Своє сімейне авто у дуже крутому кольорі та преміум виконанні Laurin & Klement! Дуже багата комплектація,із головного: Дистронік- адаптивний круїз контроль:тримає дистанцію, сам їздить в міських корках задній клімат з підігрівом сидінь вентиляція та памʼять передніх сидінь всі асистенти: мертві зони виїзд з парковки асистент руху в гору зміни смуги руху екстреного гальмування топова акустика CANTON парасольки в передніх дверях дитячі кріплення в усіх сидіннях захист дверей новеньке оригінальне атермальне лобове скло з підігрівом камери 360 та паркувальні датчики в коло весь перед та вразливі місця в бронеплівці металевий захист двигуна сітки в бампері потужний та дуже економний 190сильний дизель в парі з роботом DQ500. Нещодавно пройшла велике То з заміно грм та помпи, звісно мастила та фільтрів . Всі відмітки у офіційного дилера Авто в дуже збереженому стані !!!
HYUNDAI IX35 2013 рік - газ /бензин, реальний пробіг 120.000. Продам свій Iх 35. 2013 року в дуже хорошому стані Я другий власник, машину беріг, обслуговував вчасно не економив, є повна сервісна історія обслуговування. Пробіг лише 120.000 (оригінал), газ /бенз, дуже економний. Двигун працює рівно, без сторонніх шумів, коробка перемикає плавно, ходова у відмінному стані, чистий салон, не курили, кузов без шпаклівок і підфарбувань, все в оригіналі, машинка в повній комплектації (крім панорамного даху) Автомобіль повністю справний, сів і поїхав - без вкладень. Чудово підходить для сім'ї, далеких поїздок і міста. Комфортний, надійний і недорогий в обслуговуванні. Реально гідний варіант - - таких машин мало. За авто не соромно, будь-який огляд вітається, торг доречний. Віддам 2 комплекти гуми. РЕАЛЬНОМУ ПОКУПЦЮ ДУЖЕ ГАРНИЙ ТОРГ. Телефонуйте / пишіть - відповім чесно на всі питання. Ватсап, Телеграм, Вайбер. Т Ціна 13950 $
Авто пригнане з США,з мінімальними пошкодженнями,заднє праве крило і все,в гарному технічному і зовнішньому стані.Без вкладень.Дзвонити з 10до21 дякую.
Автомобіль у хорошому стані та після повного ТО
Продаю дуже гарного Х5 M-tech в чудовому стані та з боготою комплектацією: Дотяжки Максимальні сидіння з підігрівом+ памʼятю Без ключовий повний Розширена Наппа(торпеда,карти) Заводський М пакет(Повний) Адаптивні стійки Адаптивний круїз Датчик наближення 20Р М диски оріг(2 комплекти резини) Шторки (задня та задні бокові) 360 камери(парктроніки круг) Проекція на лобове Омивач фар Музика 7 лоджік Декор Рояльний лак+алюмінь N57 30d (одна турбіна) на стоковій екології,прошивці ZF 8 hp Панорама Складання зеркал Shadow line (завод) М Кермо з памятю та ел.регулюванням Чорна стеля Автодальній,Бі Лед. Утримання в полосі Масла,фільтра замінив 500км тому,мультимедія русіфікована,дотяжка багажника доопрацьована на повільне закриття,по ходовій питань немає(дуже збитий). Має дуже цікавий та рідкий заводський колір (Сірий перламутр ) Всі деталі кузова в заводському фарбуванні. Допомога в продажі не потрібна,машину віддам поціновувачу
Volkswagen Tiguan 2.0 TSI 2011 р. Автомобіль у дуже хорошому стані! Надійний, економічний кросовер. Повний привід 4Motion, автомат DSG, 2.0 бензин — їде впевнено і плавно. Також є спорт режим для тих хто любить поганяти. Без ДТП, рідна фарба, ходова, коробка та двигун у відмінному стані. Салон доглянутий, немаркий, не схильний до швидкого забруднення, легко чиститься і менше пачкається. Напіванілінова шкіра цінується за м'якість, еластичність та зносостійкість, преміальна. Клімат-контроль, підігрів сидінь, круїз-контроль, парктроніки, легкосплавні диски. Все працює, вкладень не потребує — сів і поїхав! Гаражне зберігання. З Німеччини, не біток як з Америки ганяють утопленики та бітки. У комплекті зима і літо на дисках Усі деталі по телефону на вайбер.
Автомобіль у відмінному стані, повністю доглянутий та не потребує жодних вкладень. Оригінальний пробіг — 44 тис. км, усе обслуговування проходило вчасно у дилера. X-Trail 2020 року, рестайлінг (T32 FL), економічний та надійний бензиновий двигун 2.0 + варіатор — працює плавно, без ривків. Авто чисте як зовні, так і в салоні — без потертостей та пошкоджень. Є лише невеличка подряпина на передньому бампері, незначна й виключно косметична. Кузов уся в бронеплівці, тому лакофарбове покриття максимально збережене. Світлодіодна оптика, двозонний клімат-контроль, підігрів передніх і задніх сидінь, електросклопідйомники по колу — комфортна та приємна комплектація. Технічно все справне, авто дбайливо експлуатувалося. Причина продажу — оновлення автомобіля. Готовий до будь-яких перевірок на СТО або діагностики. Авто варте уваги — хто приїде, той забере.
Авто НЕ БИТОК после вандализма вин открытый в гарній комплектації обслужено цепи поменяны экология на месте адблу на местемашина 2014 року випуску в идеальном состоянии. клімат 4х зелений електро сидіння с пам'яттю підігрівом і вентиляцію задні теж с підігрівом камери 360 сліпі зони підігрів електро регулювання керма гарна мультимедіа bosse, авто семи містере програмний дах шторки електро привід багажника фаркоп колеса 20го радіусу резина всесизонна в гарному стані . Авто в дтп не було він код на фото пошкодження відновлено професійно кому треба гарна ку7 з не крученим пробігом дзвоніть по машині питань немає відповім на запитання по телефону. на обмен 20000$
Комфортний, надійний, швидкий автомобіль. Вкладень не потребує - обслуговували вчасно і якісно, бережно експлуатували. Готовий до перевірки на будь-якому СТО. 100% вартий вашої уваги. Радо відповімо на питання реальних покупців по телефону або при огляді.
ГРОШЕЙ На ДОПЛАТУ НЕМАЄ. продам Mazda CX-7 2.3 газ/бензин в хорошому стані 2007р кожананний салон на автоматі тільки переоформлення всі деталі по телефону. На обмін дорожче грошей на доплату немає
Торг невеликий
Продам авто в гарному технічному стані. Незначне лакофарбове пошкодження.
Автомобіль вкладень не потребує сів і поїхав
Вітання! Продається класне сімейне, повнопривідне, авто! Машина була куплена мною минулого року в США, приганяв через знайомих. Довго підбирав, щоб всі параметри підійшли + ремонт не був критичним. Так і сталось, після того як машина приїхала в СТО то ремонт зайняв 4-ри дні (накинули новий бампер, фару, скло, капот + пару елементів пластикових), 1 день поставити газ і машина поїхала 3400км у поїздку. По приїзді з США 69к км, я зразу замінив масло і фільтра. При 72к км: -- замінено масло в редукторі, роздатці; -- замінено кришку+фільтр+масло у коробці; -- замінено охолоджуюча рідина; -- замінено тормозуха; -- встановлено захист двигуна і АКПП "Кольчуга"; -- встановлено проставки на колеса, щоб випхати на зовні (по рекомендації клубу власників гранд чирокі кузову WK2). Машина стала значно стійкіша в поворотах + красивіше виглядає; -- після встановлення газу, днище (знизу) оброблено антикорозійкою, типу рідка гума чи бітум; -- передній бампер в плівці; -- поставлені передні "Клики" від Трейлховк -- передні фари в плівці; -- лобове скло в прозорій атермальній плівці; -- замовив додатковий ключ з нарізкою, щоб було 2 шт.; -- перешив машину на наш регіон + жовті повороти, щоб по фен-шую. Машина обслуговується лише оригінал розхідниками з США фірми MOPAR. Кожні 6 міс роблю розвал, 2 рази на рік хімчистка з чисткою системи клімату від бактерій. Більшість робіт + замовлення запчастин виконувалось за порадою власників даних машин з клубу wk2. Газ шукав щоб надійно, вибрав київську фірму "ЧасГазу" які як раз відкрились у Львові. Був встановлений один з топових пакетів інсталяції з всякими приблудами + бак 73л. Кожні 9-10к км машина в них на ТО по гарантії, жодних нарікань чи помилок за 20к пробігу нема. Якщо коротко то якось так. Відповім на ваші питання (тг\вайбер\васап) чи дзвоніть. Гарного дня!
Надійний та комфортний позашляховик Audi Q7 2014 р.Авто у гарному технічному стані,двигун 3.0 дизель не залишить вас без емоцій,регулярне заміна мастила,гаражне зберігання.Система сигналізації з трекінгом.Салон шкіра/алькантара.Додатково зимова гума.Є записи з СТО.Готовий до перевірки на СТО.
свіжо пригнаний, стан хороший, салон у ідеальному стані. зимова ризина відмінна
Автомобіль в гарному стані, без ДТП, розхід газу по місту 15 л/100 км, по трасі 11 л/100 км. Можливий обмін на електроавтомобіль з моєю доплатою .
Продаж авто тільки з переоформленням. Авто у гарному стані
Встановлено Порт CHAdeMO. Куплена була нова машина, НЕ з США. Перший власник. Авто в захисній плівці по кузову і в салоні. Додатково було замовлено в комплектацію з заводу: електропривод кришки багажника, вентиляція сидінь.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?