Чудовий міський автомобіль на кожен день. По тех. Стану, повністю справний, все необхідне було залінене, стійки, амортизатори, пружини, задні тормозні циліндри, гальмівні трубки, колодки, головний тормозний циліндр, вакуум, зчеплення, деталі ходової. Кузов без дірок. Двигун працює рівно, масло від заміни до заміни. Торг.
Багато чого зроблено по авто. Тільки після т.о Салон в ідеалі, коробка , двигун теж. Телефонуйте, пишіть.
Авто у задовільному стані стоїть газ4 покоління:газ вписаний у т/п! торг біля капоту по телефону не торгуюсь на смотріни не їзджу . на додаток віддаю нові гальмівні колодки масло в двигун, свічки запалювання та фільтр !
Машіна сімейна ,к продажу не готовив, з документами повний порядок. торг біля капоту ніхто не відміняв. 2 комплекта гуми титаны літо желізо зима Усі питання за телефоном. ПРОДАЖ НЕ СРОЧНИЙ ПЛОЩАДКИ МИМО.
Офіційне Авто в одних руках з 20 тисяч пробігу. Обслуговувався тільки на офіційному сервісі. ПРАЦЮЄ ВСЕ. 16.06.2026 пройшов велике ТО на офіційному сервісі. Два нових комплекти резини. - Led панель приборів. - Шкіряні єлектро сидіння з підігрівом і вентиляцією - Звукова акустика Infinity Premium. - 3-х зонний клімат-контроль. - Круїз-контроль. - Задні та передні парктроніки. - Мультикермо з підігрівом - Телефон - Легкосплавні дискі R18 на зимовій резині - Внутрішнє дзеркало з автоматичним затемненням. - Підсвітка салону. - Датчик світла та дощу. - Зовнішні дзеркала з електрорегулюванням. - Навігація. - DVD - TV AUX USB - ABS ESP ASR AFU EBD - протитуманні фари - Безключевий доступ - Хром пакет - 12 Airbag - Електропривід багажника
Знаходиться в м.Самар Авто в відмінному стані на свої роки. R Line обвіс і салон. Двигун CASA. Найкращий. Пневма. Без проблем. Потребує догляду але це того варте. Замінено стартер, компресор кондиціонера, радіатор кондиціонера. Лед світло. Питання по телефону. Прижену у ваше місто. Обмін на вантажний, або 3 тонник. мікроавтобус або мотоцикл. **********
Продам власне авто Mercedes w211 3.0d Avangard 4matic. Весь в рідній фарбі. ТО проводилось вчасно. Володію машиною вже 3 роки. Повне переоформлення. Торг мінімальний. За більш детальною інформацією телефонуйте або пишіть
Продам ЗАЗ Сенс 2017 року. Без ДТП! ГБО 4 - зареєстровано. Не гнилий та не ржавий. Я власник по тех. паспорту (на даний час продаж бажано по дорученню і переоформлення через два-три місяці, бо це буде друга продажа у мене за рік). До продажу не готувалися тому в якому стані є авто у такомуі продаємо. Всі питання бажано в чат Авторіа, бо у зв'язку зі службою не завжди є можливість спілкуватися. Торг на переоформлення.
Авто в гарному стані заводиться їде стоїть гарна музика сабуфер передні сидіння з опеля ніколи не підводила сів і поїхав
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?