Продам авто ВАЗ 2170 2011 р.в. в хорошому стані, від власника, є склопідйомники, підігрів заднього скла та дзеркал, кондиціонер, 5 ступка, форкоп, газ/бензин, машина була другом сім'ї, але на даний момент немає можливості на ній їздити, тому бажано знати її в добрі руки. ТЕЛЕФОНУЙТЕ І ПИСАТИ В ВАЙБЕРІ!!! Вікторія
Авто гарному стані все працюе ,
Власний доглянутий повністю обслужений автомобіль, в чудовому стані. Ходова не гримить, мотор не димить, масла не бере (від заміни до заміни ні грама не доливаю). Кондиціонер працює, в цьому році замінив радіатор та компресор кондиціонера, гальмівні диски. В січні цьогож року на 349000 км. Пробігу - замінив ланцюг ГРМ та відреставрувати паливну систему (форсунки та ТНВД). Сидіння екошкіра, дверні карти перетягнуті алкантарою, ева килимки, ева органайзер виготовлений індивідуально під автомобіль. Не погана акустика 2х дінова магнітола. Не значний торг біля авто.
на выходных машину можно посмотреть в Одессе!!! Авто стоит вашего внимания! в таком состоянии и в такой комплектации практически не бывает!!!! продажа не срочная!!! Даром не отдам! Вложено много времени! (Машинка своя -"игрушка") все делалось в машине для себя! денег ни на что не жалели!!!! Музыка и акустика очень достойные! Машинка дуже хороша! все обслужено! масло в моторі motyul 5/40, фільтри поміняні, почищений кондиціонер і пічка (дує відмінно). Коробка працює відмінно. Ходова в ідеалі (як нова). Салон як новий не затягнутий, не потертий! Сигналізація двостороння! По кузову вся рівненька, рижиків і іржі немає! Дуже хороший варіант!
Продам омегу, на разборку либо под восстановление, на ходу, но работает на трёх цилиндрах, заменил шаровую, стойки передние, подушки двигателя, газ 4 поколения, остальные вопросы по телефону
Авто 2006 года. Ваз это ваз . на ходу . Газ стоит второго поколения . по тому что так проще и дешевле. Музыка имеется . Камера заднего вида имеется работает постоянно только ключ повернул . Четыре стеклоподъёмника . Два вида ближнего света (кастом ) дальний на люстре на багажнике . Когда включаю видно муравья на асфальте . Стоит подрамник , защита прикручена к нему . Спаренные рычаги . Тоисть плюс запчасть при ремонте ходовки . Сидухи с нисана нормальные удобные . Можно поставить заводские , если есть извращенцы . Могу отдать двигатель висит на 5 криплениях место четырех . По мотору все знаю . Но я устал рассказывать ведь я можно сказать один хозяин с 2006 года
Не дзвоніть, тільки СМС
BMW e39, 2002 рік, 3.0 м54, в оригінальному кольорі Imolarot 405/3. У заводському М Пакеті. Можна писати багато, кузов в ідеальному стані, технічно в ідеальному стані, комплектація бомж. Дуже багато нових оригінальних запчастин по салону і так далі. Салон, консолі, торпеда, всі дзеркала від М5. Штори, подвійні стекла і так далі. Кастомний вихлоп за пачку грошей. Ціна без торгу. Хто кому дорогий, проходьте повз. Машини вихідного дня Знаходиться в Херсоні
Авто в надійному стані, є маленьки подряпини на бампері! Все працює! Масло не бере! Їздить кожен день!
Kia Sportage SL, Европа. Максімальна комплектація. Без зауважень і проблем. Авто знаходиться в Болгарії місто Варна. Газ вписаний в тех.паспорт. Сігналізація StarLine, автозапуск. Дотяжки вікон. Передня та задня відеокамери. Мультимедіа CarPlay. Підключаемий повний привід. Дуже поважне прохання автобізнесиенам та рекламодавцям не турбувати!
Авто на ходу. Кожен день користуюся. Мотор технічно справний, не димить, масло не їсть. Коробка також технічно справна, не пинається, перемикає плавно, без ривків. Стоїть ГБО 4-го покоління, балон на 42л. Клімат-контроль. АКПП 4-ступка, гідротрансформатор (одна з надійних). Було зроблено/замінено: - лампи ближнього світла та противотуманки - ланцюг ГРМ - герметизація клапану розподільчого валу - водяна помпа генератора - лямбда передня - термостат - герметизація впускного колектора, чистка дросельної заслонки, чистка клапана холостого ходу - паливний фільтр + насос - заміна оливи в ГУР - прокладка кришки клапанів - прокладка колектора впускного - клапан відсосу картерних газів - фільтр газу - чистка форсунок + заміна кілець - промивка системи охолодження По нюансам: - не працює підігрів водійського сидіння (можливо десь контакт відійшов) - по кузову є моменти (на фото показані) - по лакофарбовому покриттю
Дуже добра машина. Економічна і динамічна.Обмін можливо з моєю доплатою.
Офіційний автомобіль. Купувався в салоні. В гарному стані.
Продається Audi A6 C5, 2001 року випуску, з дизельним двигуном 2.5 TDI. В Україні вперше зареєстрована 12.03.2019 року. Я власник з 01.05.2024 року, авто оформлене на мене. Після покупки було виконано великий обсяг робіт по технічному обслуговуванню: -перебрано двигун; -замінено розподільні вали та газорозподільний механізм; -встановлені нові гідрокомпенсатори, прокладки, сальники, ремені та ролики; -замінені подушки двигуна, усі оливи, фільтри та технічні рідини; -оновлені патрубки системи охолодження. По кузову є незначні сліди корозії, що природно для авто цього року. В цілому кузов у доброму стані, як для 2001 року. Автомобіль на ходу, використовується не дуже часто і рухається в більшості часу по місту. Під час мого користування довші поїздки здійснювались лише за маршрутом Херсон–Одеса-Херсон (3 рази), жодних критичних проблем під час експлуатації не виникало. Варто враховувати, що автомобіль не новий — йому вже понад 20 років, тому з часом можуть виникати додаткові моменти по обслуговуванню. Водночас, на свої роки виглядає достойно, технічно доглянутий.
Офіційне авто, рідна фарба, шкіряний салон, замок запалення кнопка, два комплекти гуми
Оригінальна Мазда 3 МПС, встановлена вінтова підвіска, 6ті поршневі тормоза, також стоять ШС опори, сидіння, даунпайп, чіп, перенесений Інтеркуллер, подається на 18тих колесах Enkei
Авто в доброму технічному стані. Е питання по кузову .
Продається авто в дуже гарному стані. Гаражне зберігання. Друге авто в родині використовувало рідко.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?