Авто на ходу, все працює, салон не прокурений, на машині їздив батько кожен день, авто не зупинялось, став погано бачити вирішили продавати. резина зимня + літня, на рідних дисках. продаж за переоформленням
Продам ЗАЗ Vida 2012 року без ДТП, без підкрасів,Салон як новий. все працює без зауважень. Технічно повністю справна-сів і поїхаві Авто вартує своїх грошей! Торг біля авто
Авто від одного власника. Виїхала з салону в 2011 році . Гбо, тонування, захисний покрив дна і тп все робилось до першого виїзду з салону. Авто в збереженому стані, в рідній фарбі(окрім локальних підкрасів) , кузов ніколи не полірувався , всі запчастини рідні крім пасажирської двері (її краще замінити бо вона гнила, також є рідна пасажирська але вона вм'ята, треба робити). Нещодавно підкрасили неякісно рижики, аде на швидкість не впливає. Авто на ходу щодня, служить безвідмовно, все працює. 35к км тому зроблено капітальний ремонт двигуна з заміною блоку, тому саме і була друга реєстрація авто щоб внести новий номер двигуна. Також зроблена кпп , замінено зчеплення , корзину та вижимний підшипник. Також нещодавно замінено акумулятор, стартер та генератор, все нове та не найдешевше, робили для себе. Чудове авто на кожен день. Дно та пороги не гнилі , дірок немає. По кузову є незначні сколи та вмятинки від камінців, як і на будь-якому авто яке їздило. Також 2 тижні тому поміняно колодки там мастило в двигуні. Тобто авто сів поїхав, робити нічого не потрібно. Також в комплекті до авто віддам багажник на дах, та диски металеві. Два ключі. Переоформлення обов?язкове. Продаж терміновий. Торг у капота адекватним покупцям. Перекупів прошу не турбувати.
Продам свого Сема. Особиста, надійна і не проблемна автівка. Постійно виручав і ніколи не підводив. Газ ніколи не стояв, розхід не великий, а обслуговування копійкове. Перевірка на СТО - без проблем!Машина гарна на свої кошти. Для Вас зняв відео, будуть питання телефонуйте.Віддам запасні диски та інші запчастини та комплектуючі.Авто застраховане до кінця року.
только переоформление
Маневрений компактний повсякденний авто. Для дачі, на роботу, для новачків. Сів і поїхав. По ходовій все добре, вчасно мінялись розхідники, заводиться як на газу, так і на бензині. ГБО вписане в техпаспорт. Акуратний салон, не курили. Двигун в нормі, масло 5w40, не бере, міняв вчасно. Найбільший плюс це малий розхід палива. Їздили на роботу та на дачу.
Автомобіль у відмінному стані, повністю обслужений, заміна олій, фільтрів, грм, 100 км тому, авто в рідному забарвленні без дтп, є пару нюансів по кузову, будь-який вид переоформлення (я 4 власник даного апарату)
Продам авто у доброму стані,газ/бензин. Колір червоний металік,не ржава,не гнила. Що сезонно оброблялось дно.авто 2002 року.
Продам таврію, газ- бензин, нова зимова гума, з гарним кузовом, замінив ремень грм, замінив щеплення, замінив прокладку під головою, масло, фільтр, робив все сам, машина вас не підведе, кожного дня на ходу, з мінусів, тріщина на лобовому з низу, водію не заважає, таку і брав, володію нею два рокі, я не перекуп, продаю з дому, гарного всім дня
Машина робоча все поміняно масла фільтра немає ніяких потеків збита ходова есть рижики На полном бойовому ходу …
Продаю авто який не потребує ніяких додаткових вкладень. Автомобіль був придбаний в 14-му році з салону ,один власник. Д одатково віддаю комплект зимової гуми з дисками. Пробіг реальний майже 157 000 км. Автомобіль на впевненому ходу,як кажуть всі в та поїхав.
Продам авто, головне економне на сьогоднішній день авто. Автомобіль відмінного стану, вкладень не потребує. Грошей на авто не шкодували. Замінив ГРМ, Олію та Фільтр. Зимова гума MICHELIN, що стоїть, майже нова. Захист двигуна. Ходова повністю зроблена, по двигуну зауважень немає. Кузов у ??відмінному стані без корозії та гнилі, салон чистий та акуратний. Кондиціонер працює. Підігрів сидінь, електрозеркала, airbag, противотуманки, мультимедія, сигналізація. Два ключі. Куплений у салоні у 2017р. Один господар. На обмін 5000 $. Торг на місці.
Кондиціонер, гідропідсилювач керма, підігрів сидінь, дзеркал. Сигналізація Шериф зі зворотним зв'язком. На всі питання за тел
Перший власник з моменту купівлі! Пробіг рідний! Всі роботи проводились вчасно. Машина в дуже гарному стані. На 120 тис. замінені гальмівні колодки, на 130 тис. зроблено повне ТО, нові ремень гура та ремень генератора, також поміняв радіатор кондиціонера. В комплекті нова літня гума і диски, вони на фото (також є комплект зимової гуми на дисках). Всі роботи по машині робилися вчасно. Зовнішній вигляд, як на фото
Авто в робочому стані є гбо 4 вписаний в тех паспорт. Шини на литих дисках. Підігрів сидінь та повний пакет склопідйомників. Зроблене то, замінені рідини. Правий порог потрібно варити, лівий напевно теж. Авто обслужене в повністю робочому стані. Переоформлення.
авто без ДТП, заміна передніх дверей від водія та крило з бампером внаслідок невірного паркування. газ 4 покоління.
Продам авто Таврія 2004 року.Машина має встановлений газ.Машинка кожного дня в ходу.Є музика.Тільки переоформлення.Також авто потребує підварки .,на їзду не впливає.Встановлені артопедичні крісла.
В гарному технічному стані, є нюанси по кузову, всі деталі в особисті повідомлення
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?