Продам доглянутий сімейний автомобіль має 100% оригінальний пробіг . Перший власник в Україні . Використовувалась дуже мало . Все обслуговувалося вчасно . Кузов не фарбований в рідній фарбі. Салон також в збереженому стані . Авто варте уваги . Хто купить буде задоволений .
Авто у власності 3 роки. Двигун (D16W7) працює чудово, досить-таки економний, розхід приблизно 7-8 літрів бензину ( газу немає) автоматична коробка передач - без нарікань. Кондиціонер заправлений, Електро люк та все інше працює.Є недоліки по кузову. Вся детальна інформація про автомобіль по телефону. Продажа з обов'язковим переоформленням. Власне авто.
Автомобіль в ідеальному стані! • В наявності сервісна книжка з усіма записами з 2008 року до сьогодні! Всі вікна, рідні! Автомобіль весь в рідній фарбі. Корозія відсутня! Надійний та вдалий двигун 1,8 бензин (103 кВт./143к.с.) Дуже хороша комплектація, яка включає в себе круїз-контроль, клімат-контроль, повний електропакет, AUX, Bluetooth, датчик дощу, датчик світла, задні парктроніки, підігрів сидінь та ще багато іншого. Двигун та коробка передач працюють ідеально, підвіска без будь-яких стуків та шумів • Нова літня гума Lassa Revola, також є комплект зимової Goodyear Ultra Grip (на оригільних титанових дисках) • Всі рідини замінено, новий комплект ГРМ, відрегульовані клапана, нові тормозні диски, нові колодки, та багато іншого • Новий акумулятор 2026 року • Працює кожна кнопочка і кожна опція.
Фольксваген крафтер 2010року. 2.5двигун. грузопасажир 8+1. +Диван. Багажник окремо.круіз, вебаста, автоматичні бокові двері. Камера передня і задня. Фаркоп, водійське сидіння пілот.в салоні гарне освітлення. Невеликий дефект на передньому правому крилі. Містами рижики. Літня і зимня ризина. В загальному авто в доброму бойовому стані. Тел. **********.
Телефонуйте по цьому номеру
Другий господар. Офіційний автомобіль. Цікавий обмін, доплата в обидва боки.
Продам власне авто, доглянуте та технічно обслужене. Автомобілю зроблена якісна антикорозійна обробка та повна шумоізоляція салону. В комплектації авто двигун 1.6, 16-ти кл., газ 4-го покоління (вписаний в т.п.) гідропідсилювач керма, фаркоп, склопідіймачі, кнопка примусового пуску вентилятора та кнопка запуску двигуна. Будь-яка додаткова інформація за телефоном. Продаж із переоформленням на нового власника.
Продам свій Outlander 2015 року в гарному стані.Пробіг 96тис.км. Газ 4го покоління. питання по телефону
Рамный внедорожник на ходу, сел и поехал) полный привод, повышенные/пониженные передачи, все работает. На титанах, новая грязевая резина(600$) гребёт везде !! По ямам едет плавно Для наших дорог, то что нужно. Бензин/газ(снят, но вписан). Полное переоформление, страховка до 08.26. торг у капота
Продаємо наш сімейний автомобіль. Авто в ідеальному стані, доглянуте, обслужене - сів і поїхав. Без підкрасів і гнилі. Поміняні розхідники: комплект грм, ролики, помпа, рідини, фільтра. Мотор працює як часи. Загалом все супер. Новий власник буде довольний як і ми) Реальних покупців запрошую на оглядини автомобіля , а осіб з неадекватними запитами прошу не турбувати!
. Масло нове в двигуні та редукторі, гума хороша, Газ вписан працює, бензин працює, їде жваво. Склопідйомники, два брелоки з ключами, сигналізація, Коробка 5 ступінь, редуктор не виє 6-швидкісний. Торг на переоформлення. Тел. Вайбер. Телега. Ватсапп Бажано продаж через ДІЮ.
Авто як треба, в оригінальному окрасі фарбоване тільки праве переднє крило, оригінальний пробіг. Не потребує жодних вкладень. Сів та поїхав. Салон шкіряний, максимально збережений. Сервісна книжка присутня. Готовий до перевірки на будь-якому СТО.
Авто в доброму стані в класній комплектації. Виникнуть питання стосовно даного авто то телефонуйте.
На обмін 15000s
продам обслужений повністю део ланос 1.5 поляк газ/бенз газ 4 покоління з подлокотніком, хороша оптика, салон доглянутий, мінялось майже все поліз куди тіки можна володію 4 роки, а в сім?і більше 7 років.Мінуси треба зайнятись порогами, все для цього є оценковані дорогі нові пороги внутрішні і зовнішні краска по підбору потрібні для цього тіки рівні руки і бажання. в остальному машина їзде кожен день ні разу не підвела за ці роки.Остальні питання по тел. **********
Э питання по проводкі. Гбо4 нові форсунки газові. Газ вписананий в тп. Є де не де рижики днище ціле. Мотор міняний наїжженно 20к кілометрів масло не бере.
Машина повністю обслужена та готова до поїздок. Я власник. Авто справне, заводиться з пів оберту в будь-яку погоду. Новий акумулятор Двигун 1.5. Працює рівно, не димить, масла не бере. ГБО 4 покоління, працює чітко, з теперішніми цінами на бенз, вигідно економить бюджет. Ходова в нормі не стучить, без зайвих звуків. Кондиціонер НЕзаправлений, Гідропідсилювач керма працює. Є Bluetooth для музики. Є нюанси по загальному вигляду сколи, подряпини, рижики. На їзду не впливає, машина кожного дня їзде з роботи та на роботу Замінено масло фільтр. Новий ремінь ГРМ та сервісний ремінь на генератор (можна їздити спокійно). Залито свіжий антифриз, відносно нові тормозні колодки. Торг мінімальний, на заправку та переоформлення біля капота
Продам ВАЗ 21093 інжектор, реальному покупцеві можливий торг. Будь яке переоформлення. По всім питанням телефонуйте або пишіть вайбер **********
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?