Автомобіль у хорошому стані, обслуговувався вчасно, клімат, кондер, abs, 4-и подушки безпеки, комплект зимової гуми, є незначні сліди експлуатації, авто фарбоване
SPARK 1,0 LPG заводський газ бензин з конвейєра ряд сидінь складається і робить багажник досить великим, Пригнаний з Німеччини, Друга машина в сім'ї, Їздила в основному Дружина, Школа танці англійська, Обслуговувалась своєчасно та якісними запчастинами, в машині не курили салон у відмінному стані комбінована шкіра зі спортивним кпасним рядком, незатертий без плям, 9 поду безпеки говорить про клас машини,,відмінне світло фар, ,АБС і ЕСПД допомагають взимку і на мокрій дорозі, 5-ти ступінчаста механіка перемикає м'яко і чітко як і зчеплення ,Машиною будете задоволені і в їзді і біля касі автосервісу і на заправці Бак газу 32 літра вистачає на майже 500 км по трасі. минулого року змінювалося комплект зчеплення ЛЮКІВСЬКИЙ З ВИЖИМНИМ підшипником та задні аморті САКС На сьогодні по машині все на високому технічному рівні та злстканні високої надійності для експлуатації в будь-яких умовах,На даний момент технічно справна масло від заміни до заміни не бере, нова передня гума Торг, додаткові фото вайбер тест драйв і тд ,Не перекуп приховувати нічого
Продам ВАЗ 2109 на ходу, в нормальному стані - сів та поїхав. На всі питання, що цікавлять, відповім по телефону.
Продам ВАЗ 1111 Ока, 1992 рік. Колір — пісочний. Кузов у хорошому стані: не бита, не гнила, без критичної іржі. Для своїх років авто добре збереглося. Двигун потребує ремонту: працює на одному циліндрі, у другому погнуті клапани та низька компресія. Авто комплектне, документи в порядку. Підійде під відновлення, проєкт або як недорогий міський автомобіль. Торг присутній.
На оголошенні старі фото , ПОРОГИ ВІДРЕМОНТОВАНІ Продаю надійний та простий у обслуговуванні автомобіль ВАЗ 2109. Машина в робочому стані, використовується щодня. Технічний стан: * Двигун працює рівно, заводиться без проблем * Коробка передач без нарікань * Ходова частина в нормі * Є фаркоп Кузов: * Не новий, є сліди експлуатації (видно на фото) * Без критичних пошкоджень * Пороги та дно потребують уваги (за бажанням) Додатково: * Простий та дешевий в обслуговуванні * Ідеально підходить як перше авто або для роботи * Економний по паливу Документи в порядку, переоформлення без проблем. ? Ціна: (вкажи свою) торг біля авто
Машина, вона не нова, є підкраси, дефекти, але іржі немає, питань щодо іржі немає, у машині було зроблено дуже багато за останні пів року -новий мотор пробіг 150к -ремонт турбіни -замінені гальмівні диски -замінені приводи -ступильні підшипники -мехатронік пробіг 110к -масло фільтра кожні шість тисяч -кондер заправлений Є нюанси щодо кінцевиків замків та димить на холостих скоріш за все Єгр треба відшиваьи бо фізично вбрали але не відшити, або форси вони реставровані пів року назад, якщо прибрати диміння на холостих виставив би сильно дорожче а так ціна на то й така з урахуванням недоліків А так в принципі брати і їздити є торг, але не колосальний Є питання пишіть тут або у вайбер
Терміновий продаж!!!Доглянутий авто, яким керувала жінка.Не битий,не крашений,практично все працює.Дуже хороша комплектація,електропідйомники задніх та передніх сидінь,шкіряний салон,кондиціонер,вебасто двигуна...Оригінальний пробіг,підтвержений сервісною книгою!!!Не зважаючи на його зовнішній маленький вигляд,дуже вмісткий(вважаючи що задні сидіння трасформери,та щей знімні взагалі).Одним словов,тре подивитись на інший автомобіль цих років і зробити висновок...Кого цікавить,телефонуйте,розкажу або покажу більше!
авто на ходу повністю в справному стані сів поїхав більше детально по телефону
Продам власне авто у доброму стані ,не фарбоване,не битий,їздила донька дуже обережно машина ,на зимовій гумі ,літо віддам ,по мотору все добре ,по коробці також стуків по ходовій нема в машині все працює всі питаня по телефону
По автомобілю повністю нова ходова частина зроблена недавно! Добре збережений салон автомобіля, авто дуже динамічне на дорозі, хороший потужний 1.9 tdi розхід палива середній 6,0-6,5 л!
Купив авто у 2023 році для власного користування, авто має максимальну комплектацію, довгий час стояла у Німеччині, пробіг не скручував, вкладень не потребує, за деталями, телефонуйте
Продаю Fiat , їздить дружина, машина сім років в одних руках, технічно без зауважень, економна, на газу, газ вписаний в техпаспорт, має незначні сліди використання по лакофарбовому покриттю, причина продажу- хочеться новіше і потужніше авто. Можливий розумний торг.Машина в рідній фарбі, всі вікна рідні!
Авто в хорошому робочому стані, на новій зимній резині,нова страховка,новий АКБ. Чудовий розхід.Два передніх склопідйомники, центральний замок.
До вашої уваги продається авто в самій повній комплектації, пригнав для себе, але через обставини доводиться продавати !!! Дивіться уважно на фото по даті , дата різна а покази тіж! Авто їздить с роботи и на роботу !!! Один власник в Європі та другий в Україні! Авто не ржавий і не гнилий ,всі болти и гайки крутяться! Авто літом їде свої тверді 120 км. в спокійному режимі . Дуже вдала модель порівняно з 30 і 40 кВт. 100 км. коштує при заряджанні в домашніх умовах 40 грн при нічному тарифі, дуже зручно та економно!!! Два порти зарядки швидка та повільна !!! Два ключа!!! Вибір за вами, шановні автомобілісти, якщо хочете надійне авто , то це саме для вас!!! Всі питання в приват!!! Торг присутній біля капоту!
Авто в гарному стані, обслужене. Ходова нещодавно зроблена. Розвал зроблений. Двигун сухий. Зауваження по технічному стану відсутні. Авто не багато їздило по місту та інколи по району. Купили з пробігом 78800км, надам підтвердження при зустрічі. Компактна зовні та містка всередині, економне та зручне авто. Гарний колір. Присутня запаска, резинові коврики в салоні, два ключі, є дорога страховка до кінця року. Перший продаж, переоформлення через дію. Перегляд в Броварах, 10 хв. від метро Лісова.
Продам власне авто в гарному стані 38кв (перепакована батарея, від ioniq 5) По ходовій нічого не стучить, все мінялось вчасно. Передні стойки, тяжки, масло в редукторі були нещодавно замінені Гарна комплектація! По всім питанням звертайтесь за телефоном
Продаю сімейний автомобіль. Авто у відмінному візуальному та технічному стані. Своєчасне обслуговування. Всі подробиці по телефону.
2011 рік модельний 2012 нормальний робочий стан, нові лампи головного світла, привів в порядок ходовку, колодки, шарові, стойки стаба кожен день на ходу літрів 5.5-6 їсть дизеля, без екології, прошита. Олива з всіма фільтрами замінена нещодавно. Хороша літня резина.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?