Продам автомобиль в очень хорошем состоянии. Я второй хозяин. Пробег родной, мотор не дымит, коробка не выбивает, редуктор не гудит, салон как новый (в машине не курили). Газ вписан. На смотрины не езжу. Продажа только с переоформлением.
Продам ВАЗ у нормальному стані, газ — 4 покоління, є підфарбовування на фото видно. Тільки переоформлення. Усі питання по телефону 09******78. ********** якщо не беру слухавку, значить я на роботі, я вам обов'язково передзвоню.
Продам Ваз 21099 ІНЖЕКТОР з мотором 1.5 мотор не димить масло не жре працює без зайвих звуків ГБО 4-те покоління вписано в техпаспорт, склопідйомники, музика, камера заднього виду, сигналізація, салон у відмінному стані, кузов не гнилий не іржавий днище пороги та всі інші вузли цілі без дірок, тонована в коло включаючи лобове скло, авто без вкладень сів і поїхав докладніше телефонуйте все розповім. т ********** Велике прохання перекупам не турбувати!!!
Продам автомобіль ВАЗ 2107 2006 року у відмінному стані. Пробіг 33000 км. Адреса: Самарський район, с.Кільчень Ціна: 3000$. Машина для тих, хто цінує гарний стан і якість. Перекупщикам спати спокійно. Подробиці по телефону: 09*********95
Продам свою машину з 2018 року вона у мене я другий господар у рідній фарбі мотор коробка Приора стоїть газ 4 хорошої фірми електро дзеркала з гранти з підігрівом, хороша музика Саб два підсилювача, гальмівні диски р14 зад з Фольксвагена з ручником, вихлоп 52 нержавійка, передні сидіння шкіра в хороших чохлах з підігрівом та електро регулюванням з пам'яттю електропідсилювач керма. Кому цікаво пишіть дзвоніть скину фото та відео по машині)
Е нюанси по кузову на фото видно,Тріснуте лобове,по т/п але е контакти з власником в вересні можливе переоформлення.Авто на повному ходу ходова,коробка, двигун,електрика без нарікань салон не розірваний не затяганий страховка е,гума літо дуже не погана.Скло підіймачі центральний замок все працює.телефонувати тільки сюди Сергій Шановні із пропозиціями заберу за 1100-1500 не турбувати.На данные момент лобовое уже замінене добре поврені задні стакани замовив задні стійки теж буду міняти.Почяли гуляти холості обороти.
Машина їздить бодро, масло не бере — двигун живий. Стоїть ГБО 4 покоління, все працює нормально. Нова зимова гума, туманки. Зовні виглядає добре — сріблястий металік, кузов без вм'ятин, литі диски, тонування, дефлектор капота. Салон акуратний, музика якісна — магнітола і динаміки. Чесно скажу — є проблеми з порогами і днищем, треба варити. На свій вік хороша машина.
газ бензин 5ступка салон 2109 сидіння шкода передні замки 2110 електросклопідйомники центральний замок рульова рійка гольф коробка іномарочна не гнила
Тільки з переоформленням
Продаю авто в гарному стані є газ 2 покоління вписаний в тех паспорт по кузову є лакокрасочні проблеми авто сів поїхав кожного дня на ходу стартер новий, гума зима як нова в гарному стані! Стоїть с опеля торпеда звертатись за телефоном
Заменены на днях кольца поршневой,сделан капремонт головы, гранаты в норме,коробка мягко работает. Заменены на днях новые стойки,крабы, ромашки,салиблоки,шаровые,яйца. Новый датчик ДМРВ Фирмы Бош.Газ-бензин. Газ не вписан. Стоит новый газовый редуктор.Я хозяин. 65000 гр.
Авто в хорошем состоянии но нужно приложить руки .поменять маслосъёмный колпачки потому что начинает дыметь на холодную ,под водительским сидением поварить дно ,резина лето в норм состоянии ‘торг у капота
2005 рік документи в порядку+ комплект зимової гуми 1300 акумулятор новий .
Продам ВАЗ 2111 На повному бойовому ходу. Мотор 1.6 16V, працює добре. Кожен день на ходу, не підводить. Коробка, ходова без критичних зауважень. Документи в порядку. Деталі по телефону.
Автомобіль у хорошому робочому стані, повністю на ходу. Підійде як для повсякденної їзди, так і для господарських потреб. Встановлено нову магнітолу. Двигун працює рівно, масло не бере, не димить. Коробка передач 5-ступенева, перемикається м'яко, без хрускотів. Встановлено ГБО (газ/бензин). Заводиться добре, їде бадьоро. Є деякі нюанси по кузову (видно на фото). На порозі присутня корозія, але на їзду це не впливає. Салон у нормальному стані. Знаходиться в селі Голубовка (близько 30 км від Самари). Телефонуйте або пишіть — відповім на всі питання. Огляд можливий за домовленістю.
Авто в хорошому стані,питання за номером телефону
Продам десятку, у хорошому стані мотор шепоче, працює як на бензині, так і на газу, зашумлена затонирована, стоїть дуже хороша музична система Пионер, стоїть хороше світло, мотор масло не бере, є фаркоп, всі питання по телефону, реальному покупцеві можливий торг
Машина пушка, сів і полетів! Ходова нова ! Переоформлення ! Газ вписаний 4 покоління (вписаний) Є моменти по кузову ! Усі питання краще по телефону
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?