Продам сімейну автівку, в одних руках більше 20 років. Авто простояло в гаражі з початку повномаштабки. Двигун робить гарно, КПП чудова, міст не виє. Електронне запалення, вихлопна із нержавійки, замінений антифриз, обслуговувалось зчеплення. Є питання по гальмам, при натисканні на педаль нягне на зустрічну, мертвий акумулятор. Продається лише з переоформленням. Додаткові питання по телефону
Сів поїхав з газом вписаний в техпаспорт я господар терміново потрібні гроші з переоформленням без торгу!!! не витрачайте мій і ваш час стан сів і поїхав пишите на вайбер не вчегда есть сеть
Доброго дня! Хочу продати свій мото для покупки чогось більшого. Мото обслужений і готовий до нових пригод! Масло поміняв на днях, повний бак, Новий акум, замінники поміняв! Пишіть якщо щось цікавить, може не зразу але відповім що і до чого Їде швидко, звук класний, мотор працює так само як із салону коли я його брав. Мотоцикл був у падінні (є подряпини на пластику) Падіння не сильне на швидкості 10км/год По моторі хочу ще написати що була замінена прокладка на кращу більш сильнішу Не працює тахометр (поломка не сильна просто руки не доходять) Вам мото сподобається!!! Їде швидко, звук як у спорта,є відстріли вогнем Торг присутній!
1,2 інжектор технічно справна, заводиться в любу погоду, їде бодро ,є нюанси по кузові на їзду не впливає ,дно не гниле!!!!ще в комплекті багато всяких запчастин Переоформляється !!!!
Продам авто. Прохання дзвонити, на повідомлення не відповідаю
Авто на впевненому ходу, газ, бензин. Ходова після ремонту. Потрібно підремонтувати замок багажника.
хороший, надійний автомобіль, новий акумулятор, передні склопідйомники, відкриття багажника з брелока або з кнопки в салоні, LED лампи, центральний замок, все працює, обслужений, є незначні рижики по кузову, торг біля капота
Машини на ходу. Без ДТП. Автомобіль не гнила, є сліди експлуатації. Перший власник. Є запчастини до машини. Всі питання по телефону
Авто не на ходу згорівша проводка в підкапотній місткості, деталі по телефону
Авто для села. Заводиться їде без питань,цеї зими в -20 без питань заводилась жодного дня не підвела. Є свої нюанси на свої роки,але ще можна кататися і кататися. Залишу в подарунок магнітолу та провода для динаміків Звоніть пишіть розповім більше
Авто в не поганом стані ну требує заміни порогів і паліровки кузова,з документами все в нормі в ходу ідеальне встановлений газ
Продам Alfa у відмінному стані. Мотоцикл дуже бережно експлуатувався, технічно справний повністю. Двигун працює рівно, заводиться без проблем, їде бодро та впевнено. Зовнішній стан акуратний, усе чисте та доглянуте. Нічого робити не потрібно — готовий до сезону. Економний, комфортний та надійний у користуванні. Документи в порядку. Обмін на ВАЗ 2104.
Кузов у рідній фарбі, не бита. Днище та нижня частина порогів варилися й фарбувалися приблизно 5 років тому. По решті кузова є „рижики". Для свого віку стан чесний і живий
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?