Машина куплена у офіційного представника Ауди на Україні. Є два комплекта гуми (зима літо)
Продам своє авто, Skoda Kodiaq, 2017 року, другий власник, володію авто з 2021 року. Авто офіційне, обслуговування на офіційному дилері. Передня частина авто у бронеплівці (капот, крила, фари, бампер, дзеркала, смуга на даху до панорами). Лобове скло було замінене на оригінал у 2024 році (була тріщина від каменю, заміна була на офіційному дилері). Full Led пакет, авто дальнє світло, камера заднього виду, панорама, преміальна музика Canton, електропровід кришки багажника, підігрів всіх кресіл, підігрів лобового скла, підігрів керма, підігрів дзеркал, під рульові пелюстки, вибір режимів руху, Apple car play, Android Auto, комбінований салон алькантара + шкіра (кожні півроку проходив легку хімчистку для зберігання зовнішнього вигляду). Авто на гарній зимовій гумі + є літня нова 2025 року (ще не ставив на авто). Друге авто у родині. Авто обслужене, все за регламентом, сервісна книжка в наявності, 3 ключі. Авто в рідній фарбі. Причина продажу - житлове питання. Машина надійна, економічна, не вибаглива в обслуговуванні. Кому потрібен чесний автомобіль з прозорою історією обслуговування - дзвоніть. Аргументований торг біля капоту. Допомоги у продажу не потребую, майданчики не турбувати. Можлива доставка авто до покупця у будь яку точку України.
Продам своє доглянуте авто, другий власник в Україні .Автомобіль в гарному стані, вчасно обслуговується (на 180тис.км замінено всі масла та фільтра, АКПП так само). Встановлено ГБО 4-ого покоління, нова зимня гума, Дуже гарне авто для великої родини. Пошкодження по Америці не критичні, безпека не стріляла. Всі питання за телефоном. Торг
Продам УАЗ, підготовлений для реальної експлуатації. Головна особливість — встановлено легендарний дизельний двигун Mercedes-Benz (імовірно OM616). Це "мільйонник", який славиться своєю незнищенністю, тяговістю та простотою. Двигун встановлено, запускається, працює. Підкапотний простір робочий. автомобіль їздить на бойовому напрямку! всі питання по телефону
vin 1FMCU9G91GUB86902 Авто пригонялось для батька. Авто добре відновлено по оригіналу, стояло в сухому гаражі ці роки і не їздило по Україні я власник, ПИШІТЬ МЕНІ В ВАЙБЕР, БО ЗНАХОДЖУСЬ ЗА КОРДОНОМ. ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЧЕРЕЗ ДІЮ АБО ПО ДОРУЧЕННЮ перекупством не займаюсь. хто шукає для себе - ідеальний варіант пишіть мені в вайбер або дзвоніть у вайбер, WhatsApp
Перший і єдиний власник. Ділерське обслуговування. Всі наряд-закази з моменту придбання. Вкладень не потребує.
Машина в дуже хорошому стані, телефонуйте, розповім детально.
Ідеальний стан, куплено в автосалоні 2018 р., пробіг реальний, 2 ключі, встановлена додаткова сигналізація, торг обґрунтований біля авто.
Автомобіль в ідеальному стані як технічно так і візуальному. Власне авто. Готовий до будь яких перевірок. Не потребує жодних вкладень. Хороша комплектація: Електро регулювання сидінь Підігрів сидінь Бездротова зарядка Адаптивний круїз контроль Утримання в полосі Car-play Максимальна оптика Без ключовий доступ Камера заднього виду Система екстреного гальмування (Front Assist) Датчик дощу/датчик світла Два комплекти шин
Продам KIA Sorento 2.2 CRDi AT 4WD, 2010 рік, серпень. Автомобіль пригнаний з Німеччини, там був один власник, який купував авто новим з салону. До пробігу 206 тис. км обслуговувався виключно на офіційному сервісі KIA, вся історія підтверджена. В Україні автомобіль в одних руках, експлуатувався для себе, був єдиним авто в сім’ї. Технічно повністю справний, повністю обслужений — двигун працює рівно, без сторонніх шумів, коробка автомат перемикає плавно без ривків, масло в коробці замінене. Регулярне обслуговування — масло мінялось кожні ~9,5 тис. км, всі розхідники ставились якісні та по регламенту. Нещодавно повністю зроблена ходова частина, замінені задні пружини, обидві шарові (права та ліва), встановлений новий оригінальний акумулятор Bosch, замінений бензонасос, а також встановлені нові оригінальні свічки накалу. По техніці жодних зауважень — сів і поїхав, вкладень не потребує. По кузову автомобіль у хорошому стані, без критичних зауважень. Салон доглянутий, але є незначні сліди експлуатації: трохи тріснута бокова підтримка водійського сидіння та незначно підтертий руль (їздили з кільцем). Хороша комплектація: панорамний дах, повний привід 4WD з блокуванням, парктроніки передні та задні, двозонний клімат-контроль, круїз-контроль, шкіряний салон, підігрів сидінь, електрорегулювання водійського сидіння, повний електропакет, датчик дощу, автоматичне світло, мультикермо, ESP, допомога при спуску, протитуманні фари, легкосплавні диски, підніжки. В комплекті нова зимова та літня резина. Документи в порядку, VIN відкритий, готовий до будь-яких перевірок. Усі деталі за телефоном, адекватний торг можливий реальному покупцю біля авто.
Авто не повністю втопленик , постраждав лише двигун (попала вода в двигун). Було зроблено кап ремонт двигуна. Готовий до будь яких перевірок.
Безпроблемно , жваве авто. Нічого робити не треба. Всі питання при огляді. Машиною будете задоволені
Є два комплекта резини авто на ходу на обмін ціна 17.700
Автомобіль в хорошому стані як на свої роки, проїде там де інші застрягають. Кузов і рама без іржі і корозій гарно збережений. Не потребує жодних капіловкладень все працює на відмінно, кондиціонер заправлений вся електроніка справна, резина хороша. Встановленна хороша газова установка. На всі додаткові запитання відповім по телефоні. Поціновувачам даного авто торг присутній!
Автомобіль повністю обслужений, мотор, ходова частина, мости, роздавальна коробка в ідеальному стані.
Авто у доглянутому стані. Все працює. Є webasto ( що дуже актуально в зимку) ,два ключа , два комплекти килимків,два комплекти колес.Багато що робилося , все розкажу по телефону.Повне ТО.Нічого робити не потрібно.Сів і поїхав. Їздить дуже мало, стоїть у сухому гаражу. Замінено всі масла, фільтра, ревізія ходової , зроблено розвал сходження. Можливий обмін на Jeep з моєю доплатою
Я другий власник. Володію авто з 23.05.2018. Є повна історія що робилось. ТО тільки зроблено на 175 000 км пробігу. В комплекті зимова гума. Недоліки, які варто відзначити: - фари мутні, треба полірувати та затягувати захисною плівкою - горить "чек" після того, як я заливав ЕОЛІС, але на комп'ютері не прописав, що ЕОЛІС залито. Треба під'єднати комп та прописати 100% ЕОЛІСУ - система старт-стоп перестала робити кілька років тому (треба міняти якийсь датчик) - по кузову є місця, які потребують підкрасів / фарбування - є скол на лобовому склі, але одразу зупинив на СТО, щоб не йшло далі На 100 тис км мінялось зчеплення та маховік.
8-ми ступеневий Автомат, не можу виправити в обʼяві(
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?