Продаю ЗАЗ 1103 "Славута", 2000 року випуску, на обліку з 2005 року. Люксова комплектація. Другий власник. Обслуговувалась своєчасно, всі рідини замінені. Двигун не чіпали, ходова без проблем. Витрата пального: 7 л/100 км у місті та 6 л/100 км по трасі, що дуже тішить гаманець. Авто в ДТП не було. По кузову трохи є "вінтажної ржавчини" для справжніх цінителів ретро, але без критичних моментів - все ще міцне і без гнилі. Варіант для тих, хто шукає недороге і перевірене часом авто.
Продам ЗАЗ Vida 2012 року без ДТП! Пробіг 106 тис.км! Салон як новий. Технічно повністю справна - сів та поїхав! 1000км назад поміняно масла, фільтра, всі ремені та роліки, старі деталі прилагаються незнаю для чого їх зберігав) Також є новий комплект тормозних колодок які я придбав при купівлі авта а виявилось що на авто були як нові! В тому році осінью пройшла тоніровку по колу окрім лобового Стоять титанові диски 15 на літній шині - вони на фото + також є рідні штамповки 14 на зимній шин + запаска на зимній 14 та рідний домкрат! Авто вартує своїх грошей! Торг біля авто
Заз Таврія газ бензин 2 роки стоїть Потрібна рука майстра ціна авто 500 доларів
По кузову все нормально пороги цілі. Газ вписаний ну потрібно заїхати до газовщика. По ходовій треба замінити гранату і шарову. Потрібно переварити правий стакан. Авто нормальне торг присутній
Терміново!!! Авто на ходу. Незначне ДТП, але технічно все працює. Ходова в дуже доброму стані. Двигун і коробка без нарікань. Заводиться з півоберту. Їздив дідусь з салону. Є всі документи. Кузов треба ремонтувати, місцями підварити. Салон був постійно в чохлах. Залишив би собі, але немає часу і знань займатись.
Сів поїхав.гур,форкоп ,газ4,без Торгу.доручення переоформлення.обмін на авто з АКПП,після дтп
Добрий день, продам ZAZ Lanos, 2010 року, 1,5 л.пробіг 290 тисяч,авто потребує заміни прокладки головки блоку циліндра , потребує ремонту пасажирського порогу, газу не має, кондиціонер заправлений, торг.
Авто кожного дня в ходу. 2009 р.в. . Обезшумлена,гарна музика. Є нюанси по кузову
Авто по ТП 2015й, перша регістрація 2017й рік. Встановлена андроїд магнітола, і камера заднього огляду. Два комплекти гуми. Причина продажу банальна, третє авто в сім?ї. Для тих хто вважає пробіг скрученим, будь-яка перевірка на сто. По кількості власників: авто кілька разів пере оформлювали в одній сімьї. Фактично, їздило троє власників. Прохання не телефонувати,може не бути зв?язку, пишіть в месенджери.
Технічний стан авто у доброму стані, на повному ходу, наступне ТО через 4-6 тис. Все працює. Газ вписаний. По лакофарбовому є моменти, які видно на фото, але це тільки естетика. Півтори тисячі тому було зроблено повне ТО: задні сайлентблоки передніх важелів, стійки стабілізатора передні, підшипник передній, пильник шрус, колодки передні, вилка вибору передач у комплекті, прокладка клапанной кришки, патрубок пічки, трос регулювання подачі повітря, заміна масла Mobil 5w30, антифриз Hepu, всі фільтри, трапеція GM разом з двірниками, зроблено розвал-сходження. Все це робилось тому що авто планув залишити собі. Просмотр в Києві, район оболонь.
Машинка в добром стані. Пролита не гнела. Все працює.Телефонуйте
Продаж з переоформленням документів!
Продам авто є підкраси , заводиться як на бензині так і на газу ,газ вписаний стан на фото,зроблене то, заміна подушок двз 3х, ремкомплекти шрусів подушки куліси,Поставлені посилені передні шарові! авто заводиться їде все що є все працює,продаж не спішний якщо зацікавило дзвоніть
Продаю Славуту в технічно гарному стані, заводиться з пів оберту. Замінені мастила в двигуні та коробці, замінена гальмівна рідина, нові гальмівні диски та колодки, по кузову є нюанси на фото видно. Газ ніколи не стояв. Стоїть гарна музика. Два комплекти резини, літня в подарунок.
Другий власник. Пробіг рідний (103 тис. км). Машина вчасно обслуговується. В жовтні 2025 року проведено капремонт двигуна (чистка двигуна, заміна вкладишів колінвалу, ремонт ГБЦ, чистка форсунок), замінено маслонасос і бензонасос, замінено масло, промито систему охолодження двигуна, замінено антифриз та розширювальний бачок антифризу. Замінено гальмівні диски і колодки. На зимовій резині. Нюанси по кузову на фото.
Авто у повному фарші! Кондиціонер, гідропідсилювач і регулятор керма по висоті, подушка безпеки водія, підігрів сидінь і дзеркал, двозонне опалення для задніх пасажирів, безшумка і теплоізоляція, LED лінзи, Електросклопідйомник передніх дверей з доводчиками, Підігрів заднього скла, Тоновані вікна, Плавна підсвітка салону, Газове обладнання зареєстроване, оздоблений багажник. Дуже економне. На 10 літрів газу проїзжаю 125-130 км в змішаному режимі по Києву. Тобто 8 літрів на 100 км! Запчастини теж дешеві. Зробив модернізацію отоплення, спеціально дороблений радіатор печі дає 65 градусів тепла у зимку. Вуха горять як в сауні. Плюс додатково протягнуті повітряні шляхопроводи до ніг пасажирів задніх сидінь і зроблен дефлектор з регулятором швидкості повітря і декоративною підсвіткою для задніх пасажирів. Зроблена тепло і звуко ізоляція всіх дверей і стелі. В машині дуже тепло і тихо. Є підігрів передніх сидінь. Також є високошвидка зарядка USB i Tape-C на 65 Вт. Багажник теж оздоблений карпетом, дуже акуратний і чистий з EVA ковриком і боковими сітками. Світло оснащено крутими міні-LED лінзами. Спалах світла на дорозі можна побачити навіть вдень, коли вмикаєш. Чіткі кордони світлової плями не засліплює водіїв. Авто обладнане кондиціонером і ГУРом. Все гарно працює. Також регулюється кермо по висоті. Бокові дзеркала мають підігрів з повторювачем поворотників. Але ліве дзеркало було трохи пошкоджено і повторював був втрачений. На фото видно. Є невеличкі сколи лакофарбного покриття, але вони оброблені. Також є декілька точок рижиків. То все робиться, як що є час. Двигун і коробка Opel. Машина дуже шустра і прийоміста. Влітку була заміна прокладки головки, свічки з дротами. Також поставили нове щеплення з барабаном і вижимним Valeo зі всіма сальниками. Поміняно мастило в коробці. Замінив ремінь ГРМ. Так шо про все це можна не думати. Перед війною поставив нові тормозі диски і японські газомасляні амортизатори Kayaba. Машина дуже м"яка, ідеальна для міста.
В авто є кондиціонер та гідро підсилювач. Авто обслужене, кондиціонер працює. ТО пройдено 2 тис назад, замінено зчеплення. Двигун, коробка та ходова в гарному стані. Додатково встановлена сенсорна мультимедіа.
Газ/бензин , кондиціонер обслужено-заправлено-працює, LED фірми Aled, магнітола 9', нова літня гума, камера заднього огляду.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?