Продам чудовий сімейний автомобіль. Авто в доброму стані. Мотор масло не бере,круїз, клімат, парктронік, підігріви сидінь працюють. Салон в гарному стані встановлені чохли з екошкіри з антарою. ВТ- медіа, Тонована по колу, в ближній та ПТФ встановлені лед лампи. Все ТО робиться вчасно. Екологія вирізана та відшита.
........
Торг реальному покупателю при осмотре
Продам солідний паркетник, з гарною комплектацією, камера заднього виду, кондиціонер, (заправлений і дме дуже добре) 4, підйомника, підігрів сидінь, салон комбінований (шкіра-тканина) в туманках, дорогий галоген, газ бензин, нова ходова в коло із заміною важелів, підшипники маточок замінені, стоять бічні пороги, вкладень ніяких не треба, сів і їдь у справах, я господар по тп, можливий пригін. Торг.
Продаж від власника .Другий власник .Авто купувався у офіційного дилера 2020 році. Ослуговиваєтся у офіційного дилера. максимальна комплектація. Дорога охорона система. Усі питання за телефоном. Авто майданчики просьба не телефонувати
Авто в гарному стані
Автомобіль пригнано зі США з незначними пошкодженнями, замінено два бампери на оригінал. Безпека не стріляла Авто по кузову не фарбовано Максимальна комплектація SL plus Батарея 62квт
ПРОХАННЯ МАЙДАНЧИКИ І ПЕРЕКУПИ НЕ ТЕЛЕФОНУВАТИ!! Продам Skoda Octavia 2.0 авто з Польщі я перший господар в Україні, 2 роки їжджу! Продажів, більше авто потрібно! Авто без відмовного!! Не підводило ніколи! В авто не палили! Заміна передніх стійок, відбій. 12.05.23 ГБЦ 10- тому робилося Грм ролики 1000 км тому Колодки нові по колу Диски трмоз. нові по колу Радіатор печі основний нові Па рубки всі замінені, помпа нова! Аккуум на гарантії! Фари діодні, світло відмінне, пічка дме вогонь! Кондер робітник, заправити потрібно! Авто переоформл.без проблем! Випуск Грудень 2004 р.в. За авто постійно слід.заміна запчастин під час! Авто на газі місто 10.5 траса 8 Авто в повному тех.станів сів і поїхав хоч до Лісабона. Питання по кузову на фото! Пробіг 324 тис.км Все працює рівно. ... без нарікань!
Машина у відмінному стані, вкладень не вимагає, у ДТП не була. Великий сімейний автомобіль 7-місць, шкіряний салон, електрорегулювання передніх сидінь, хороша акустика Bosse, парктронік, клімат контроль, круїз контроль, люк. У комплекті чудова зимова гума. Своєчасне обслуговування олії, ланцюг ГРМ, помпи. Замінено по колу підвісні підшипники, гальмівні колодки. Відремонтовано рульову рейку, повний привід. Днище машини повністю оброблене і задуте антикорозією. З документами повний порядок, будь-який вид переоформлення.
Автомобіль у хорошому технічному стані. Машина на ходу, регулярно обслуговувалася та готова до подальшої експлуатації. Нещодавно були замінені передні стійки, помпа, ремінь ГРМ та натягувач ременя ГРМ. Мастило та фільтри змінювалися регулярно. Наразі є питання щодо двигуна, 04.10.25 здаватиметься на обслуговування. Під час ремонту та після нього зможу розповісти що та як змінюється чи змінилося. UPD: Двигун пройшов капітальний ремонт та працює відмінно. Детальніше розповім все по телефону або під час зустрічі. Також хочу зазначити, що було проведено капітальну роботу з головкою двигуна: замінено прокладку, клапан, ланцюг з усіма зірками та натягувачем. Головка шліфувалась, замінені всі сальники, клапана. По кузову є маленькі косметичні моменти, але нічого не робилося. У салоні обвисла стеля (заміна всієї стелі обійдеться близько 4.000 грн, не дійшли руки зробити). Автомобіль в аваріях не був, кондиціонер вимагає заправки. В авто стоїть ГБО із балоном об'ємом 47 літрів. Витрата його 8.2 л по місту. ГБО вписано. Пробіг на момент написання становить 272 000 км. Згоден на розумний торг у капота.
Авто в дуже гарному стані. Куплена у Києві. Офіційна. 2 комплети гуми. Двигун 3.2 атмосферний. Коробка 6ст. автомат. Із недоліків тріснуло лобове скло та щось через раз працює склопідіймач водія
Усі питання за телефоном36238663
Mercedes-Benz Vito 111 CDI 2.2 2006 WDF74 Пробіг 365 000 км. Вантажопасажирський мікроавтобус. Звичайний, надійний, перевірений автомобіль. Круїз-контроль, передні склопідйомники, підігрів сидінь, кондиціонер, музика. За кузовом є нюанси (на швидкість не впливає). Продаю як є. Авто не разу не підвело. Сів і поїхав. Торг біля капота.
Пассат R-Line , дістронік,клімат-контроль, сліпі зони, камера заднього виду,шкіряний салон, з незначними пошкодженнями(безпека ЦІЛА). На авто ні краплі шпаклівки, на 105 000км заміна оливи ДВС, АКПП, замінені всі рідини. Авто в чудовому стані, вкладень не потребує.
Продам форд фієста 1,242, 75 кінських сил, 2007 року. Газ вписаний потребує ремонту. Деталі за телефоном
Продам Авто в хороше состояние для своих лет.Мотор 2.0 едет бодро.Комплектакція хорошая:Гідроусілітель,4 стеклопод ,електрозеркала,кондиціонер ,АБС. Документи в порядке ,любой від переоформленні.Больше по тел.Торг сімволіческій.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?