Авто в хорошому стані. Кузов без гнилі та іржі. ABS ESP Круїз-контроль. Кондиціонер. Електрозеркала. Центральний замок. Сигналізація. Все працює. Ходова в порядку.
Продаю своє авто. Володію ним два роки, хороша машина, ніколи не підводила. Встановлений сабвуфер. Стоїть газ, 11,5 траса( внесений у тп). Останнє ТО 30.01.2025р. В авто працює все, підігрів передніх сидінь, салон чистий в машині не курили і не їли)), мінялися всі деталі вчасно,стойки всі нові, ходова хороша, масло у двигуні ( ще їздити 3000), вікна всі рідні, в ДТП не було, були підкраси(пороги), всі питання по тел., так як все не напишеш. Задні сидіння складаються повністю і робиться рівний пол( можливо спати, місця достатньо). Зараз стоїть зимова гума, є комплект легкосплавів R17 літня нова гума( на 17 виглядає супер), віддаю з машиною без торгу( а як що без них, то торг). Машина в сім?ї улюблена, то за нею слідкували, тож, тільки у хороші руки. Велике прохання ПЕРЕКУПАМ НЕ ТУРБУВАТИ! В чаті на сайті не відповідаю. В телеграм або вайбер, будь ласка пишіть. Всим гарних придбань і хороших продажів!
Я перший власник ! Авто в гарному стані, доглянуте, вкладень не потребує! всі питання по телефону!
Продам авто в iдеальному станi.Нiяких вкладень не потребуе.Сiв та по?хав.
Авто в гарному стані без вкладень
Skoda Fabia сірого кольору, механіка, с гидропідсилювачем, объем двигуна 1,6. Дизель. Зручна та легка в керуванні в гарному стані, детальна інформація по телефону.
Газ 4-го покоління, вписаний у документи. Росхід газа 10 л на 100 км, бензину 6 л. на 100 км. Є подряпини по кузову. Повністю на ходу. Використовуєєєється кожен день. Продаж не спішний.
Авто в хорошому стані. Повністю обслугований. Була заміна (ремінь, помпа, ролики, антифріз, фільтра, масло. Я власник автівки.
Польська збірка. Регулярно обслуговувалась. Газ 2-го покоління, працює відмінно. Двигун в порядку. Поміняно радіатор пічки, новий радіатор охолодження, нова вихлопна, поміняно всі пружини та вставлено вставки. Гума зимова та літня. Диски литі, під колір машини, через що збоку шикарно виглядає. Лакофарбове покриття як нове на 5, була перефарбована, але ще до мене. Торг доречний, але реальному покупцеві.
Авто доглянуте в ідеальному стані, без жодних технічних несправностей. Салон після хім.чистки, кузов після полірування.
Продам Mitsubishi Pajero Wagon Arab 3.0, 2005 року випуску. Пробіг 300 тис.км. Тип пального - газ/бензин. Автомобіль знаходиться в одних руках з 2015 року. Технічний стан гарний, семимісний. Балон на газ (1шт на 60 л) вмонтован в багажнику. Двигун сухий. Не димить, масло не їсть! Надійний, потужний товариш в дорозі! Стан авто доглянуте, повністю обслужене. За детальною інформацією телефонуйте за номером телефону (робочий номер абонент Київстар).
Авто у гарному стані, тільки після повного техобслуговування на 210т.км. Замінені масла, розхідники, паси, ролики,помпа, зчепленя з маховиком. Все ставилося оригінал Peugeot. Питання по телефону. Розумний торг біля капота. Тільки переоформлення. Я власник.
Dodge Ram 1500 Laramia 4х4, 5.7L V8 Hemi MDS 2009рік RamBox! У тх паспорті як загально легковий пікап.Приборна панель у КМ- канадець!Колеса R20,розхід газу 16-18л по трасі,без нагрузкі mds вимикає 4 циліндри з 8!Багато бардачків ! Музика Alpine.Гарна комплектація для того часу-запуск з ключа на відстані та інше!Повна кабіна,другий ряд нє квадКаб для бєзногіх тьолок)))Відмінне не прихотливе авто із вже встановленим газом,балон на 90л вмонтований на місці запаскі під кузовом,економність +більший запас ходу бєнз+газ! Сімейне авто у доглянутому стані,шкіра салону не тріскана не репана,пластик не зачуханий,багато купував до нього сам після купівлі його у Київі у 23році,сам був на війні- автівка майже стояла,за 3роки наїздив десь 30т км,пару разів тягав авто на лафеті,а так використовувався на далекі поїздкі сім'єю! Замінено-решітку радіатора, головну та задню оптику AlphaRex & Morimoto,протитуманні фари- Moramoto,задній бампер новий,фарбований у колір кузова,додатково встановлено видвіжну підніжку для легшого потрапляння у кузов,на кузові ролєта пластикова від пилу та бруду,RamBox на замку,замінено мастила,вентильовані гальмівні дискі майже щє нові(до5т км проїхали) по колу Detroit axel usa,спойлер на кабіні у колір кузова! Підігріви усих сидінь,підігрів керма,регулювання педального вузлу кнопкою,круізконтроль! У комплекті розділювач& подовжувач кузова,запасне колесо,фаркоп,домкрат,два рідних ключі!Авто дарує гарні емоції у керуванні,та увагу інших на дорозіПишіть на любий месендж на цьому номері Пєрєкупи та площадкі ідіть лісом! Торг є мінімальний у авто! Гарних покупок!
Офіційна. Третій власник, перша реєстрація в 12 році. 155 тисяч ориг пробігу, машина без ДТП. Будь-які перевірки. Дотяжки, масажі, вентиляция, монітори, задний пакет, подрульовальна вісь, додатковий другий кондiціонер для заднього ряду, night vision, проєкція, утримання, 4 ключі, шкіра наппа, і т.д.. Технічно в ідеальному стані. За останній рік в машину вкладено понад 170 тисяч. Будь-які перевірки, підтвердження, чеки.. Перебрана поворотна вісь (заміна втулок в механізмі), які давали найдрібніші люфти, заміна пневмо болонів, заміна 4х передніх ричагів та сайлентів, всі форсунки 12 ревізії (ідеальні зі стенду), нові оригінальні свічки М-серії, котушки, патрубки квкг, патрубки охолодження оригінал, повітряні фільтри, теплообмінник, помпа на турбіни, патрубки турбін, заміна всіх 4х ручок комфортного доступу, оригінальний вентилятор пічки, витрата по місту в заводських межах (14-20 л), витрата масла літр на 5-6 тисяч км. Мотор без задирів. Встановлено холодний термостат на антифриз. (90гр) на маслі 100. 2 комплекти різношироких шин Michelin (зима і літо). Загалом, в машину вкладено багато праці…
Пригнаний з Германії в 2012 році, з тих пір я єдиний власник. Авто доглянуте повністю на ходу. Колір рідний не бита не крашена, слідів карозії немає, є деякі незначні потертості на кузові. Пробіг близько 200000 км. Двигун коробка все працює відмінно. В Германії ця машина була грузовою, тут переробили вже на псажира. Тому по дукументам це пасажир і має задні сидіння, які дуже швидко можна зняти і машина стає грузовою. Росхід дизеля по місту максимум 6 літрів якщо їхати не економити. Якщо по трасі їхати 100 км на годину росхід 4.3 літри на 100 км. Дуже економна
Renault Megane 3, 2015 рік, з рідним пробігом, уся в рідній фарбі, без ДТП. Авто пригнано з: Франції -особисто. 1. 5 DCI K9K, механічна коробка передач. Автомобіль у максимальної комплектації , низкі витрати палива ABS+ASR (Антипробуксовочна система)+ ЕSP. Мотор працює добре, Салон із комбінованої шкіри • Двозонний клімат; Повний електропакет • Складання зеркал; Безключовий доступ, Запуск двигуна з кнопки. Датчик світло/ дощу; круїз контроль; Парктроніки. Монітор із навігацією, CarPlay, Android auto. Авто після повного ТО. Заміна всіх фільтрів, мастил; 2 комплекта гуми, датчикі давленія. 2 ключі. По машині багато чого зроблено, поміняно. Ходова обслугована. Сервісна книга. Перевірка на будь-якому СТО.
Купував авто під себе,два ключа,пробіг на момент приїзду авто був:205617-купував в США не ушкоджений,фото з США парочку прикріплю в кінці всіх фото,була проблема з двигуном(прогорів на 200000 т/км в другому циліндрі клапан)коли приїхало авто,хлопці в автосервісі поміняли клапан і за одно цепі ГРМ ,повністю обслужили ,масло замінили у двигуні,коробці,раздатці -Коробка 8-і ступінчаста ,робить шикарно,підвіска Drive Selekt-можна робити підвіску жорстку і м яку -залежить від траси і швидкості,також шикарно робить,не шумить і нема звуків!!!масло не їсть ,двигун шикарний,потужний,різкий,за три роки проїхав лише 35000 км,тому що є друге авто,авто дуже подобається,сів і поїхав,авто в гарному стані,салон як новий,темний вверх,сидіння спортивні,руль спортивний-в ідеалі,музика грає шикарно і дуже чудово-Bang&Olufsen.Передні фари в бронеплівці,переднє(лобове)скло затановане атермальною плівкою,стекла всі рідні,авто дуже гарне ,в гарному стані,завжди думав що,якщо з Америки , то щось буде не то,коли привіз авто на хімчистку,працівники хімчистки не повірили,кажуть: завжди приїжджає дуже в поганому стані,а тут чистить авто яке чисте!!!
Багато чого зробив, технічно в доброму стані. Все що цікаво, розповім телефоном або в повідомленнях.
Придбаний в автосалоні 2017 р. Перший власник. В салоні не курили. Заміна масла проводилась вчасно. Є недоліки по кузову, видно на фото. Реальному покупцю торг.
Audi A6 rest Quattro Sline 2.0 бензин , автомат 2016-17 рік, 163 т.км привід: повний Авто в гарному стані, нічого робити не потрібно, все зроблено за вас! Не фарбований! Двигун та навесні після повного ремонту. Також замінено багато всього- гальма диски/колодки ревізія супортов (повністю в коло) Охолодження все нове (всі радіатори, патрубки) Зроблен додатковий ключ, відновлені фари, відновлені диски. Два комплекта дуже гарної гуми GoodYear / Michelin pilot sport 4 В авто є все для вашого комфорту: шкіра, клімат контроль, люк, круїз контроль, підігрів сидінь(зад/ перед) кермо, парктроніки, сучасна мультимедіа з Bluetooth, CarPlay, бортовий компʼютер, датчик світла/дощу, чорна стеля, режими руху, багато іншого! Любі перевірки. Vin: WAUF8AFC8HN067113
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?