перекупам прохання не турбувати.
Авто в чудовому стані,були самі мінімальні пошкодження,вся безпека ціла,всі деталі по телефону Телефонуйте все розповім **********
Продам власне авто, другий власник в Україні. Автомобіль, технічно справний, не потребує вкладень, сів і поїхав, пригнане з Європи (Бельгія) у 2017 году. Рідний пробіг. АКПП працює справно без нарікань, перемикається плавно. ТО проводится згідно регламенту, своєчасно.Не фарбований у рідній фарбі . Нова акумуляторна батарея. Додатково комплект зимової гуми. Додатково інформація по телефону. Готов показати на любому СТО . Всі роботи ,які проводяться з авто записані. Заміна масла в АКПП проводиться вчасно.Коробка працює без нарікань. Потребує тільки заміни лобового скла, тріщина внизу по горизонталі, яка не мішає водію. Торг біля капота.
Авто на ходу - сів поїхав, газ/бензин 1.6 електросклопідйомники, люк, кондиціонер, пічка, гідропідсилювач, AUX, економна в паливі, мотор в нормі! з нюансів: - підтікає масло (на сто сказали слід замінити прокладку до 1000грн) - по кузову стан на фото, був не сильний удар в ліве крило, замінена фара, пороги ще більш менш, днище ще походить але бажано підварити - ходова, коробка в нормі, зроблене рульове їжджу кожного дня машина від дідуся, як для першого авто повчитись саме те або кататись на роботу торг вітається!
брав авто під свої потреби, але нажаль змінилися обставини, встановив електробензонасос, механічний теж в наявності, місяць тому змінив шарові, наконечники з тягами, сайлентблоки ричагів, лівий шрус, колодки в круг, також задні циліндрики гальмівні, кузов цілий повністю, без іржі, днище, лонжерони та пороги цілі та оброблені, фаркоп присутній, всі лампочки і підсвітку працюють, встановлено тахометр, магнітола SONY ( 3 динаміки). Машина тонована. Встановлено передні і задні розпорки. Додатково комплект гуми на дисках. Мотор працює рівно, не димить. Встановлено металевий захист двигуна. Страховка дійсна ще 5 міс. Авто на мені, переоформлення через Дію. Якщо є питання ліпше писати на Вайбер.
Авто візуально та технічно в гарному стані. Вкладень не потребує .Більше Інформації по телефону.
Авто варте уваги, мінімальні пошкодження, щодня в експлуатації деталі по телефону. Торг у капота
Продам BMW F30 2012 року на класичному задньому приводі. Авто в хорошому стані, приємне в експлуатації, дарує комфорт і динаміку. Салон охайний, технічно все працює добре.
Автомобіль готовився під повну реставрацію як подарунок на день народження але ... Багато що зроблено ро ходовій частині,коробка передач перебрана, перероблені гальма, щеплення, кардан, по двигуну пробіг рідний, навісне двигуна замінене на нове, система охолодження промита та замінені нові патрубки,помпа,термостат,радіатор пічки,антифриз. Заводиться з півоберта. До кузова та салону не дійшли реставрувати. Не гнила,минулий власник обробив її в 70-х років. Машина знаходиться в Борисполі,за детальним оглядом чи інформацією телефонуйте
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?