ПРОДАМ Рено Меган 2012 р.в. 1,5 dci 110 к.с.81 кВт. Пригнаний з Німеччини 100% Розмитнено Сертифікат відповідності пройдено Кондиціонер Клімат контроль Круїз контроль Підсилювач керма Серворуль Мультируль Ел.склопідйомники Доводчики скла Заводське тонування Ел.дзеркала Автоскладання дзеркал Обігрів дзеркал Повний безключовий доступ Система Старт-Стоп Запуск кнопкою Датчик світла Сенсор дощу Датчик тиску в шинах Бортовий комп'ютер GPS Навігатор Подушки безпеки Парктроніки Підігрів сидінь Протитуманні фари Центральний замок Іммобілайзер Обігрів заднього скла Мікроліфт сидінь Титанові диски CD+МП3 Екологія вся на місці Сажовий фільтр і каталізатор не видалялися Два ключі.
Автомобілем володію більше 4 років, довго вибирав поки знайшов цілу, живу машину, (КУПИТИ НЕ ФАРБОВАНУ ВИЯВИЛОСЯ СКЛАДНО, у мене вийшло з 7 автомобіля, і кожен з них потребував часу і грошей на перегляди, станції ……..) Машина в AMG пакеті, все що потрібно все замінено, у вересні поклав на авто кераміку (Chemical Guys), стоять максимальні фари які самі перемикають дальнє та ближнє і вирізають машини, що їдуть попереду …., на машині чорна стеля, датчики тиску в шинах, чотири кольори підсвітки дверей та торпеди, подрульові пелюстки, купа асистентів, новий акумулятор з гарантією по всій Європі, підігрів двірників, капот і фари в бронеплівці, масло в коробці замінено на 185 тис./км. (оригінальне Mersedes), стоять вентильовані гальмівні диски, нові колодки по колу, нові опорні підшипники і з ними поставив поліуретанові проставки щоб трохи підняти перед (МЕНІ ПОДОБАЄТЬСЯ КОЛИ МАШИНА РІВНА), на 170 тис./км. замінив теплообмінник, замінив лобове скло так як були сколи і мене це кумарило, замінив повороти в дзеркалах на бігаючі діодні тоновані, в машині працює кожна кнопка, кожен датчик паркування, На авто пройдено техогляд для виїзду за кордон, два комплекти гуми (ЛІТО задні нові передні знос 20%, зима майже нова взагалі)
ВАЗ 2101 1.2 1971 рік Колекційний стан Від одного власника До вашої уваги легендарний ВАЗ 2101 1971 року випуску — справжня колекційна модель, яка все життя перебувала в одних руках. Автомобіль повністю обслужений та не потребує жодних вкладень. Двигун після капітального ремонту, після якого пройшов лише 5 тисяч кілометрів. Встановлений карбюратор Солекс, професійно налаштований спеціалістами, завдяки чому авто має приємну динаміку та економну витрату пального: місто — 7 л/100 км траса — 6 л/100 км Кузов у відмінному стані — без іржі, корозії та наскрізних отворів. Автомобіль завжди зберігався в сухому гаражі та взимку практично не експлуатувався. По технічній частині: Повністю нова ходова частина - Нові гальмівні колодки - Нова гума - Новий акумулятор - Справна електрика — працює кожна кнопка та прилад - Салон повністю шумоізольований -Коробка передач 4-ступенева від ВАЗ 2105 Двигун запускається з пів оберта, працює тихо та рівно. Автомобіль їде дуже бадьоро як для свого об’єму та дарує справжні емоції від керування класикою. За машиною завжди доглядали та не економили на обслуговуванні. Це чудовий варіант як для колекціонера, поціновувача радянської класики або для участі у ретро-заходах. Автомобіль вартий уваги. Торг біля капота з реальним покупцем
Продам волгу 24,кузов в доброму стані,мотор робе добре , карбюратор з ваза,салон не убитий не затяган.Можливий обмін
Продам ВАЗ 21011. Делалась для себя, но приходится продать. Есть небольшие моменты по кузову. Из сделанного: новые передние ступицы и подшипники, абсолютно новый радиатор, все шланги заменены, все масла, фильтра с пробегом 500км, новый газовый редуктор - все настроено и работает как часики. Заводится на газу. Аккумулятору полгода. Резина R15 не новая, но побегает. Новый инверторный стартер. Все лампы led, даже в приборке, а на задний ход установлена балка. Заменены все сиденья, установлены динамики и центральный замок с 2мя пультами.
Авто в гарному стані, мотор працює тихо, масло не бере, ніде нічого не тече. По ходовій питань нема. Коробка працює добре, не вибиває і т.д. Салон в гарному стані , стоїть торпеда від ваз 2106 , сидіння від ваз 2108. Є Страховка. Торг
Машина їздить кожен день. У мене вона з 2013 роком, езжу кожен день в будь-яку погоду! По кузову і техніці в бойової готовності, є звичайно і нюанси рижики незначна коррозія, надо прикласти руки ( на фото все видно). Два комплекта гуми зима/лето на дисках і у відмінному стані, тоновані в круг якісної керамічною плівкою (150$ в 2021 році) не вицвіте! Пічка жарит солідно. Стопи нові, на сидіннях накидки з алькантари, під накидками порвані рідні сідушки (задній диван цілий), коричневий весь салон, низька панель. Двигун без нюансів, масло не жере, коробка теж без проблем. Свіжая страховка, два ключа. Якщо тобі потрібна жига на кожен день, що б не ковирятись з нею з ранку до вечора - це твій варіант! Торг не цікавий обмін теж!!! Додаткові фото можу скинути на вайбер чи вотсап, пишіть.
Деу nexia 1,5 бензин 1995р.в. у відмінному стані, Машина зварена, пофарбована, оброблена... Не гнила не іржава, обслужена в одних руках 16 років. Робити нічого не потрібно, сів поїхав... Ще є комплект зимової гуми з дисками.
Продам ретро автомобіл. МЗМА Москвич 408. 1967р. Рідний мотор. Максимально збережений варіант. Перемикач передач під кермом. Також є запчастини. Другий власник. Автомобіль учасник ретро виставки. В подарунок багажник запчастин. Продаж з переоформленням.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?