Toyota Carina 1988 — легенда японського автопрому. Одна з найкращих машин, яку можна купити за гроші. Справжня стара японська школа — проста, надійна і жива. Двигун 1.6 карбюратор, їде жваво, обслуговується без космічних цін і при належному догляді може бігати вічно. Це автомобіль із характером. Немає нічого гіршого за звіра, замкненого в клітці — цій машині потрібна дорога, а не стоянка. ? 1.6 карбюратор ? Проста і ремонтопридатна ? Легендарна надійність Toyota ? Документи в порядку ? Ціна: 500$ ? Можливий торг ? Розгляну обмін Пиши в особисті / дзвони, розповім докладніше.
Унікальна тачка варта своїх грошей кому цікаво пишіть розповім детально що це за тачка і скільки всього там було зроблено Продаж не поспішний хто купить не пожаліє Пробіг реальний цього авто за всі роки тільки це пробіг загальний, щоб ви знали скільки в реалі вона пройшла.А технічно Акпп кап ремонт 5000 км назад(1600€).Мотор завжди доглянутий масло завжди орігінал тойота синтетика заміна на 8000 км.Форсунки,катушки,свічки,провода,сальники,прокладки,акумулятор теж новий,подушки, стойки,колодки,мозги на газ останнього типу нові теж все зроблено патрубки фільтра клапана катушки.Грм мінявся 10 тисяч тому.Два комплекти гуми ксенон в подарунок. Авто араб. Торг є Дзвоніть на What’s up. Viber
Свіжопригнаний! 7 місць! Автомобіль в ідеальному стані! В рідній фарбі! Комфортні комбіновані сидіння з безліччю регулюваннь! 3-х зонний клімат контроль. Мультимедіа з навігацією та камерою заднього виду. Парктроніки по колу, безключовий доступ, зупуск кнопкою. DVD, USB, SD, Blue-tooth. Монітор для пасажирів задніх рядів. Електропривід бічних дверей а також кришки багажника. 2 панорамних люка з електроприводом. Можливий перегляд в Одесі.
Хороший автомобіль для міста.надійний, економічний і безвідмовний.коробка передач, двигун і ходова в хорошому стані.по кузову автомобіль фарбований, ціна без торгу.
Авто в гарному стані, від Власника.
Продам свій власний автомобіль. Вкладень не потребує. Авто без дтп, бампера не фарбувались, двигун і автомат без нарікань. Ходова без стуків, новий акумулятор, замінено масло та фільтра. Салон майже ідеал. Авто надійне та комфортне у використанні. Можливий торг
Хозяйская машина. 8 лет в одних руках. Техника вся в порядке. Мотор коробка без нарекает. Салон ухожен. Вся электрика работает без нарекань. По всем вопросам звоните по телефону.
Авто у відмінному стані розхідники замінені є нюанси по порогах але не критично двигун в нормі коробка теж дзвоніть **********
Машина в хорошем состоянии , сел и поехал, газ вписан в документы, новая резина не гнилая , отвечу на все интересующие вопросы по телефону или же при осмотре машины , торг у капота
Продаю надійний без проблемний офіційний японський автомобіль, автомобіль на рідкісний 6 ступеневої КПП. Я другий власник з 2013 року. Машина в гарному ТЕХНІЧНОМУ стані. Двигун масло не бере. Клімат контроль та всі остальні опціі що знаходяться в автомобільі працюють справно, підвіска без зауважень. Продаю у зв'язку з придбанням авто на автоматичній КПП. Можливий обмін на автомобіль з автоматичною КПП, та можливо на електричку з моею доплатою. Перекупов прошу не турбувати. Детальніша інформація за телефоном: **********
Продам свою найулюбленішу машину, яка ніколи мене не підвела, у будь-який час у будь-яку погоду сів і поїхав усі подробиці та ньюанси по телефону або пишіть!
Машина після капітального ремонту двигуна, розточування блоку нові поршні, вкладиші, розточування колінвала, відшліфували голову нові сальники клапанів прокладка під ГБЦ, ремонт генератора і стартера одразу ж, повністю новий комплект ГРМ і свічки, вона ще на обкатанні їде дуже бадьоро працює рівно, також заміна нової гофри на вихлопній трубі, Газ не вписаний але стоїть і працює відмінно, коробка автомат мінялася рік тому на контрактну працює м'яко не пинає і не затягує, нове масло і фільтр, в моторі теж нове масло і антифриз, по ходовій теж дуже багато чого мінялося з останнього заміна задньої балки з тягами на б.у Японії в ідеальному стані, це болячка Камрі хто знає той зрозуміє, гума нова, зроблено розвал сходження, також заміна задніх ступиць разом з підшибниками, колодки мінялися 2 роки тому ще є, акумулятор новий куплений влітку, сигналізація працює, також заміна стійка багажника, продаж не спішний в машину вкладено дуже багато грошей і часу, кому потрібна господарська машина яка буде їздити ще дуже довго без вкладень то вам сюди, машина практично стоїть їздить дуже мало по цьому вирішили продати можливий обмін на малолітражку для жінки бажано на автоматі!Всім удачних покупок і продажів!Цена 3500$,не большой торг приветствую)В объявлении цена указана меньше так как не могу изменить цену выбивает какую то ошибку!
+ зимняя резина на дисках
Технічно,візуально машина в відмінному стані,повністю обслужена Комплектація Xle По Америці пошкодження по передній частині,безпека не стріляна Телефонуйте,машиною залишитесь довольні
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?