По мотору все добре, працює рівно,коробка норм, гуму треба замінити, по ходовій все ок, є нюанси по кузову, пороги цілі,дніще ціле,рижіків немає,треба пофарбувати задне крило,воно під грунтом лише.
ОФІЦІАЛ! Продається надійний, цілий обслужений МЛ 350 2013 року. Із надійним мотором 3.0 Д. мотор від заміни до заміни олії не бере, не димить, із заливної горловини не парує. Все працює, на 170тис професійно видалили екологію, обслужена коробка - повна заміна олії і фільтра, замінені прокладки теплообмінника, ходова та електрика в доброму стані. Передні крила, бампер, капот, дзеркала, зона ручок, окантовка дверей повністю в якісній дорогій плівці! Нові диски та тормозні колодки! Гаражне збереження. Зроблено ТО , заміна олії та фільтрів 02.03.26. 1.11.25 заміна акумулятора ''ВАРТА'' АGM'' і другого акумулятора, помпи, роліки! Резина зима/літо! Авто у мене 3 роки дуже подобається, але зараз нам не хочеться щоб наша любима машина постраждала в Херсоні в любий момент ... ЯКЩО РЕАЛЬНО БУДЕ ЦІКАВО - ЧАСТО БУВАЮ В МИКОЛАЄВІ та ОДЕСІ. можу приїхати але недалеко. ОБМІНЯЮ на соняшник або недороге авто ( Камрі, Інсігнія, Пасат 2,0Д, Шкода Октавія, Мерседес Спрінтер груз) з Вашою доплатою!
Авто після ДТП, коробка , двигун подушки безпеки в нормі, усі деталі за телефоном, торг
Продам робочу конячку)), на впевненому ходу. Авто знаходиться в Польщі. Зробленно та замінено дуже богато (нові ремні та ролики, радіатор охолоджування масла, зроблений ремонт голови та заміна всіх прокладок.)трішки раніше був замінений радіатор охолодження, та пічка, на початку 22го замінений акумулятор, резина в доброму стані (приблизно 65-70%) PS не вірно вказав пробіг а виправити не дає програма реальний пробіг 425тис ( не скручений)
В гарному стані, питання по телефону.
Авто в доброму стані,продаю або обминяю нам2 не розмитнених 2 джипи для ЗСУ сам несу там службу дуже потрібни 2 джипи у доброму стани щёб не підводили в бою.
Продам свій акорд, чудове авто на кожен день. Продаю бо маю потребу в більшому автомобілі
Пригнаний з Данії. Я другий власник в Україні. Авто офіційний, є сервісна книжка, обслуговувався на дилерському СТО. Модельний ряд 2016 р. Пробіг оригінальний. Без ДТП. Салон і кузов у відмінному стані. Є все крім вентиляції передніх сидінь. Комплектація : R line * Подвійний склопакет по колу * Заводська сигналізація з датчиками обсягу * Максимальні фари перед та зад * Автодождь та автосвітло * Усі можливі асистенти : * Рух у смузі lane Assist * Зміна смуги Sade Assist * Контрол дистанціі спереду Front Assist * Адаптивний круіз контрол ACC * Распізнавання дорожніх знаків * Голосовий помічник * Тиск у шинах * Камери 360 * Парктроніки перед та зад * Шкіряний салон ( шкіра NAPPA) * 4-х зоний клімат контроль * Підігрів керма * Підігрів лобового скла * Підігрів усіх сидінь * Панорама з черною стєлею * Функція програмування гаражних воріт та шлагбаунів * Мультикермо с єлектрорегулюванням та пам'ятю * Єлектро сидіння з пам'ятю водія та пасажира * Єлектро кришка багажника * Виїздний єлектро фаркоп * Безключовий доступ * Кнопка START/ STOP * Пневмо підвіска * Навігація * Амбіент підсвітка салону * Автономний підігрівач Eberspacher * Розетка 230V / 150W * Avto Hold утримання авто без натискання педалі гальма * Преміальна акустика DYNAUDIO * Шторки для задніх пасажирів * Салон R line * Наружний обвес R line На 213000 км замінено ланцюг ГРМ та зірочки, перепаковано розвал блоку та весь ДВЗ із заміною всіх необхідних прокладок, а також сальників колінвала передній та задній. Обслуговано форсунки, турбіну, стартер, генератор. Пневмопідвіска обслужена, закачано новий азот. Кліматична система також обслужена. Замінено масла в ДВЗ усі фільтри в АКПП, мостах і редукторі, а також антифриз, масло в ГУР і гальмівна рідина. Нові гальмівні колодки. Встановлено нові літні шини 275/40 R21 диски R line. Авто повністю обслуговано. Усі питання по телефону. Продаж не терміновий.
Авто в гарному стані , все працює. Гума зимова. Сигналізація. Музика. Іржі немає взагалі. Тонування, салон не пожертий та не прокурений. 1500 км назад зробив повне ТО , встановив новий акумулятор. Авто заводиться та їде в любу погоду з пів оберту, карбюратор налаштований та залитий червоний антіфриз , багажник з кнопки відкривається. Розумний торг біля авто. Я власник , переоформлення обов'язково.
Гарний Лансер.Один власник.Авто придбане в Україні.Без ДТП.Авто вихідного дня.Поїздки на дачу.Обслужене,без питань,щодо викороистання.
Авто в доглянутому стані, гідро працює кондиціонер справний працює на відміно, грм недавно замінено, фільтра масла замінені, нові свічки запалення нові проводка броні, титанові диски, авто повністю обезшумлене. ГБО вписане в техпаспорт. Авто економне, хто придбає не по жалкує. Можливий невеликий торг.
Авто кожен день на ходу. Кузов оци нкований, не гнилий. Є донорські двигун і мкпп, є к-т майже нової літньої гуми, зимова - добра. Дивіться фото. Авто доглянуте.
Гарний, надійний автомобіль .Повністю обслуговування згідно регламенту.Ціпок замінений на 200 тис. Новий власник буде задоволений! Продаж не терміновий.
Пропоную гарний автомобіль! Перебраний, не гнилий. В машині є сигналізація, кондиціонер, склопідйомники, підігрів дзеркал, підігрів сидінь. Хороший варіант, можливий обмін. Пропонуйте варіанти.
Продаж або обмін улюбленого авто,яким користувалися з 2013 року,являємося другими власниками,зберігання гаражне,обслуговування тільки в офіційних дилерах,ТО на постійній основі, заміна топливна,ходова системи,коробки передач,сайленблоки,колодки,диски та інше---не планували продаж!( при необхідності є квитанціі( покупки),шкіряний салон,панорамна криша,додаткова шумоізоляція,Проектор швидкості з проекційним дісплеєм,та багато гарних фішок!)Стан був ідеальний, був скид вибухівки з дрону на наше авто,авто на ходу все працює відмінно!--проживаємо з перших днів війни місто Херсон,на превеликий жаль не має фінансової спроможності на відновлення авто, майстрів в місті знайти проблемно.Торг.Ваші пропозиції!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?