Продам надійний апарат Honda Dio 35. Мопед повністю обслужений, робився для себе, грошей на запчастини не шкодували. Ідеальний варіант для повсякденної їзди, так і під проект. Що було зроблено (тільки після капіталу): Двигун: Зроблено повний капітальний ремонт. Замінено всі сальники та розхідники. Обкатка: Проходилася максимально дбайливо і акуратно, поршневу не перегрівали, масло лили топове. Мопед їде м'яко та бадьоро.( 200 км після капіталки ) Резина: Поставлена абсолютно нова гума (відмінний зачіп, що відкатає ще не один сезон). Гальма: Встановлені нові свіжі колодки, гальмує відмінно. Підвіска: Замінено задній амортизатор, відпрацьовує всі нерівності чітко, не пробиває. Стан — сів і погнав. Вкладень не вимагає. Локація: Знаходиться у м. Білгород-Дністровський. Доставка: Цікавить ТІЛЬКИ САМОВИВОЗ (поштою не відправляю, приїжджайте, дивіться, забирайте). Ціна: 12 500 грн. Реальному покупцеві є аргументований торг на місці
Honda NX 500 2025 офіційний мот, купувався у салоні ДМІ м. Київ (8100 usd), на гарантії ще рік, обслуговувався у офіціалів (сервісна та всі квітанції є) Honda roadsync працює. Остання заміна масла та фільтр - 10000 На 14000 замінив цеп та зірки на нові та продув воздушний фільтр Встановлено захист рук barkbusters офіційний (200 usd) М'які мотокофри motowulf (120 usd) Захист радіатора (70 usd) Захисні дуги (220 usd) Мотозамок з сигналізацією ABUS (250 usd) З недоліків (видно на фото) - несильно загнута тормозна лапка та вмятина на вихлопі. Чохол на мот (2000 грн) чохол віддам в подарок. Мотозамок та мотокофри якщо не бажаєте - можу лишити собі. Так за таку ціну можна взяти новий NX безумовно, але доведеться чекати коли буде поставка + ціну допів я вказав вище, це рахуйте що встановлював я їх сам, з встановленням у офіціалів вийде набагато дорожче. Я використовую мот практично щодня тому пробіг збільшується, торг присутній. Всім гарних покупок та продажів.
Продам мотоцикл в гарному стані. Я власник .всі питання по телефону .********** Сергій .
Скутер в ідеальному стані. Перший власник в Україні. Всі масла і фільтра замінені на 30000 км. Мотор працює в ідеалі. Ремень живий. Хочу обміняти на зиму на смарт, так щоб ключ на ключ. Всі питання за телефоном
Продам Honda PCX 125 2010 рік, інжектор, двох містний максі скутер, трішки був в дтп, на ходу, їздили так без пластика. Документи всі в порядку, переоформлення якщо цікаво, є система старт-стоп, їде дуже гарно, дуже комфортний, заміну мастила робили кожну 1000 кілометрів, є деякі нові елементи пластику, потребує вкладень на ремонт переднього пластику ціна за весь пластик біля 400-500$, продаю через те що стоїть в гаражі пилиться, ціна набагато ниже ринку, телефонуйте, торг мінімальний.
Honda CB400! Стан ідеальний, нічого робити не потрібно, повністю обслужений і готовий до покатушек. По двигуну нічого не крутилося, всі гвинти рідні, карби настроєні, запускається завжди з півоберту! Стоїть оригінальний вихлоп Акарпович звук бомба!. Мот зовсім без косяків, на документах! Будь-який вид оформлення! Обмін є! на автомобіль з моєю доплатою Торг! Телефонуйте!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?