Автомобіль обслуговано, вкладень не потребує. Торг.
Автомобіль від господаря у ідеальному стані. Абсолютно все в автомобілі працює. З аукціону приплив з подряпаними дверима водія, і подряпаним крилом М-спорт комплектація, диски R19M (датчики тиску в шинах). Круїз, 2-х зонний клімат-контроль, датчики дощу, led одаптивна оптика. Панорамний дах, шкіряний чорний салон із білою ниткою з чорною стелею. Електро-привід сидінь з пам'яттю. Авто затемнення дзеркал заднього виду з електро складанням, електропривід багажника. Доводчики всіх скла та люка при закритті. Подвійне скло у дверях. Допомога при підйомі та спуску з гори. Підсвічування ручок усередині та зовні. Кнопка старт-стоп, безключовий доступ. Мотор 3.0 твін турбо 306 л.с.с ОРИГІНАЛЬНИМ 100% пробігом 135 т.км перевірка на будь-якому вашому СТО, коробка 8-ступінчаста в ідеальному стані. 4 режими роботи (еко, комфорт, спорт, спорт+) Заміна масла в двигуні проводилася кожні 8тис. Дооснащена металевим захистом двигуна. При 100тис замінено масло в коробці з піддоном, в роздатках і редукторах, гальмівна рідина, антифриз і всі оригінал за регламентом BMW. Камери кругового огляду, адаптивна камера заднього виду з траєкторією руху. Жорсткий диск, вихід AUX, Bluetooth, гучномовець, навігація з картами України. Багатофункціональний великий бортовий комп'ютер. Автомобіль дружини, в Україні БЕЗ ДТП, подряпин і т.д. (маршрут садок-будинок будинок-садок щодня) продаж у зв'язку з купівлею нової х3. Усі питання по телефону, торг біля авто! Прохання автомайданчика та автобізнесменів не турбувати!
Продаю своє авто, на авто їзжу кожен день по 30 км, дуже багато чого зроблено, є всі записи. Була проведена апаратна заміна масла в коробці, є відео. Тормозні диски, колодки змінені всі. Задні амортизатори змінені, новий акумулятор( є чек про покупку), перебраний генератор. Встановлено захист двигуна. Є зимова гума. Машинка на впевненому ходу.
Доглянуте економічне авто 2019 р.в. з перших рук. В експлуатації з жовтня - листопада 2019. Дата першої реєстрації - липень 2019. Авто весь час знаходилося в одних руках, експлуатувалося жінкою директором компанії. Авто без проблем, сів - поїхав. Від автосалону і до тепер регулярно, кожні 10тис. км обслуговувалось на офіційній дилерській СТО "СІНГЛ АВТО" (сервісна книжка на фото), заправлялось тільки на АЗС "ОККО". Можлива будь-яка технічна та/або документальна перевірка за рахунок покупця. Авто дуже практичне – економічне (5л/100км) і містке. Має неочікувано великий багажник + повністю розкладні задні сидіння. Салон просторий, не прокурений. По кузову є незначні сліди експлуатації (див. фото). Відповім на тел. дзвінок/Wiber/WhatsApp/Telegram. З повагою, Сергій.
Авто повністю обслужив.Нічого робити нетреба.Новий АКБ.Комплект зимової резини .Решта по телефону.
Танк.Дійсно дуже потужний та комфортне авто .камери передня та задя .лед лампи повсюду,новий акум,фари в бронепліці,вся нова оптика,фаркоп орегінальний Curt.металева защита повністью мотора+коробки.колодки всі нові ,відіо регістратор в подарунок.автомагнітола карплей звук зовсім змінився,кращий ! газ дорогий форсунки газові нові Barakuba,масло тіки поміняли Motyl 5w30. нова зимня рез нова летня ,перетянута панель приладів в кожу дуже якісна робота ,руль перетянули повністю в перфорацію,ручка акп теж в перфорації,салон чистий охайний , память руля сидінь ,функція комфортной посадки.безключови доступ .Салон весь обешумлений,додатково стоять заді пневмо балони можна робити більший або менший кліренс спереді автобафіти .Все зроблено повністю.сів та поїхав.прохання площядкам та перек..не турбувать.
Авто в хорошому стані, обслуговувалось на СТО, все що потрібно ставили тільки нове та якісне. Продаж не поспішний, торг біля машини. Перекупщиків прошу не турбувати, телефонувати за номером **********Анна.
усім доброго дня, двигун на ковці з гільзами, турба 5td20.400+ л.с на момент налаштування. трансмісія від STI, ковші. ГБО стоїть і працює більше 40т.км. гальма Brembo Grld по колу, вихлоп від турби 76мм. пофарбований раптором у кольорі воронене скло Різного виду перекупникам та любителям шару прохання не витрачати мій час. Дурні смс не надсилати. Торгу немає.. розглядаю обмін на пікап.
Продаю власну Mazda 6 2016 року в кузові седан. Автомобіль, у який закохуєшся з першого погляду за його витончений дизайн, і з першого кілометра — за характер та динаміку 2.5-літрового двигуна. Машина в нашій родині з 2023 року. За цей час авто проявило себе як максимально надійний, комфортний та невибагливий друг. Автомобіль купувався в США з мінімальним пошкодженням. Кузов не фарбований! Був замінений лише капот, який підібрали в оригінальний колір (жодного кілограма шпаклівки чи малярних робіт). Всі інші елементи, силова структура та безпека — в заводському стані.
Продам своє авто в доглянутому стані. Газ/бензин, працює бездоганно, заводиться з півоберту. У 2024 році замінено газову магістраль, та встановлено газові форсунки "Баракуда". Кондиціонер заправлено, замінено фільтр. Проведено заміну передніх гальмівних дисків, колодок, новий радіатор, передні амортизатори в зборі, ремкомплекти супортів, нова гальмівна рідина. Повністю обслугована: 02.08.2025 зроблено заміну мастила, замінено паливний та повітряний фільтра. Професійно зроблений салон "Тюнінг Кобра", в авто не палили. З недолиіків-тріщина на лівому задньому стопі-див. фото. Документи в порядку, тільки переоформлення • Машина вкладена, на ходу приємна, доглянута. Продаж у зв’язку з оновленням автопарку •Посередників, або перекупів прохання не турбувати. За всіма питаннями звертатись за номером телефону **********
Машина в хорошому стані мото 2. 4 зробив заміну олій та фільтрів Я перший господар в Україні після того, хто пригнав. Машина має багату комплектацію салон темний велюр. Можливий обмін Ваша доплата на ОБМЕН 16000$ Велике прохання BMW не пропонувати Можливий обмін на ТЯГАЧ або зчіпку комплектом з моєю оплатою
Фольцваген пассат b7, 2011 року, Мех кпп, пробіг 212000км, перший власник.
Двигун 1.5 Галогенове світло Шкіряний салон Кондиціонер 2 комплекта резини Расход по місті 10 по трасі 8
продам машину в гарному стані по машині роботи ні чого не треба все обслужено на повному ходу
ТОРГ! Авто в гарному стані. Всі питання та додаткові фото по телефону.
автомобіль на повному ходу, все працює, розхід 7-8л город залежно від стилю їзди, є маленькі скули, праве крило не рідне так як з Америки було пригнане з його пошкодженням, більш детальна інформація по телефонумін на ауді, пасат, від 17року
Мазда 6 gh, 2011 року, 2.5 л на автоматі,повністю обезшумлена в максимальній комплектації,власник останні 10 років
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?