Баггі не закатована!!!))) Доглянута та обслужена! На машинці замінено нову потужну оригінальна лебідку, диски itp, гума itp terra hook, лед балка,- світить шикарно, оригінальна музика can-am, підсвітка салону та декортивні ріжки)). Куплений новий акумулятор, посилені задні ричаги. Машинка рідко виїжджала, в основному по полях. Також замінено мастило в двигуні та редукторах. Присутні документи на техніку.
Мотоцикл сіл поїхав, є незначні затертості на передньому крилі та трохи на баку. На мотоциклі вставлений прямострум, стара вихлопна теж є. Заміняв цього року шину, трохи ширшу, ніж була (є ще рідна) Карбюратор, клапани регульовані Олія міняв кожну 800-900 км. Змінював гальмівні колодки цього року У подарунок віддам 2 шоломи, що щуп вимірює температуру масла в моторі
Кові адванс 250 24року обслуговувався вчасно по моторі питань немає все працює рівно, заводиться чотко як і на гарячу так і на холодну, клапана та карб відрегульовані, треба поміняти ступицю на задньому колесі, та приборку і все,так то мотоцикл їздить і якщо зробити буде ще довго служити,кому цікаво пишіть,дзвоніть
Bajaj pulsar ns200 Технічно справний на ходу всі запитання в дірект
Мотоцикл в хорошому стані,по електриці все працює,з мотором проблем немає,масло замінювалось регулярно«MOTUL»стоїть нове щеплення,вихлопна Akrapovic,доставив доп.світло,з документами повний порядок.Якшо когось цікавить пишіть питайте)
Неспішно продам в хороші руки. Версія Spirit. Торг мінімальний, фінансової скрути не відчуваю, з країни не втікаю. Повністю справний.Пробіг невеликий, не єдиний транспортний засіб. Зйомні бокові і велиrий центральний кофри. Вітрове скло зйомне. Як не продасться, плакати не буду, бо таких більше не роблять.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?