авто у відмінному стані коплект літньої гуми
Дачія Логан МCV, 2016 р., пробіг 144 т.км., від власника.
Дачія Сандеро1.2 16 V Доглянута машинка, працює бездоганно. Шумоізоляція по всьому кузову, сигналізація, центральний замок, кондиціонер, електро обігрів заднього скла, Колеса R15. Не крашена, рідна фарба, фаркоп. Регулярно обслуговувалась. Вчасна заміна масла. Можливий мінімальний торг біля авто реальному покупцю Майданчикам велике прохання не турбувати
Надійний і простий в обслуговуванні автомобіль. Відмінно підходить як для щоденної їзди, так і для роботи. Автомобіль економічний, витрата палива в середньому 7-9 л на 100 км. Двигун працює рівно, коробка перемикається нормально. Машина проста і недорога в обслуговуванні. Нещодавно обслуговувався: замінені витратні матеріали, ГРМ з помпою, свічки, олива в двигуні та фільтра, коробка повністю була перебрана та замінена зчеплення (в зборі), Ходова частина в робочому стані. Машина на впевненому ходу, можна їздити щодня. Салон акуратний. Гарний варіант для тих, хто шукає недорогий і надійний автомобіль. Із нюансов це кузов як на свої роки, на фото видно що з ним якщо треба ще кину.
Продаю власне авто. Дефекти видно на фото, вони стосуються тільки трохи зовнішнього вигляду. А так , як не банально, сів і поїхав. 2 роки тому робився капітальний ремонт двигуна, заміна щеплення, задніх амортизаторів та пружин і ще багато чого. Заміна масла та фільтра проводились регулярно, це не ті авто, які приганяють з Німеччини та проїхавши 300 тис туди ніхто не заглядав.))) Я продаю по зовнішньому вигляді таку ж як і брав, губи їй не малював, з балончика не красив. Але я знаю, що тепер з вкладеними силами та фінансами ця машина доведе вас з Києва до Одеси і ви будете тільки заправляти її. Розхідтоплива радує , 5,5 - 6,6 л. дивлячись як їхати. Газу на машині не було і навіть не планував ставити так як розхід бензину невеликий сенсу його ставити не бачив. Їздили сім'єю з Києва у село,назад та по місту небагато по справах. Таксі вона не бачила та й робота в мене зовсім інша.)))) Продаємо бо для нас вона стала замалою. Хто купить не пожалкує, будете міняти масла та фільтра тільки по плановому ТО. Перекупів прохання не турбувати. Я цю машину готовий віддати тільки нормальному покупцю, повторюсь, що вкладено в неї багато сил та коштів. Торгуватися не буду. Ви бачите на фото всі дефекти які в неї є і вони тільки трохи по кузову, під капотом все живе. Телефонувати з 10:00 до 21:00.
Дачия Logan 2006р., Дв 1.4i 75л.с, Кондиціонер, електросклопідйомники, центральний замок і т.д.. По кузову авто без ДТП, всі стекла фари рідні. Є сколи фарби де подекуди поліз лак, мінімальна корозія. Салон акуратний, двигун працює відмінно, коробка, зчеплення, ходова без питань, машину обслуговували. Взагалі дуже економний і практичний авто. Витрата 6.4л місто, 4.8 траса. Досить жвавий і тихий. Два ключі в комплекті. Продаємо з переоформленням у Сервісному Центрі.
Продається Dacia Solenza з двигуномвід Рено 1.4 інжектор ,2002 рік ,мех 5 ступ,сігналізація,центр замок . Двигун в нормальному робочому стані мастило не бере ,не димить расход палива 6.5 (трасса),город-8 літрів У цьому році була заміна ГРМ ,натяжних , масла , фільтрів охолоджувальної рідини нормальний робочий стан Продаж через договір купівлі-продажу приїзджайте, дивиться,можлива перевірка на вашому СТО Більше інформації по телефону Вартість 36 000 гр
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?